05 / 07 / 2022

islam memiş tavsiye

islam memiş tavsiye

Finans Uzmanı İslam Memiş, Fed’in yaptığı hamlelere karşı altın ve dolar konusunda çeşitli uyarılarda bulundu. Geçtiğimiz haftada dolar kuru yeniden 15 lirayı geçerken altın fiyatları da aynı şekilde yükselmeye devam ediyor.

İslam Memiş'ten altın ve dolar için büyük uyarı

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın ve dolar için uyarıda bulundu.

'Gümüş fiyatları resmen bedava' diyen İslam Memiş'ten açıklama geldi! Son dakika gümüş fiyatları

Gümüş fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri yakından takip eden yatırımcılar için İslam Memiş'ten ''Gümüş fiyatları resmen bedava'' açıklaması geldi. Peki gümüş fiyatları kaç TL? İşte tüm ayrıntılar...

İslam Memiş'ten kafa karıştıran altın açıklaması! 'Bu seviyeden alımları bitirin'  Kimse bunu bilmiyor...

Altın ve piyasa uzman İslam Memiş, altın fiyatlarındaki düşüş ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Altın almalı mı, bozdurmalı mı sorusuna yönelik öyle 'bu seviyeden alımları yavaş yavaş bitirin' dedi...

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gerçek dolar kurunu açıkladı. Kurlara aldanıyorlar

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, ekranda gözüken dolar kurunun doğru olmadığını iddia ederek, gerçek rakamları açıkladı.

Dolar ve altın düştü, İslam Memiş'ten kritik uyarı geldi!

Altın ve Para Politikaları Uzmanı İslam Memiş, altın ve dolarda yaşanan düşüşün ardından değerlendirmelerde bulundu ve yatırımcıları uyardı. 

Her dediği tutan İslam Memiş'ten kararsız yatırımcılara bomba tavsiye! Kaçıran başını taşlara vurur

Haftaya düşüşlerle başlayan altın ve dolarda dalgalanma devam ediyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarındaki düşüşlerin kalıcı olmadığını belirterek en karlı yatırım aracını duyurdu. 

Dolarda böylesi görülmedi! İslam Memiş açıkladı gören bir daha dönüp baktı! Bu rakamlar doları olanları şaşkına çevirdi!

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan dolar kurundaki son durum merak ediliyor ve araştırılıyor.  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten son dakika dolar yorumu geldi. İşte detaylar...

Altın 2 ay sonra bu rakamı görecek! Tahminleri bir bir çıkan İslam Memiş'ten flaş açıklama! Hemen bu rakamlara bakın!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen dolar kurundaki düşüş gram altını da etkiledi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş gram altınla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Altının 2 ay sonra bu rakamı göreceği rakamı açıklayan Memiş'ten yatırımcılara çok önemli uyarılar da geldi...

Piyasa Kahini İslam Memiş ciddi bir yükseliş olabilir dedi! Gram altın ve dolar için yeni tarih verdi

Altın ve Piyasalar Uzmanı İslam Memiş, gram altın ve dolar için tarih vererek yeni seviyeyi açıkladı.

İsabetli tahminleriyle tanınan İslam Memiş'ten 1000 liranın altına düşen altınla ilgili yeni açıklama

Son dakika gelişmesi... Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın ve dolardaki düşüşlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Memiş, merak edilen soruların cevabını verdi.

Benim dolarım var demeyin! Bakın dolar ne olacak? Piyasa uzmanı İslam Memiş korkutan rakamı açıkladı!

Dolar/TL'deki son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Doları olanlar için Piyasa Uzmanı İslam Memiş'ten korkutan rakam açıklaması geldi...

İslam Memiş'ten son dakika dolar ve Euro açıklaması geldi! Her dediği çıkmıştı, yeni açıklaması titretti! Bakın ne dedi?

Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve para piyasaları uzmanı, İslam Memiş son dakika dolar ve Euro açıklaması yaptı. Peki İslam Memiş neler söyledi? İşte altın ve para piyasaları uzmanı Memiş'in o açıklamaları...

Her dediği bir bir çıkan İslam Memiş bakın 'Size bir sürprizim olacak' deyip neler söyledi? Flaş gram altın açıklaması!

Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve para piyasaları uzmanı, İslam Memiş' 'gram altın' ve dolardaki büyük düşüş sonrasında bir son dakika açıklaması yaptığı ve "Size bir sürprizim olacak" dedi.

islam memiş tavsiye Haberi

islam memiş tavsiye

Yaşanan gelişmelerin ardından Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş YouTube kanalında altın ve dolar yatırımcılarının merakına yönelik değerlendirmelerde bulundu. İslam Memiş Merkez Bankası Fed’in bir ‘silkelenme operasyonu’ yürüttüğünü belirtti.

Fed’in hareketine ‘silkelenme operasyonu’ diyen Memiş, ‘’Hiç kimsenin beklemediği bir anda Amerikan Merkez Bankası Fed ciddi bir silkeleme operasyonu yaptı. Bu operasyonla birlikte bütün varlıklarda sert çöküş yaşandı. Bu süreçte dolar endeksinin 104 seviyesinin üzerine hızlı bir şekilde çıktığını gözlemliyoruz. Yani dolar uluslararası piyasalarda değer kazanma sürecine devam ediyor. Bu hafta Fed üyeleri ve Fed Başkanı Powell’ın açıklamaları oldu. Faiz artırım süreci ile ilgili pozitif ve şahin tonda yapılan açıklamalar diğer riskli varlıklarda satışlara neden oldu. Özellikle küresel borsalarda sert düşüşler gördük’’ şeklinde konuştu.

 

Açıklamalarında yatırımcıların panik yapmamaları gerektiğini...