İstanbul Ritz Carlton Hotel

İstanbul Ritz Carlton Hotel

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de gerçekleştirilecek

Sosyal Finans Zirvesi yarın!

Birevim Sosyal Finans Zirvesi yarın saat 10:00'da The Ritz-Carlton İstanbul, Balo Salonu'nda gerçekleştirilecek.

The Ritz-Carlton 12 milyon dolara yenilendi!

12 milyon dolarlık yatırımla yenilenen The Ritz-Carlton, farklılaşmak için atağa geçiyor. The Ritz-Carlton İstanbul Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ela Ergin, farklı konseptlerle misafirlerini ağırlayacaklarını söylüyor.

Ritz- Carlton Riyad kapılarını yeniden açtı!

Suudi Arabistan'nın başkenti Riyad'daki Ritz- Carlton Oteli, kapılarını açtı, otelde en ucuz oda fiyatı ise 350 dolardan 650 dolara çıktı...

The Ritz-Carlton 10 milyon dolara yenileniyor!

İstanbul'daki ünlü oteller arasında yer alan The Ritz-Carlton, 10 milyon dolarlık yatırımla baştan aşağı yenileniyor.

The Ritz Carlton'dan yer arayışı açıklaması!

Süzer Grubu, The Ritz Carlton’un yer arayışı haberleriyle ilgili açıklama yaptı. The Ritz-Carlton, Istanbul Yönetimi, haberin gerçeğe aykırı olduğunu belirtti.

Ritz Carlton'dan yer arayışı açıklaması!

Süzer Grubu, The Ritz Carlton’un yer arayışı ile ilgili haberlere cevap verdi. Firma, Carlton İstanbul Oteli'nin Süzer Plaza’daki yerinde yerli ve yabancı misafirlerine hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.

Ritz Carlton yeni yer arayışında!

Dünya Gazetesi köşe yazarı olan Leyla İlhan bugünkü yazısında, Süzer Plaza'da bulunan Amerika’nın lüks otel zinciri Ritz Carlton'un yer arayışında olduğunu belirtti. İşte o haber...

Tempoint projesinin lansmanı 8 Mayıs'ta!

Gül Proje tarafından hayata geçecek TEMPOINT projesi 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 10:30'da The Ritz-Carlton'da düzenlenecek basın toplantısıyla tanıtlacak.

Ritz Carlton İstanbul'un odaları Selçuklu olacak!

İstanbul'daki tüm oteller gibi kötü bir yıl geçiren ve ortalama yüzde 47 doluluk yakalayabilen Ritz Carlton, krize rağmen 10 milyon dolarlık renovasyon yatırımına başladı.

Can Göktaş: Birçok yatırımcı otellerini satmayı düşünüyor!

The Ritz Carlton İstanbul Hotel Genel Müdürü Can Göktaş, ''Şu durumda borç ödeyen otellerin sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Şu anda birçok yatırımcının tesisini satmayı düşündüğünü duyuyoruz.''dedi.

Stevie Awards ödülünün sahibi Nef oldu!

Gayrimenkul sektöründe başarılarıyla adından sıkça söz edilen NEF uluslararası alanda da takdir toplamaya devam ediyor. Stevie Awards ödül töreni Kanada, Toronto'daki Ritz-Carlton Hotel'de gerçekleşti.

Nef'e Stevie Awards’dan iki ödül birden!

Nef, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Awards’da iki ödül kazandı. Stevie Awards ödül töreni 23 Ekim Cuma gecesi Kanada, Toronto’daki Ritz-Carlton Hotel’de gerçekleşti.

Class Gayrimenkul ve Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Class Gayrimenkul ve Proje Geliştirme Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 13 Temmuz'da Şişli, Harbiye Mahallesi, Askerocağı Caddesi, The Rıtz -Carlton Plaza' da kuruldu.

İstanbul Ritz Carlton Hotel

İstanbul Ritz Carlton Hotel İstanbul Ritz Carlton Hotel

2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı (2nd Central and South European Drymix Mortar Conference) sıva sektöründeki son gelişmeleri profesyonellerle paylaşmak üzere Kalekim'in sponsorluğunda 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de 9:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Dünyanın dört bir yanından gelen yapı kimyasalları sektörü temsilcilerinin, kuru karışım sıva endüstrisindeki son gelişmelerle ilgili alanında uzman konuşmacıların ve dünya çapında ünlü kuru sıva uzmanlarının katılımıyla düzenlenecek olan 2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı'nda sizleri de aramızda görmekten mutluluk...