13 / 08 / 2022

islam memiş

islam memiş

İslam Memiş, altın, dolar ve FED'in faiz kararına ilişkin çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

İslam Memiş, altından dolardan çıktı! Yatırımını oraya çekti: 1'e 100 kazandırıyor

Uzman isim İslam Memiş, Amerika'nın enflasyon verisinin açıklanmasıyla ciddi toparlanmaların olduğunu belirtti. Beklentinin altında açıklanan enflasyon Amerika Merkez Bankası'nın (FED) ne kadar faiz artıracağı sorusunu getirirken, İslam Memiş doların değer kaybı yaşadığını ifade etti.

İslam Memiş 'Bu son şans' dedi, altın için tarih verdi!

Gram altın düşecek mi? Dolar kaç TL olacak? gibi soruların cevabını merak edenlere İslam Memiş, "Uyarım var" dedi yeni seviyeleri tek tek açıkladı.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 11 Ağustos Perşembe 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları 11 Ağustos 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Altın almak veya bozdurmak isteyenler, 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 11 Ağustos 22 ayar bilezik fiyatı!

Son 4 gün! Her dediği çıkan İslam Memiş'ten gram altınla bomba tahmin

Son dönemde altın fiyatlarında yaşanan gelişmelere üzerine İslam Memiş, "Uyarım var" dedi yeni seviyeleri tek tek duyurdu. Ağustos ayı içerisinde 1000 lira seviyelerine kadar sarkabileceğini söyleyen Memiş, yatırımcıyı sevindiren tarihi verdi.

Gram altın 1600 lira olacak! Piyasa Kahini İslam Memiş tarih verdi! Bunu okumadan altın almayın

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, bütün yatırım sektörlerine dair açıklamalarda bulunurken, gram altın için, “1600 lira olacak deyip” tarih verdi. İşte detaylar…

İslam Memiş doların barajını açıkladı, rakam verdi!

Ünlü para ve piyasalar uzmanı İslam Memiş, "Özellikle çarşamba günü ve sonraki süreçlerde dalgalı seyir yüksel olabilir, bu haftaya çok dikkat etmek gerekiyor" ifadelerine yer verdi.

Bunu yapan yandı! İslam Memiş kritik seviyeyi verdi

Ağustos'un ilk haftası piyasalarda kritik bir tarih olduğunu ifade eden İslam Memiş, sert dalgalanmaların yaşanacağını ifade etti. 3 başlıkla kritik süreci açıklayan Memiş, dolar ve gram altın direnç ve destek seviyelerini açıkladı. O seviyelerden almayın diyen Memiş, yeni alım tahminlerini söyledi.

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş kıyamet öncesi farklı bir yol izledi! Altın mı, dolar mı, euro mu, TL mi?

ABD Merkez Bankası FED’in açıklayacağı enflasyon verileri öncesi altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş’ten kritik açıklamalar geldi. İşte detaylar…

İslam Memiş doların akıbeti hakkında açıklamada bulundu! Dolar eğer…

İslam Memiş, doların gidişatına yönelik bazı açıklamalarda bulundu. İşte Altın ve para piyasaları uzmanı Memiş’in açıklamaları!

İslam Memiş, 'Gram altında patlama olacak' dedi, tarih verdi!

Altın ve para piyasalarının uzman ismi İslam Memiş, gram altın, dolar, gümüş ve kripto para piyasalarına dair kritik değerlendirmelerde bulundu. Memiş, 'Altın, gümüş ve kripto paralarda patlama olacak' diyerek tarih paylaştı.

Altın ve dolarda kıyamet yakın! Tahminleri tek tek çıkan İslam Memiş açık açık uyardı! O tarihe hazır olun!

Dalgalı seyir eden altın fiyatlarına ilişkin Para Piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten çok konuşulacak tahmin. Eylül ayını işaret ederek altın gümüş ve kriptoda patlama olacağını belirtti.

Altına mı yatırım yapmalıyız yoksa dolara mı? Piyasaları sarsan altın uzmanı İslam Memiş net şekilde yanıt verdi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, “Altına mı yoksa dolara mı yatırım yapalım” şeklindeki soruya deneyimlerinden yararlanarak yanıt verdi. İşte detaylar…

Altını olanlar yaşadı! Fiyatlarda patlama meydana gelecek! İşte detaylar!

Altını olanlar dikkat etmeli. Finansal analist İslam Memiş, altını olan vatandaşlar için değerlendirmede bulundu. İşte detaylar!

"Gram altın patlama yapacak" diyen İslam Memiş tarih paylaştı!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın fiyatında patlama olacağını iddia ederek tarih paylaştı.

Altın 2 ay sonra tam bu rakamı görecek! Tahminleri tek tek tutan İslam Memiş'ten flaş açıklama! Hemen bu rakama bakın!

Foreks Haber'in Youtube kanalına konuşan İslam Memiş altınla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Altının yıl sonuna kadar ne kadar olacağını kaydeden İslam Memiş o rakama da dikkat çekti. İşte detaylar...

İslam Memiş'ten bomba tahmin! Gram altın bu sene çok kazandıracak!

Altın ve dolar kurunda meydana gelen yatay seyir sürerken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten kritik tahminler geldi. Gram altın için "Çok kazandıracak" ifadelerini kullandı. İşte Altın kahini İslam Memiş'in o açıklamaları...

İslam Memiş’ten elinde altın ve doları olanlara ilaç gibi öneriler! İşte detaylar!

Dolar ve altını olanlar ama bunlarla ne yapacağını bilemeyenlere Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten öneriler geldi. İşte detaylar!

Altın ve dolar için yeni tehlike! Her dediği çıkan İslam Memiş'ten dikkat çeken uyarı

Yatırımcılar oldukça hareketlilik gösteren piyasalar karşısında varlıklarını koruma konusunda ya da yeni yatırım yapma konusunda endişe duyarken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten dikkat çeken bir uyarı geldi

Dünya şu anda bunu yapıyor! Piyasa kahini İslam Memiş, ucuz altın almanın formülünü açıkladı!

Altın ve dolar yatırımcıları kurdaki dalgalı seyirden sonra telaşla nasıl zarar etmeden yatırım yapabiliriz? Diye düşünmeye başladı. Bu soruya en dikkat çeken cevap ise altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten geldi. İşte Memiş'in açıklamaları...

İslam Memiş üstüne basa basa uyardı: Bunu yapan fena yanılır

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, uzun vadeli tahminlerini de izleyicilerle paylaştı. Fox'taki Ekonomi Arası programında kritik açıklamalarda bulunan İslam Memiş, "Gram altın aslında düşmedi, düşüyormuş gibi görünüyor yalnızca" dedi.

İslam Memiş'ten elinde dolar olanlara tarihi öneri!

Altın ve Para Politikaları Uzmanı İslam Memiş, elinde dolar bulunduran vatandaşlara çok önemli bir tavsiyede bulundu.

Altın Kahini İslam Memiş gram altın düşmedi dedi ve gerçek fiyatını açıkladı! Göründüğü gibi değil! Aslında gram altın..

Düşüşe geçen gram altına ilişkin Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş'ten çok konuşulacak yorum. "Gram altın aslında düşmedi, düşüyormuş gibi görünüyor."

Piyasa Kahini İslam Memiş'ten dolar yatırımcısını şaşırtan karar! Kimse bu seviyelerde tutamaz

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, dolar için tutulamayacak seviyeleri açıklarken, elindeki altın ve gümüşleri ne yaptığını söyledi.

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve gümüş almak isteyenlere net fiyat verdi! Yatırım yapmak isteyen karar versin

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, elinde altın ve gümüş olanların ne yapması gerektiğini açıkladı.

İslam Memiş altın ve dolarda yaşanacak büyük tufanın tarihini verdi: Ben elde olanı sattım diyerek duyurdu

Altın ve dolar piyasasında yaşancak büyük tufan ne zaman kopacak. Piyasaların yakından takip ettiği bir isim olarak son dönemde ismi ön plana çıkan İslam Memiş, altın ve dolar alacaklara çok çarpıcı uyarılar yaptı.

İslam Memiş’ten dolar ve euro çağrısı! En önemli şey!

Dolar ve Euro gelişmeleri şu sıralarda yakından takip ediliyor. Doları ve eurosu olan vatandaşlar ya da almak isteyenlere Finansal analist İslam Memiş’ten uyarı geldi. İşte detaylar!

Bankada paranız ve altınınız varsa hemen bunu yapın! İslam Memiş'ten bomba son dakika tahmini geldi! Sakın geç kalmayın!

Bankalarda altını ve parası olanlar için piyasa kahini İslam Memiş'ten son dakika tahmini geldi. Peki İslam Memiş yatırımcılara hangi uyarıları yaptı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

islam memiş Haberi

islam memiş

ABD'deki ekonomiye yönelik hamlelerin ardından enflasyonda düşüş yaşanıyor.

Bununla bağlantılı olarak dolar ve altın fiyatlarında da dalgalanmalar yaşanıyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan ünlü ekonomist İslam Memiş, ABD'de enflasyon oranlarının beklentinin altında çıktığını söyledi.

Dolar ve Euro'nın uluslararası piyasada değer kaybettiğini belirten Memiş, Sterlin/dolar paritesinde ve kripto paralarda toparlanmalar yaşandığını belirtti.

DOLAR DEĞER KAYBEDİYOR

Piyasalarda dolar endeksinin 106 dolardan 104,82 seviyesine gerilediğini söyleyen Memiş, doların değer kaybettiğini belirtip, "Uluslararası piyasalarda dolar değer kaybederken yurt içi piyasalarda gücünü korumaya devam ediyor. Yurt içi piyasalarda dolar geniş bant aralığında, 17,80 TL ila 18 TL arasında dalgalanıyor. Hafif toparlanan altının ons fiyatı yeniden 180 dolar seviyesine sarktı. Emtia piyasalarında negatif seyri var. Karışık bir seyir. Piyasaların beklentisi karşılanmadı" ifadelerini kullandı.

EN KARLI BORSA ÇIKTI

Şu an kendi yatırım aracının...