Ispartakule ve Tahtakale mahallesi

Ispartakule ve Tahtakale mahallesi

Ispartakule'de eylül ayında yaşanan tapu krizi tam 20 gün sonra haber yapıldı paniğe neden oldu. Ancak krizin adım adım aşıldığı duyuruldu.

Hasanoğlu Şirketler Grubu'ndan 255 milyon TL'lik yatırım! 

Banu Evleri Ispartakule projelerini zamanında teslim eden Hasanoğlu Şirketler Grubu yeni projelerine devam ediyor. Şirket, 255 milyon TL'lik yatırımla Ispartakule ve Bahçekent'te dört yeni proje hazırlanıyor. 

Avcılar Belediyesi Tahtakale'de fuar ve sergi alanı yaptırıyor!

Avcılar Belediyesi, Tahtakale Mahallesi'nde İrtifak/İntifa hakkı: Fuar ve sergi alanı, işyerleri inşası ile Fuar ve sergi alanı vb. alanların işletilmesi işi için ihale düzenliyor...

Bahçeşehir Göleti'nde inşaat durdurulmalı!

Bahçeşehir-Ispartakule ve Boğazköy halkının ellerinden alınan spor ve park kamu alanları için sürdürdükleri mücadelede haklılıkları bir kez daha Danıştay 13.Daire Mahkemesince onandı. 

Yeni gelişen ilçelerde konut fiyatları yükseldi!

Konut piyasasında stok fazlasının getirdiği rekabet, fiyatları da etkiledi. İstanbul’da son 6 ayda en çok düşüş Fikirtepe, Kartal, Bağdat Caddesi, Ataköy, Tuzla, Beykoz ve İstinye’de hesaplandı. Mahmutbey, Şerifali, Ispartakule ve Beylikdüzü ise değerini artırdı...

Bahçeyaka Ispartakule detaylı fiyat listesi ve ödeme planı!

Bahçeyaka Ispartakule detaylı fiyat listesi ve ödeme planı kapsamında aylık 733 TL taksitle konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Daire fiyatları ise indirimli olarak en düşük 321 bin 300 TL'den başlıyor...

BanuEvleri Ispartakule 2 ve 3'te döviz bozdurana indirim fırsatı!

BanuEvleri Ispartakule 2 ve BanuEvleri 3'te 30 Aralık 2016 tarihine kadar 20 bin dolar ve üzeri döviz bozduran müşterilere, bozdurduğu döviz miktarının yüzde 6.1'i oranında indirim fırsatı sunuluyor...

Avcılar Tahtakale ve Başakşehir Altınşehir'de dönüşüm hız kesmiyor!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Avcılar İlçesi, Tahtakale Mahallesi ve Başakşehir İlçesi, Altınşehir Mahalle'lerinde kentsel dönüşüm projeleri tam gaz devam ediyor.

Tahtakale ve Altınşehir dönüşüm ön yeterlilik ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Tahtakale ve Altınşehir kentsel dönüşüm projelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Tahtakale ve Altınşehir dönüşüm ön yeterlilik ihalesi bugün yapılacak.

Ispartakule 6. Etap ve Maltepe Küçükyalı için yer teslimi yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; "İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ve İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"nin yer teslimi yaptı.

Tahtakale ve Altınşehir kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

TOKİ tarafından yenilenecek olan Tahtakale ve Altınşehir Mahalleleri'nde uygulanacak kentsel dönüşüm projelerinin 2. oturum ihalesi bugün yapılacak.

Avcılar Tahtakale ve Başakşehir Altınşehir'de dönüşüm başlıyor!

Avcılar'a bağlı Tahtakale ve Başakşehir'e bağlı Altınşehir'de dönüşüm başlıyor. Tahtakale ve Altınşehir dönüşüm projesi için kentsel dönüşüm tasarımları üzerinde çalışılıyor.

Körfez yatırımcısının tercihi Avrupa Yakası oldu!

TSKB Gayrimenkul Değerleme Özel Projeler Departmanı Yönetici Yardımcısı Esra Adıbelli Neşeli, İstanbul'un konut sektörünü mercek altına aldı. Neşeli, Esenyurt, Bahçeşehir, Ispartakule ve Beylikdüzü semtlerine Körfez yatırımcılarının yoğun talep gösterdiği

Ispartakule Koza 1 ve Koza 2'deki tedbir kararı kalktı!

Geçtiğimiz günlerde Ispartakule'deki bazı projelerde satışlar durmuştu. Satışların durduğu projelerden olan Koza 1 ve Koza 2 sakinleri tedbir kararının kalkması için mahkemeye başvurdu ve Koza 1-Koza 2'deki şerhler kalktı.

Ispartakule ve Tahtakale mahallesi

Ispartakule ve Tahtakale mahallesi Ispartakule ve Tahtakale mahallesi

Ispartakule ve Tahtakale mahallesinde ticari alan ve konut satışların yanısıra bölgenin büyük bir bölümünü kapsayan ada ve parsellerle ilgili eylül ayında, İSTANBUL 10. Asliye Ticaret Mahkemesi Avcılar Tapu Sicil Müdürlüğüne resmi bir evrak gönderdi.Evrakta davacı S.C.B. ile C.G., A.G.,Y.A., F.A., T.G., H.T., M.D., H.K., Z.Ü., A.E., E.V., L.G.,M.A.,S.C.,Ö.S., K.Y.,M.Y., M.E., K.K.,K.G., S.Y., C.E., T.M.E.,Ö.B.,A.Y., G.Y.arasında mahkememizde görülmekte olan menfi tespit ( ticari ilişkiden kaynaklanan), tazminat davası nedeniyle mahkememizin 9 Eylül 2015 tarihli ara kararı ile Avcılar İlçesi Firuzköy Tahtakale Mevkii 436 ada 1. parsel arsanın ..... hissesi imar uygulaması sonucu M.E. adına tescil edilmiş olup, 166 /.... hissesi Fikret Yoluç adına kayıtlı iken 22 02 2008 tarihle ...... yevmiye ile M.E.'na satılmış bulunan taşınmazların dava sonuçlanıncaya kadar satış ve...