ıspartakule evleri mahkeme kararları

ıspartakule evleri mahkeme kararları

Ispartakule'de eylül ayında yaşanan tapu krizi tam 20 gün sonra haber yapıldı paniğe neden oldu. Ancak krizin adım adım aşıldığı duyuruldu.

TOKİ Ispartakule Evleri kura sonuçları!

Daire teslimlerinin Haziran 2018 yılında yapılması planlanan projede toplam 1.849 adet daire yer alıyor. TOKİ Ispartakule Evleri kura sonuçları dün saat 12:00'de belli oldu

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015!

Toplam 1.849 adet konuttan meydana gelen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları 2015 dün saat 12:00'den açıklandı.

Avcılar Ispartakule Evleri kura çekiliş sonuçları!

Emlak konut imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Avcılar'da hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.Peki Avcılar Ispartakule Evleri kura çekiliş sonuçları ne zaman?

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje alt gelir grubu, orta gelir grubu, şehit ailesi, engelli ve gazi kategorisinde satışa çıkarıldı. İşte Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları...

Emlak Konut Ispartakule Evleri kuraları 2015!

Başvuranların sayısının toplam 11 bin 447 kişi olarak belirlendiği projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Emlak Konut Ispartakule Evleri kuraları 2015 bugün gerçekleşiyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi adres!

Daire fiyatlarının 248 bin TL'den başladığı projede 1.500 adet daire satışa çıkarıldı. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi adres bilgilerine göre Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleşiyor.

Ispartakule Evleri Emlak Konut kura çekilişi 2015!

Toplam 1.849 adet konuttan meydana gelen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Ispartakule Evleri Emlak Konut kura çekilişi 2015 bugün saat 12:00'de gerçekleşecek.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün!

Alt Gelir Grubu, Orta Gelir Grubu ve Özel Durum Grubu olmak üzere başvuruların yapıldığı projeye başvuranların sayısı 11 bin 447 kişi olarak belirlendi. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi bugün yapılacak.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman?

Daire tiplerinin 1+1' den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede toplam 1.849 adet konut yer alıyor. Peki Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman?

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi nerede?

Toplam 448 bin 726 metrekareden meydana gelen proje Emlak Konut GYO ve TOKİ tarafından hayata geçiriliyor. Peki Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi nerede?

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi yarın!

Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi yarın saat 12:00'de Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleştirilecek. Kura çekilişi başvuru grubu ve daire tipine göre yapılacak.

Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık!

Daire satışlarının kurayla ve TÜFE’li satış yöntemiyle gerçekleşeceği projede 1.500 adet daire satışa çıkarılıyor. Avcılar Emlak Konut Ispartakule Evleri satılık tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kurasına 11 bin 447 kişi katılıyor!

1500 konutun kuralı satışa çıkarıldığı Emlak Konut Ispartakule Evleri'nin kura çekilişi için 11 bin 447 kişi başvuruda bulundu. Kura çekilişi 12 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.

ıspartakule evleri mahkeme kararları

ıspartakule evleri mahkeme kararları ıspartakule evleri mahkeme kararları

Ispartakule ve Tahtakale mahallesinde ticari alan ve konut satışların yanısıra bölgenin büyük bir bölümünü kapsayan ada ve parsellerle ilgili eylül ayında, İSTANBUL 10. Asliye Ticaret Mahkemesi Avcılar Tapu Sicil Müdürlüğüne resmi bir evrak gönderdi.Evrakta davacı S.C.B. ile C.G., A.G.,Y.A., F.A., T.G., H.T., M.D., H.K., Z.Ü., A.E., E.V., L.G.,M.A.,S.C.,Ö.S., K.Y.,M.Y., M.E., K.K.,K.G., S.Y., C.E., T.M.E.,Ö.B.,A.Y., G.Y.arasında mahkememizde görülmekte olan menfi tespit ( ticari ilişkiden kaynaklanan), tazminat davası nedeniyle mahkememizin 9 Eylül 2015 tarihli ara kararı ile Avcılar İlçesi Firuzköy Tahtakale Mevkii 436 ada 1. parsel arsanın ..... hissesi imar uygulaması sonucu M.E. adına tescil edilmiş olup, 166 /.... hissesi Fikret Yoluç adına kayıtlı iken 22 02 2008 tarihle ...... yevmiye ile M.E.'na satılmış bulunan taşınmazların dava sonuçlanıncaya kadar satış ve...