istanbul 25 yeni gökdelenleri

istanbul 25 yeni gökdelenleri

Gökyüzünü aydınlatan yıldızlar gibi İstanbul"un bazı bölgelerini de gökdelenler aydınlatıyor. Zincirlikuyu"dan Maslak"a kadar sıra sıra dizilen,  gece karanlığında adeta ateş böcekleri misali ışık saçıyor

Skyland İstanbul’dan yeni yıla özel kampanya!

Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni teknolojiler, kusursuz mimari ve konforu prestijle buluşturduğu projesi Skyland İstanbul’da yeni yıla özel kampanya sunuluyor.

İstanbul’da yeni 859 adet deprem toplanma yeri tespit ettik!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, "İstanbul’da yeni 859 adet deprem toplanma yeri tespit ettik. Bu konuda hazır olanlar var, olmayanlar var. Bunların hazırlık çalışmalarını yapacağız" dedi...

İstanbul’da yeni metro hattı için 175 milyon avroluk kredi!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası ve Societe Generale, İstanbul'da yeni bir metro hattının inşa edilmesi için toplam 175 milyon avroluk finansman verildi.

İstanbul'a yeni metrobüs hatları geliyor!

Kabataş - Mecidiyeköy - Mahmutbey metro hattı bakım ve kumanda merkezini inceleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mega kent İstanbul'a yeni metrobüs hatları müjdesi verdi.

İstanbul'a yeni sosyal konut projeleri yolda! 

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 318 bin gibi yüksek bir başvuru sayısına ulaşılan İstanbul’a önümüzdeki dönemde yeni projelerin geleceğini müjdeledi. 

İstanbul'un yeni cruise limanı Yenikapı'da inşa edilecek!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul'da yeni cruise limanının Yenikapı'da inşa edileceğini açıkladı. Ersoy, ''Yıl sonuna kadar Ulaştırma Bakanlığımız ihaleye çıkacak. Orası en az 5-6 cruise gemisini aynı anda alabilecek kapasiteye sahip'' diye konuştu.

Rotana İstanbul'un yeni Genel Müdürü Emre Güllüler oldu!

Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’ de 66 otelin yönetiminden sorumlu olan yakın dönem içerisinde otel sayısını 100’e çıkarmayı hedefleyen ROTANA zincirine bağlı; Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’a yeni Genel Müdür atandı. 

İstanbul'a yeni nesil mobilya OSB'si geliyor!

MÜSİAD Mobilya Sektör Kurulu Başkanı Altunbaş, İstanbul’da yeni nesil bir mobilya OSB’si kurmak için çalıştıklarını söyledi...

İstanbul'da yeni yüksek hızlı tren projesinin inşasına başlayacağız!

İstanbul'da yeni yüksek hızlı tren projesinin inşasına başlayacaklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Toplam maliyeti 10,5 katrilyon lira olan yüksek hızlı tren projemizin, proje çalışmaları bitti, yakında inşasına başlıyoruz" dedi...

İstanbul'da yeni açılacak 192 metro istasyonu!

İstanbul'da inşaat çalışmaları devam eden toplam 18 metro hattı bulunuyor. Bu metroların inşaat çalışmaları tamamlandığında İstanbul 192 yeni metro istasyonuna kavuşmuş olacak. Peki sizin eviniz hangi istasyona yakın? İşte tüm detaylar...

Gaziosmanpaşa’ya 25 yeni okul kazandırılacak!

İlçedeki tüm okullara konferans salonu inşa eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, eğitimin daha rahat ve konforlu mekânlarda gerçekleştirilmesi için Gaziosmanpaşa’ya 25 yeni okul inşa edileceğini söyledi.

Cumhuriyetimize İstanbul'da yeni bir havalimanı hediye ediyoruz!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "95. Kuruluş yıl dönümünde cumhuriyetimize İstanbul'da yeni bir havalimanı hediye ediyoruz" dedi..

İstanbul Yeni Havalimanı, Türkiye'nin gücünün göstergesidir!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret eden Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki yeni havalimanına ilişkin, "Bu tarihi açılış, Türkiye'nin gücünün, kararlılığının, 95 yılda elde ettiği başarıların da bir sembolüdür." dedi...

istanbul 25 yeni gökdelenleri

istanbul 25 yeni gökdelenleri istanbul 25 yeni gökdelenleri

Gökyüzünü aydınlatan yıldızlar gibi İstanbul"un bazı bölgelerini de gökdelenler aydınlatıyor. Zincirlikuyu"dan Maslak"a kadar sıra sıra dizilen, İstanbul ekonomisinin bel kemiği şirketlerin bulunduğu gökdelenler, gece karanlığında adeta ateş böcekleri misali ışık saçıyor. Arkadaşımız Serkan şžentürk"ün ölümsüzleştirdiği bu kare, Amerika Birleşik Devletleri"nin ticaret merkezlerinden biri olan New York"taki Manhattan bölgesini akıllara getiriyor.
Habertürk/Serkan...