ismet acar

ismet acar

Beykoz’da Camisi olmayan tek mahalle olan 10 bin kişinin yaşadığı Acarlar Mahallesi camisine kavuştu. Hayırsever iş adamı İsmet Acar’ın yaptırdığı cami cuma namazı öncesinde dualarla ibadete açıldı.

İsmet Acar kimdir?

Acarlar Şirketler Topluluğu Başkanı İsmet Acar kimdir? İsmet Acar, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İsmet Acar, ne zamandan beri Acarlar Şirketler Topluluğu başkanı olarak çalışıyor?

İsmet Acar'ın istediği oldu

Acarİstanbul projesi için, 2003 yılında alınan ön izni iptal eden Orman Bakanlığı'nın bu kararı mahkemeden döndü. İsmet Acar davayı kazanmak üzere.

Acarkent'in 'yapı ruhsatları iptal edildi' iddialarına yalanlama!

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, Acarkent’in yapı ruhsatlarının iptal edildiğiyle ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Tekin Acar, Türkiye genelinde mağaza açmaya devam ediyor!

Türkiye'nin 1 numaralı kozmetik markası Tekin Acar Cosmetics, 2016 yılında da mağaza açılışlarına her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor.

İpek Acar: Kayahan’ın evini satmadım!

Kayahan'ın eşi İpek Açar, "Kayahan’ın evini sattı" haberlerinin doğruyu yansıtmadığını söyleyerek "Ev duruyor, sadece başka bir eve taşındık” açıklamasında bulundu.

Evren Acar, inşaat sektöründe kadın olmayı anlattı!

CEF Danışmanlık kurucu ortaklarından Evren Acar, inşaat sektöründe kadın olmayı anlattı. Acar, kadınların fazla olduğu şantiyelerin daha düzenli ve keyifli olduğunu söyledi.

Beykoz Acar Blu teslim tarihi ne zaman?

Beykoz Acar Blu projesinde satış fiyatları 540 bin dolardan başlayarak değişiyor. Acar Blu Rezidans Beykoz projesinde daireler bu yıl aralık ayında teslim ediliyor...

Acar Blu Residence ödeme planı!

Acar Blu Residence Beykoz projesinde daire fiyatları 540 bin dolardan başlangıç gösteriliyor. Acar Blu Residence projesi bu yıl Aralık ayında sahiplerine teslim ediliyor...

İsmet Yüksel: Yüreğir'de dönüşüm biran önce başlamalı!

İsmet Yüksel "Yüreğir hem Doğu'dan gelenlerin, hem de Adana'nın kırsalından gelenlerin ilk yerleşim yeri. 400 binin üzerinde nüfusuyla, Yüreğir dün de bugün de hala sahipsiz. Yüreğir'de bir kentsel dönüşüme bir an önce başlamak gerekiyor."

İsmet İnönü Meydanı battı çıktı projesinin temeli Haziran'da atılacak!

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan İskenderun İsmet İnönü Meydanı(PAC) battı- çıktı projesinde temel atımının çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceği bildirildi.

İsmet AVM İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

İsmet AVM İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi, Necmeddin Sadak tarafından 100 bin TL sermaye ile 24 Şubat' ta Arnavutköy, Merkez Mahallesi, Ayşıl Sokak' ta kuruldu.

Kiler GYO'nun İsmet Erenleroğlu davası sonuçlandı!

Kiler GYO Kartal Yukarı Mahallesi'nde satın alınmasıyla ilgili olarak satıcı İsmet Erenleroğlu'nun satın alma işlemindeki fiyatın düşük olduğu iddiası ile açtığı dava reddedilmiş ve ilk derece mahkemesinde şirketimiz lehine sonuçlandı.

Beylikdüzü Yaşar Acar Spor Tesisi ve Yurt binası 2016'da tamam!

Beylikdüzü'nün başarılı okullarından biri olan Yaşar Acar Fen Lisesi alanında, hem okulun öğrencilerinin hem de çevre okulların faydalanabileceği Beylikdüzü Yaşar Acar Spor Tesisi ve Yurt binasının çalışmaları hızla devam ediyor.

Kira artış davasını kim açar?

Kiracılık Hukuku gereğince kira bedelinin belirlenmesine ilişkin dava her zaman açılabiliyor. Peki, kira artış davasını kim açar? Kiracı mı? Mal sahibi mi? İşte yanıtı..

İsmet Yıldırım: Kentsel dönüşüm Türkiye için olmazsa olmaz bir reform!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Real Merter projesini ziyaret etti. Yıldırım, dönüşümün Türkiye için olmazsa olmaz bir reform olduğunu söyledi.

ismet acar Haberi

ismet acar

Acarkent içerisinde 1500 m² alan üzerine inşa edilen cami 300 kişilik kapalı alan ve 500 kişilik açık alana sahip. 2 milyar TL’ye mal olan ve engelli erişimine uygun yapılan caminin lojmanı ve kütüphanesi de bulunuyor.  

Acarlar Camisi’nin açılışına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Mehmet Yaman, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrrem Kaşıtoğlu, M. Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, belediye meclis üyeleri, Acarlar Muhtarı Yasemin Çamlıbel, camiyi yaptıran İsmet Acar ve mahalle sakinleri katıldı. 

Başkan Çelikbilek: “Acarlar Mahallesi Taçlandı” 

Açılış töreninde konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Acarlar Mahallesi bu güzde camiyle taçlandı.  Camiler huzur, güven ve muhabbettin olduğu, kardeşliğin ve iyiliğin yayıldığı Allah’a ait mekânlardır.  Acarkent’te camilerin sayısının çoğalmasını temenni ediyoruz. Mahalle...