istanbul mipim fuarına katılacak mı

istanbul mipim fuarına katılacak mı

İSTANBUL, 10-13 Mart’ta Cannes’da düzenlenecek ‘gayrimenkul fuarı MIPIM’de şov yapacak. İTO, 300 metrekarelik İstanbul Çadırı kuruyor. Çadırın içinde 96 metrekarelik dijital İstanbul maketi ve İstanbul projeleri sergilenecek. Kentin yaşamı canlı yansıtıla

Emlak Konut'tan global ölçekli atak!

Expo Turkey By Qatar ve Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM fuarına katıldıklarını söyleyen Emlak Konut Genel Müdürü Gedikli, "Kendimizi ve ülkemizi en iyi şekilde anlatabileceğimiz platformlarda yer almaya özen gösteriyoruz" dedi...

Dijital şehirler geliyor!

Bu yıl ‘Geleceği Etkilemek’ temasıyla Fransa’nın Cannes kentinde 30’uncu kez gerçekleştirilen MIPIM fuarına 26 bin gayrimenkul profesyoneli katıldı. Açılışa katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, fuarda 1 milyon kartvizitin el değiştirdiğini söyledi.

İstanbul Çadırı MIPIM 2019'da görücüye çıktı!

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul projeleri Cannes sahilinde kurulan İstanbul Çadırı’nda dünya devlerinin önünde görücüye sunuldu. 

Murat Kurum MIPIM 2019 fuarını gezdi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, uluslararası MIPIM 2019 fuarına katılan ülkelerin çadırlarını ziyaret etti. MIPIM 2019 3 gün sürecek.

MIPIM kapılarını bugün açıyor!

Yabancı yatırımcıların gözdesi İstanbul’a özel çadırın 5. defa kurulduğu MIPIM’de son dönemde gerçekleştirilen projeler görücüye çıkacak. Kapılarını bugün açan MIPIM, 15 Mart'a kadar devam edecek.

MIPIM 2019 12 Mart'ta kapılarını açacak!

Gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa’nın Cannes kentinde ‘Geleceği Etkilemek’ temasıyla 12 Mart Salı günü kapılarını açacak. İTO, bu yıl da Cannes’ın popüler kumsalında İstanbul Çadırı kurdu.

MIPIM 2019'da İstanbul filmi gösterime giriyor!

Dünyaca ünlü gayrimenkul fuarı MIPIM 2019 için geri sayım yapılıyor. 12-15 Mart’ta Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek olan fuarda bu yıl ilk defa İstanbul’un tanıtım filmi yabancı yatırımcılara gösterilecek.

MIPIM gelecek 30 yılı konuşmak için 30'uncu kez kapılarını açıyor!

12-15 Mart 2019 tarihlerinde gayrimenkul alanındaki tüm paydaşları Fransa’nın Cannes şehrinde buluşturacak olan MIPIM 2019 öncesinde düzenlenen basın toplantısı Taksim Intercontinental İstanbul’da yapıldı. 

MIPIM, 2019’da İstanbul’da!

Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360 öncesi gerçekleştirilen toplantıda bazı açıklamalar yapan Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, MIPIM Fuarı'nın 2019’da İstanbul’da yapılacağını söyledi.

MIPIM'de mega projelerle İstanbul rüzgarı esti!

Dünyanın en büyük gayrimenkul ve inşaat fuarlarından biri olan MIPIM, Fransa'nın Cannes şehrinde 13-16 Mart tarihlerinde kapılarını açtı.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi MIPIM'de tanıtıldı!

Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan MIPIM bu yıl, gayrimenkul ve mimarlık şirketlerinin yanı sıra Türkiye’den şehir ve ilçeler düzeyinde katılımlar dikkat çekti. 

MIPIM Fuarı 2019’da İstanbul’a geliyor!

İnşaat sektörünün önde gelen isimleri Cannes’da bir araya geldiler. Şehircilik Bakan Yardımcısı Ceylan, MIPIM’in 2019’da İstanbul’da yapılması için görüşmeler sağladıklarını açıkladı. 

Beyoğlu, MIPIM 2018 Fuarı'nda ilgi odağı oldu!

Beyoğlu Yatırımcılar Grubu (BIG), 25 yatırımcı ve 25 proje ile MIPIM 2018 Fuarı'na damga vurdu. Beyoğlu’nun Galataport, Haliçport, Taksim 360, Okmeydanı, Piyalepaşa İstanbul ve Örnektepe projeleri yabancı yatırımcıların ilgisini çekti. 

istanbul mipim fuarına katılacak mı Haberi

istanbul mipim fuarına katılacak mı

İNŞAAT sektöründe dünya liderleri arasında yer alan Türkiye ve İstanbul firmaları en büyük küresel ‘gayrimenkul fuarı’ MIPIM’e bu yıl damgasını vuracak. 10-13 Mart tarihlerinde düzenelecenek fuar, büyük yatırımların, global fonların buluştuğu bir ‘yatırım ve ticaret ortamı’ sunuyor. Bu yıl MIPIM’de 50 şehir pavilyonu kurulacak.


60 BİN ÜYEMİZ İÇİN

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, şöyle konuşuyor: “Bu kadar etkili ve büyük bir fuarda Türkiye’nin ve İstanbul’un layıkıyla temsil edilmesi gerektiğini düşündük. İTO’da 60 bin inşaatçı üyemiz var. Öncelikle onlara hizmet için MIPIM’de, Moskova’dan boşalan 300 metrekarelik alanı hemen aldık ve İstanbul Çadırı yaptık. Ayrıca, yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı gala gecesinin de ana sponsoru olduk. Gala gecesi reklam alanlarını da aldık. Şimdi de kâr gözetmeden, üyelerimizin projeleri için belirli bir katkı payı ile...