İsmail Erdem

İsmail Erdem

İstanbul'un en genç ilçesi olan Sancaktepe önemli yatırımlara imza attı. Türkiye'ye model olacak projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, "Eğitim, sağlık, spor ve kültür alanında Türkiye'nin merkez ilçesiyiz

Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Türkmen Nesil İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, İsmail Erdem tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Nisan'da Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi' nde kuruldu.

Sancaktepe’ye gayrimenkul alanında çifte ödül!

Sancaktepe Belediyesi, Gayrimenkul ve yapı alanının en prestijli ödülleri arasında gösterilen European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul ödülleri) yarışmasında iki ödüle birden layık görüldü. İşte ayrıntılar...

Mersey Turizm ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Mersey Turizm ve Yatırım Anonim Şirketi, Yüksel Mermer, Yücel Mermer, Süleyman Çetinsaya, Zafer Murat Mermer, Fatma Meltem Mermer, İsmail Erdem tarafından 16 milyon 200 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Mersay Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mersay Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Yüksel Mermer, Yücel Mermer, Süleyman Çetinsaya, Zafer Murat Mermer, Fatma Meltem Mermer, İsmail Erdem tarafından 1 milyon 200 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Sancaktepelilere tapuları törenle devredildi!

Sancaktepe Osmangazi ve Orhangazi mahallelerinde mülkiyeti Hazine'ye ait arazilerin tapuları törenle vatandaşlara devredildi. Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, bin 62 taşınmazla ilgili de Maliye'den onay geldiğini kaydetti...

İsmail Erdem: 25 bin markalı konut hayata geçirilecek!

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Üsküdar'ı ilçeye bağlayacak metro, hastane ve üçüncü köprü projesiyle 25 bin markalı konutun hayata geçeceğini dile getirdi. Sancaktepe markalı konut projelerine imza atıyor...

İsmail Erdem: Sancaktepe'de kentsel dönüşümü vatandaş kendi yapıyor!

İstanbul’un çiçeği burnunda ilçesi Sancaktepe gecekondudan modern binalara doğru hızlı bir evrim geçiriyor. Bir yandan markalı konutlar yükselirken bir yandan da vatandaş binasını yıkıp depreme dayanıklı yeni binalarla kentsel dönüşümü hızlandırıyor...

İsmail Erdem: Sancaktepe'de dönüşümde zorlama yok!

İstanbul Anadolu Yakası' nın Sancaktepe ilçesinin Belediye Başkanı İsmail Erdem kentsel dönüşüm için toplu yıkımlar yapmadıklarını belirterek, ' Sancaktepe' de dönüşümde zorlama yok ' dedi...

Sancaktepe'de hisseli tapulara imar uygulanacak!

Sancaktepe ilçe sınırları içinde bulunan hisseli parsellerin imar uygulamasına yönelik çalışma onaylandı

Sancaktepe'de binadaki kaçak tadilat, faciaya yol açtı

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde, bir işyerinin asma katındaki eski betonu, hiçbir önlem almadan sökmek isteyen işçilerden Muhittin Arduç, göçük altında kalarak hayatını kaybetti

Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temeli bugün atılıyor!

Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temel atma töreni Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleşecek...

Bakanlar bugün Sancaktepe Hastanesi arazisini inceleyecek!

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bugün İstanbul Sancaktepe'de inşa edilecek yeni hastanenin arazisinde tetkik ve inceleme çalışmaları yapacak...

Sancaktepe Belediyesi'den Ekolojik Bahçeler projesi!

Sancaktepe Belediyesi, gelecek nesillere yaşanabilir ve nefes alınabilir mekanlar bırakabilmek amacıyla “Ekolojik Bahçeler ve Permakültür Uygulamaları” Projesini hayata geçiriyor...

Sancaktepe'de Şaban-ı Veli Kültür ve Bilgi Merkezi açıldı!

Sancaktepe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında her mahalleye yapılan Kültür ve Bilgi Merkezleri’nin on birincisini Şaban-ı Veli Kültür ve Bilgi Merkezi adıyla Hilal Mahallesi’nde açıldı…

Ataşehir'in imar sorunu çözülecek!

Sancaktepe’yi İstanbul’un cazibe merkezi yapan ve 31 Mart Yerel seçimlerinde Ataşehir’e aday gösterilen İsmail Erdem, “Yerel yönetimler bizim işimiz. Ataşehirlileri hizmetle tanıştıracağız. Referansımız Sancaktepe” şeklinde konuştu.

Ataşehir’in imar plan ve projeleri hazır!

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Örnek Mahallesi imar plan ve projelerinin hazır olduğunu ifade ederek, "Büyükşehir Belediyesi izinlerine kadar her şey yapıldı. Sadece Büyükşehir’de askıya çıkmayı bekliyoruz" diye açıklama yaptı. 

Erenköy Gümrüğü, millet bahçesi olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Erenköy Gümrüğü'nün olduğu alanın kaldırılması gerektiğini söyledi. Konuyu da biliyoruz. İnşallah gümrüğün kaldırılmasıyla birlikte mülkiyeti hazineye ait olan o arazide Ataşehir'e millet bahçesi kazandırıyoruz" dedi.

Ataşehir'in ulaşım ve imar sorunu çözülecek!

Cumhur ittifakının Ataşehir belediye başkan adayı İsmail Erdem, yeni dönem için hayata geçirmeyi planladığı projeleri anlattı. Erdem, “Ataşehir’e bir finans müzesi kuracağız'' dedi.

Ataşehir'de imar problemi ortadan kalkacak!

Sancaktepe Belediye Başkanı, AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, “Sancaktepe’de yaptığımız hizmetler, bizim referansımız. Ataşehir’de de imar problemi ortadan kalkacak, vatandaşlar depreme dayanıklı evlerine kavuşacak.” diye açıklama yaptı. 

Ataşehir’in imar sorunu çözülecek!

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, imar sorununu çözecek projelerini anlattı. Erdem, Ferhatpaşa Mahallesi'nin arsa değerlerinin ikiye katlanacağını söyledi.

Battal İlgezdi'ye Ataşehirlilerden imar planı tepkisi!

Ataşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Battal İlgezdi, AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'in, ilçedeki imar sorununun çözümündeki başarısını sahiplenmeye çalışınca büyük tepkiyle karşılaştı.

Erenköy’deki gümrük alanı millet bahçesi oluyor!

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Ataşehir'deki 30 yıllık mülkiyet ve imar sorunun çözüleceğini söyledi. Başkan İsmail Erdem yoğun trafiğe sebep olan Erenköy Gümrüğü'nün yerine millet bahçesi yapılacağı da dile getirdi. 

Ataşehir Yenisahra için imar müjdesi!

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Yenisahra'da halkın sorunlarını dinleyen Erdem, mahalle sakinlerine imar sözü verdi.

Ataşehir’e 260 bin metrekarelik millet bahçesi!

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Ataşehir Belediyesi'ne aday gösterildi. 34 yıl Ataşehir'de yaşamış olan Erdem, ilçeyi ayağa kaldıracak projelerini anlattı. 

İsmail Erdem: Ataşehir'in imar sorunu bitecek!

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, “Yenisahra, Barbaros, Mustafakemal ve Aşıkveysel mahallelerinin planları dahi yok. Biz Ataşehir'in imar sorununu bitireceğiz" dedi.

Ataşehir'in imar problemi çözülecek!

Sancaktepe Belediye Başkanı olan İsmail Erdem 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Ataşehir Belediye Başkan Adayı oldu. Hayata geçireceği hizmetleri anlatan Erdem, ''Ataşehir'in imar problemini çözeceğiz'' diye konuştu.

Dmb İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dmb İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Erdem tarafındna kuruldu. 

İsmail Erdem

İsmail Erdem İsmail Erdem

Ümraniye'ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal'a bağlı Samandıra beldelerinin birleşimiyle 2009 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe, Kurucu Belediye Başkanı İsmail Erdem'in başarılı projeleri sonucu hızla gelişiyor. 355 bine ulaşan nüfusu ile Sancaktepe Belediyesi 41 bin 500 kayıtlı öğrencinin bulunduğu Bilgi Evleri projesiyle eğitimde, 4 bin 100 yataklı Türkiye'nin en büyük şehir hastanesiyle sağlıkta, 12 bin 580 lisanlı sporcuyla sporda, danışmanlık ve seminer hizmetleriyle kültürde Türkiye'nin merkez ilçesi konumunda yer alıyor.


Belediye, bu yıl 5'incisi düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumunda 'Yerli, Milli ve Şuurlu Gençlik' projesiyle Türkiye genelinde ikinci oldu. Ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan alan Erdem, "Projenin amacı çocuklarımıza milli ve manevi değerlerin öğretilmesidir." dedi.


ÖZGÜVENLİ NESİL

Eğitim faaliyetleriyle devletine ve milletine sahip çıkan özgüvenli nesil yetiştirmeyi hedeflediklerini belirten Erdem, "Bilgi Evleri...