İstanbul projeler

İstanbul projeler

Kuzu Grup, Kat Gayrimenkul'le birlikte Ataköy sahilinde geliştirdiği İstanbul'un denize sıfır projesi SeaPearl Ataköy'de lüks algısını yeniden yorumluyor. Şirket, geleceğin yaşam standartlarını şekillendirmeye devam ediyor

SeaPearl Ataköy Bakü'de tanıtıldı!

SeaPearl Ataköy, Fransa ve Dubai lansmanlanndan sonra Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de de görücüye çıktı. Projenin standı Azeri Bakanlar ve üst düzey yetkililer tarafından da ziyaret edildi.

Avrupa Yakası'nda bu yıl teslim edilecek projeler!

Pek çok alıcı teslim tarihi yaklaşan, dolayısıyla kira artı kredi taksidi dönemi kısa olan projeleri seçiyor. İşte İstanbul Avrupa Yakası'nda bu yıl teslim edilecek projeler...

Artaş İnşaat: Saygın projeler üretmek istiyoruz

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, iş alanındaki hedeflerini nitelikli ve prestijli konutlar üretmek olarak tanımlıyor. İşte Süleyman Çetinsaya'nın projeleriyle ve sektörle ilgili açıklamaları...

Evalpark İstanbul'da inşaat başladı!

İstanbul Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de pek çok proje hayata geçiren Eval İnşaat, Bahçeşehir'e komşu Bahçekent bölgesinde 'Evalpark İstanbul' projesi için çalışmaları tamamladı, inşaata başladı. İşte ayrıntılar...

Bizim Evler 6 projesi 6 ay erken teslim ediliyor!

İhlas Yapı tarafından İstanbul Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler 6 projesinin teslim tarihi söz verilen süreden altı ay öne çekilerek Mayıs 2016'da erken teslim ediliyor.

Aris Grand Tower'da cazip fiyatlar!

Eserıyurt 'un en değerli noktasında 44 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 110 milyon liralık yatırımla yükseliyor. Projede 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Anadolu'dan İstanbul'u inşa etmeye geliyorlar!

Yoğun rekabet ve yükselen arsa fiyatlarına rağmen Anadolu firmaları İstanbul'a akın ediyor. Başta Ankara firmaları olmak üzere Anadolu'nun her yerinden İstanbul'da proje yapanların sayısı arttı

Emlak Konut GYO, Esenyurt Hoşdere 5. Etap ihalesinin tarihini açıkladı!

Emlak Konut GYO, projeleri arasındaki "İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. Oturumunun 22 Mart 2016 tarihinde yapılacağını açıkladı.

Emlak Konut GYO, İstanbul Ayazma 2.Etap ihalesinin tarihini açıkladı!

Emlak Konut GYO, 'İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 2. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi' ihalesinin tarihini KAP'a bildirdi.

DKY İnşaat, 'DKY Ada' projesi için düğmeye bastı!

DKY İnşaat, İstanbul Kartal'da gerçekleştireceği 3'üncü kentsel dönüşüm projesi, 'DKY Ada' için, projenin gerçekleştirileceği alanda bulunan, Akel Sitesi'ndeki 24 blokta kentsel dönüşüm çalışmalarına başladı.

Emlak Konut GYO, Kayabaşı 2.Etap için yer teslimini yaptı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ., İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları işi için Kalyon İnşaat'a yer teslimini yaptı.

Ferko Signature projesi 2016'da teslim!

Ferko İnşaat'ın Levent'te inşa ettiği ve dünyaca ünlü mimar Norman Foster tarafından tasarlanan Ferko Signature projesinin yüzde 70'i satıldı. Metrekare fiyatlarının 8 bin dolardan başlıyor

Kağıthane'de markalı projeler çoğalıyor!

Artaş Grup, Aydınlı Grup, Invest İnşaat, Tahincioğlu, Eroğlu, DKY gibi konut üreticilerinin lüks konut projelerini hayata geçirmesinin ardından bölge konut yatırımı için cazip hale geldi

İstanbul'daki projeler için yapılan imar planı değişiklikleri mecliste!

İstanbul'daki projeler için yapılan imar planı değişiklikleri meclis gündemine taşındı. CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

CVS Hava Kent'ten İstanbul Havalimanı çevresine yeni projeler!

CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi, İstanbul Havalimanı çevresinde Arnavutköy projesi gibi butik projeler geliştirmeye devam ediyor...

Kanal İstanbul'a yakın projeler 2018!

Çılgın proje olarak da bilinen Kanal İstanbul'un güzergahının açıklanması emlak piyasasını da hareketlendirdi. İşte Kanal İstanbul'a yakın olan projeler...

KİPTAŞ'tan İstanbul'a ucuz konutlu projeler geliyor!

Bugüne kadar 75 bin konuta imza atan KİPTAŞ, İstanbul'a ucuz konutlu projeler inşa edecek. KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım gelecek yatırımları hakkında açıklamalar yaptı.

Mega projeler sadece İstanbul ve Ankara'yı ilgilendirmiyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, Ayancık ilçesinde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.Bakan Arslan: “Büyük projeler sadece İstanbul ve Ankara'yı ilgilendirmiyor” dedi.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri bir araya geldi!

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri bir araya geldi. Toplantıda, İstanbul Boğazı kıyılarında hayata geçirilebilecek yeni projeler ve yeni yılda atılması gereken adımlar masaya yatırıldı.

İstanbul'un 5 yeni metrosu Mayıs'ta ihaleye çıkıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü tarafından İstanbul'a 5 yeni metro hattı geliyor. Projeler bu yılın Mayıs ayında ihaleye çıkacak. İşte ihaleye çıkacak o hatlar...

Projects İstanbul'da mega projeler bir arada!

İstanbul'un önemli markalı konut projelerini, yapı sektörünün önde gelen markalarını bir araya getiren 'Projects İstanbul' ilk sayısı ile sektöre katılıyor.

Kanal İstanbul projesi için hazırlıklar başladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 yılda yapılan projeler hakkında bilgiler verdi. Kanal İstanbul projesi için hazırlıkların başladığını söyleyen Erdoğan, ''Karadeniz’i Marmara’ya bağlayalım istedik. Şimdi de bunun adımını atıyoruz'' şeklinde konuştu.

Ege'deki dev projeler gayrimenkul fiyatlarını 4 kat artırdı!

İstanbul-İzmir Otoyolu, İzmir-Ankara Yüksek Hızlı Treni, Antalya-İzmir Otoyolu gibi dev projeler, Ege'nde gayrimenkullerin değerini 4 kat artırdı.

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 23-27 Mayıs'ta düzenlenecek!

40'ıncı yılını kutlayan Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 23-27 Mayıs 2017'de düzenlenecek. YEM Fuarcılık Genel Müdürü Başer, "Bu ülkelerde açıklanan projeler ve olumlu ekonomik gelişmeler, Türk yapı sektörüne yeni iş ve iş birliği fırsatları doğuruyor" dedi.

İstanbul mega projeleriyle dünyanın gözdesi oldu!

Ülkemizin hatta dünyanın da en yoğun araç ve yaya trafiğine sahip olan İstanbul her geçen gün dev projelere start veriyor. Bu projeler sayesinde hızla büyüyen kent, dünyanın en gözde mekanı halini alıyor.

Kanal İstanbul'da çok güzel mimari ortaya çıkacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye'de gelişen projeler hakkında bilgi verdi. Bakan Özhaseki, "Kanal İstanbul projesinde çok değişik çalışmalar var. Projede çok güzel mimari ortaya çıkacak." dedi.

İstanbul projeler

İstanbul projeler İstanbul projeler

1943 yılından bugüne, insaat sektöründe her zaman güvenin, gelisimin ve basarının simgelerinden olan Kuzu Grup, Kat Gayrimenkul'le birlikte Ataköy sahilinde gelistirdigi Istanbul'un denize sıfır projesi SeaPearl Ataköy'de lüks algısını yeniden yorumluyor. Yurt içi ve yurt dısında sayısız projeyi hayata geçiren, sadece örnek alınan projeleriyle degil, nitelikli insan gücü ve teknik altyapısıyla da sektörünün öncü markalarından biri olan Kuzu Grup, hayata geçirdigi SeaPearl Ataköy projesi ile bugünden gelecegin yasam standartlarını sekillendirmeye devam ediyor. 


SEKTÖRE ÖRNEK OLACAK 


Istanbul'un en degerli semtlerinden Ataköy'de, 2 milyar 700 milyon dolar yatırım degeriyle hayata geçirilen SeaPearl Ataköy'le ilgili konusan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Yaklasık iki ay önce satısa çıkardıgımız projemiz, simdiden Türk insaat sektöründe kendine önemli bir yer edindi. Birçok yapıya örnek olacak donanıma...