ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'nin (İSDEMİR) yeni yassı çelik sıcak haddehanesinin ülke ekonomisinin hizmetine sunulduğu bildirildi

Nurus ekolojik duyarlılığı yaygınlaştırıyor

Günümüzde `ekolojik duyarlılık ve sürdürülebilirlik' bir yaşam biçimi olarak giderek yaygınlaşıyor

Süleyman Varlıbaş: İnşaat, ekonominin kaldıracıdır

Masamda çalışırken ne zaman başımı kaldırıp dışarıya, biraz uzağa baksam Avrupa'nın en büyük adalet sarayının inşaatı üzerinde çok uzaktan bile fark edilen Varyap logosunu görüyorum

Altın Emlak 100'ü aşkın temsilciliği ile 20. yılına girdi!

Yerel sermayeli emlak zinciri Altın Emlak, ISO-9001 kalite belgesine ve MEB onaylı eğitim verme yetkisine sahip ilk kuruluş olarak büyümeye devam ediyor...

Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Mobilyada 'country' tarzın lideri Sherwood!

"Country" mobilyada liderliği elden bırakmayan Sherwood kalitesini İSO 9001 sertifikasını almaya hak kazanarak tescilledi. Sherwood'un Yönetim Kurulu Başkanı Atila Coşkun, country tarz mobilyaların avantajlarından bahsetti.

KOSKİ'nin kalite standartı yükseldi!

Sağlıklı ve kaliteli hizmet veren ISO Kalite Belgesi 'ne sahip Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü 'nün kalite belgeleri TSE tarafından yapılan tetkikler neticesinde yenilendi.

İdris Güllüce İnşaatta Kalite Zirvesi'ne katıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nce ( İMSAD ) düzenlenen 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne katıldı..

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi gerçekleşti!

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 'nin de katıldığı zirvede, inşaat sektörünün 2015 yılı rotası çizildi. Türkiye'nin inşaat pazarının büyümesi ile ilgili konuşmalar yapıldı.

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi yapıldı!

Wilo Pompa Sistemleri A.Ş.’nin sponsorları arasında olduğu “ 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi ”, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

Filli Boya, 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne sponsor oldu!

Zirvenin sponsoru Filli Boya oldu. Türk boya ve yalıtım sektörü markası Fiili Boya, İMSAD tarafından bugün düzenlenecek " 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi "ne sponsor oldu.

Filli Boya 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne sponsor oldu!

Türk boya ve yalıtım sektörünün lideri olan Filli Boya, İMSAD tarafından 04 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan “ 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” ne sponsor oldu.

ODE İSO İkinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 102. sıraya yerleşti!

ODE, ISO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’nde 102. sıraya yerleşti 2012-2013 yıllarında yüzde 60 büyüyen ODE, “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” Listesi’nde 16 basamak yükseldi…

Türkiye İMSAD Uluslar Arası İnşaatta Kalite Zirvesi başlıyor!

Türkiye İMSAD Uluslar Arası İnşaatta Kalite Zirvesi başlıyor. Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), inşaat sektörünü bir kez daha Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde biraraya getiriyor.

Wilo 6. Uluslararası İnşaat Kalite Zirvesi'ne katılıyor!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin ( Türkiye İMSAD ) üyesi olan Wilo Pompa Sistemleri A.Ş., İMSAD tarafından düzenlenen “6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”ne sponsor oldu.

6.İnşaatta Kalite Zirvesi İstanbul'da başlayacak!

İnşaatta Kalite Zirvesi Türkiye inşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nin ( İMSAD ) bu yıl 6. kez düzenleyeceği " Uluslararası inşaatta Kalite Zirvesi ", İstanbul'da başlayacak...

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

İSDEMİR'den yapılan yazılı açıklamada, ERDEMİR'in OYAK'a devri ile başlayan yeniden yapılanmanın verdiği güç ve destek ile "Cumhuriyet tarihinin bir defada gerçekleştirilen en büyük yatırımı olan" ve 40 adet projeden oluşan "İSDEMİR Modernizasyon ve Dönüşüm Yatırımı'nın (MDY)"; 3 milyar dolar seviyesinde bir harcama ile gerçekleştirilmekte olduğu, sıvı çelik üretim kapasitesinin 2,2 milyon ton/yıldan 5,3 milyon ton/yıl seviyesine çıkartıldığı belirtildi.

Geçen yıl MDY projesi kapsamında tamamlanarak ağustos 2008 tarihinde yassı çelik deneme üretimine başlayan İSDEMİR sıcak haddehanesinin 3,5 milyon ton/yıl üretim kapasitesi ile Türkiye'nin yassı çelik ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayacağı ifade edildi. Marubeni/Mitsubishi-Hitachi/Siemens konsorsiyumu ile yapımı gerçekleştirilen sıcak haddehanede yüksek ürün kalitesinin temini için geliştirilen en son haddeleme ve otomasyon teknolojilerinin uygulandığı belirtilen açıklamada, üreteceği ürün yelpazesi, kalitesi ve modern teknolojisi...