İSMEK kayıtları

İSMEK kayıtları

Bu yıl 233 kurs merkezinde, 250 branşta ücretsiz sanat ve meslek eğitimi verecek olan ve 17 yılda 1 milyon 600 bini aşkın İstanbulluya eğitim veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK’te 2013-2014 eğitim dönemi kayıtları başladı...

Depreme dayanıksız diye kapatılan Göztepe İSMEK binası dayanıklı çıktı!

İBB depreme dayanaklı olmadığı gerekçesiyle Kadıköy Göztepe İSMEK'i kapattı. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Gençoğlu tarafından hazırlanan raporda binanın deprem performans seviyesinin iyi olduğu belirtildi.

Bağcılar İSMEK binası Diyanet'e devredildi!

İstanbul’da, bira fabrikası arazisi ve Heybeliada’daki sanatoryumun ardından 11 yıldır kurs merkezi olan bina da Diyanet İşleri’ne tahsis edildi.

Tarkan Almanya'da 1000 Euro'ya stüdyo kiraladı!

Uzun süredir Almanya'da olan Tarkan, Almanya'da yeni şarkılarının demo kayıtları için 1000 Euro'ya müzik stüdyosu kiraladı.

İptal edilen 'Sahil Antalya Yaşam Parkı' ile ilgili ses kayıtları ortaya çıktı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, 'Sahil Antalya Yaşam Parkı' işletme ihalesini tek taraflı iptal etmesinin ardından, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Cansel Çevikol Tuncer’in ortaya çıkan ses kaydı tartışmaları aleevlendirdi...

İBB'nin gayrimenkulleri ilçe belediyelerine mi tahsis edilecek?

İBB'ye ait içinde kültür merkezi binalarının ve İsmek binalarının da bulunduğu binlerce metrekarelik arazi ve üzerindeki binaların AKP'li ilçe belediyelerine bedelsiz tahsisi tekrar gündemde...

Tapuda 'e-Devlet' dönemi!

Tapu senedi, ipotek belgesi, taşınmazın tapu kaydı ve hisseli taşınmaz tapu kayıtları, 2020 yılının ilk altı ayından itibaren tapu müdürlüklerine gitmeden "e-Devlet"ten alınabilecek. 

İstinye Üniversitesi gayrimenkulde MBA programı kayıtları başladı!

İstinye Üniversitesi ve Gayrimenkul ve GYODER arasında yapılan iş birliği protokolü gereği, 2019 - 2020 güz dönemi MBA programına başvuran GYODER üyelerine özel indirim imkanı sunulacak...

GYODER Çözüm Platformu kayıtları başladı!

'GYODER Çözüm Platformu'nun ikinci toplantısı 'Ticari Gayrimenkulün Dönüşümünde Yeni Arayışlar' başlığıyla 25 Eylül'de Altınbaş Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek...

Yeni Havalimanı'nın otobüs ihalesi kamu yararı için iptal edildi!

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İSMEK 22. Yıl Genel Sergi ve Festivali’nde yeni havalimanı hakkında konuştu. Uysal, havalimanının otobüs ihalesinin kamu yararı için iptal edildiğini açıkladı.

Şehir hastanelerinin kira ödemelerinde hata mı yapıldı?

Şehir hastanelerinde muhasebe kayıtları doğru tutulmadığı, kira ödemelerinin ise Giderler Hesabı’na borç kaydedilmek suretiyle yapıldığı iddia edildi.

Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı yeni dönem kayıtları başladı!

GYODER Gayrimenkul Geliştirme ve Finansmanı Sertifika Programı'nda yeni dönem kayıtları başladı...

MBA in Real Estate 2018 güz dönemi kayıtları için son gün 31 Ağustos!

Bahçeşehir Üniversitesi'nde yüzde 50 indirimli Güz Dönemi MBA fırsatını kaçırmayın. Gayrimenkul sektöründe kariyer hedefinize bu MBA programı ile ulaşın. Son gün 31 Ağustos...

Özyeğin Üniversitesi MBA in Real Estate güz dönemi kayıtları başladı!

Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) ile beraber hayata geçirilen ve gayrimenkul sektörüne yönelik uzmanlaşma olanağı sunan ingilizce işletme yüksek lisans programı "ÖzÜ-MBA in Real Estate" 2018 güz dönemi kayıtları başladı.

İSMEK kayıtları

İSMEK kayıtları İSMEK kayıtları

Bu yıl 233 kurs merkezinde, 250 branşta ücretsiz sanat ve meslek eğitimi verecek olan İSMEK’ten eğitim almak isteyenlerin geç kalmaması gerekiyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları İSMEK’te yeni eğitim dönemi heyecanı başladı. İstanbul genelindeki tüm kurs merkezlerinde kayıt için kapılarını 5 Eylül 2013 Perşembe günü açan ve yoğun ilgi gören İSMEK’te kayıtlar, büyük bir hızla devam ediyor.


İstanbullulara 28 ana alanda 250 branşta eğitim veren İSMEK’te, herkes ilgisine göre bir eğitim bulabiliyor. Her yıl bünyesine yeni eğitimler katan İSMEK bu yıl, çocuk beslenmesi, arı yetiştiriciliği, jel mum yapımı, balaban (duduk), çikolata yapımı ve sunumu, Osmanlıca paleografyası, illüstrasyon, çocuk giysileri dikiminin de aralarında olduğu pek çok yeni branşta eğitim vermeye başladı.


İllüstrasyon eğitimi de var cup cake yapımı eğitimi...