İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı

Anadolu yakasının villa bölgesi olarak değer kazanan Çekmeköy, ilçe dışında kalan konutların bile adresi oldu

İstanbul'da metrobüse yakın projeler değerleniyor

Metrobüs hattına yakın evlerin ve projelirin değeri artıyor

Konut fiyatları bir haftada yüzde 10 arttı!

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa, konut kampanyalarının açıklanmasıyla birlikte ikinci el konut fiyatlarının son bir haftada yüzde 10 arttığını belirtti...

New York'ta emlak komisyoncuları ne zaman çalışmaya başlayacak?

New York'ta valiliğin ne zaman başlayacağını belirleyeceği ikinci fazda, banka, sigorta ve emlak komisyoncuları ve idari servisler çalışmaya başlayacak. 

Osoul İstanbul Emlak Danışmanlığı İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Osoul İstanbul Emlak Danışmanlığı İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ataköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Muhannad Hendavi tarafından kuruldu. 

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Özgüven tarafından kuruldu. 

Mesut Güleroğlu: Emlak piyasası hareketlenecek!

zmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, yeni yılda faiz oranlarının düşmesiyle emlak piyasasının canlanacağını açıkladı.

Burak İstanbul Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Burak İstanbul Emlak Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Al Nouri ve Mohamad Alsubh tarafından kuruldu.

Taj İstanbul Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taj İstanbul Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatıma Kerbouche ve Sami Naem tarafından kuruldu. 

Magic İstanbul Emlak Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Magic İstanbul Emlak Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdallah Zitouni, Hassen Roukas ve Sarra Bouzid ortaklığında kuruldu.

Khane Istanbul Emlak Danışmanlığı Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Khane Istanbul Emlak Danışmanlığı Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Navid Porkarı Khiabanı tarafından kuruldu.

Aydoğanlar İstanbul Emlak İnşaat Yapı Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Aydoğanlar İstanbul Emlak İnşaat Yapı Malzemeleri Limited Şirketi Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Tür tarafından kuruldu.

İstanbul’un markalı konut projeleri Irak'a çıkarma yapacak!

İstanbul'un önemli gayrimenkul projeleri, Kuzey Irak'ın güvenlik açısından en emniyetli bölgesi olarak kabul edilen Erbil'de düzenlenecek Paradise İstanbul Emlak Zirvesi'nde tanıtılacak…

Türkiye'nin ilk emlak acenteleri kooperatifi ISTEB kuruldu!

İstanbul'un farklı bölgelerinde faaliyet gösteren emlakçılar 'Hedef Saygın Emlakçılık' sloganı altında bir araya gelerek Türkiye'nin ilk emlak acenteleri kooperatifini İstanbul Emlak Brokerleri Kulübü (ISTEB) adıyla kurdular.

Elite İstanbul Emlak Müşavirliği Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elite İstanbul Emlak Müşavirliği Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde A.Alı Yahya  Mahdı tarafından kuruldu. 

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı

Ümraniye sınırında kalan pek çok proje adresi Çekmeköy olarak veriyor. Planlı gelişen ve yeşil bir bölge olması yaşamak için, geleceğe ilişkin potansiyeli ise yatırım için ilçedeki konutları cazip kılıyor.

İstanbul'un çiçeği burnunda ilçelerinden Çekmeköy, Anadolu yakasının gayrimenkul yatırımları açısından en hızlı ilerleyen bölgeleri arasında. 2000'li yılların başında villa projeleriyle göz önüne çıkan Çekmeköy, o dönemde Ümraniye'ye bağlıyken, mart yerel seçimlerinde Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli'yi de sınırları içine alarak ilçe oldu. Sinpaş, Sur Yapı ve Fiba Gayrimenkul'ün de aralarında bulunduğu önemli yatırımcıların projelerine ev sahipliği yapan Çekmeköy, yeni yollar, metro istasyonu ve potansiyel üçüncü köprüye yakınlığıyla gündemden düşecek gibi görünmüyor. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da ilçenin en çok planlı yapılaşma anlamında avantaj sağladığını söylüyor. Çekmeköy'de imar izinlerinin 0.20 ile 1.20...