30 / 06 / 2022

İstanbulda 7 ilçede elektik kesintisi

İstanbulda 7 ilçede elektik kesintisi

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ açıklamasına göre, İstanbul'un Beykoz, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye Ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 31 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.

İstanbul'da en çok o ilçede satıldı! Fiyatlar ortalamanın altında...

Türkiye genelinde Ocak 2015 – Mart 2022 döneminde toplam 8 milyon 786 bin 519 konut el değiştirdi. Peki megakent İstanbul'da en çok konut satışı hangi ilçede yapıldı? 

İstanbul'un 7 ilçesinde satılık 19 vakıf gayrimenkulü! 55 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü tarafından İstanbul'un 7 ilçesinde yer alan 19 vakıf gayrimenkulü 55 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor...

İzmir'de Nisan ayında en çok konut hangi ilçede satıldı?

Geçtiğimiz hafta TÜİK tarafından Nisan ayı konut satış verileri açıklandı. Peki bu verilere göre İzmir'de kaç konut satıldı? İzmir'de en çok konut hangi ilçede satıldı? İşte ayrıntılar...

İstanbul'da en yüksek ofis kirası hangi ilçede?

PROPIN İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 1. Çeyrek 2021 Raporu yayımlandı. Peki İstanbul'daki ofis piyasasında son durum ne? En yüksek kira hangi ilçede isteniyor? İşte detaylar...

Yazlık bölgelerde en yüksek konut fiyatı hangi ilçede?

Yazlık bölgelerdeki konut satış değerlerinde son 1 senede yüzde 32 ile yüzde 62 kiralarda ise yüzde 7 ile yüzde 37 oranında artış görüldü. Peki yazlık bölgelerde en yüksek konut fiyatı hangi ilçede?

İstanbul'da en yüksek aidat hangi ilçede?

Enflasyondaki yükselişle beraber konutlardaki aidat fiyatları da uçtu. Aidatlar yüzde 27'lere varan oranlarda arttı. Bazı konut projelerinde aidatlar 3 bin 500 TL'lere kadar çıkıyor. Peki İstanbul'da aidatlar nasıl değişti? En yüksek aidat hangi ilçede?

O ilçede kiralanacak ev kalmadı!

ÇEŞTOB Başkanı Yakup Demir, turistik ilçede doluluk oranının yüzde 100 arttığını belirterek, olası yılbaşı partilerini engellemek için İzmir'den jandarma ve polis ekipleri geleceğini söyledi. Demir, ilçede kiralanacak ev kalmadığını söyledi.

İşte Türkiye'nin en değerli ilçesi!

Türkiye'nin en değerli ilçelerine bakıldığında ilk 10 içerisinde İstanbul'dan 7 ilçe bulunurken, listenin zirvesinde yer alan ilçede 100 metrekare konut için fiyatların 2 milyon TL'ye yaklaştığı belirlendi. 

En çok konut satışı yapılan ilk 7 il değişmedi!

Pandemi sürecinin ardından düşen konut faizleriyle adeta bir patlama yaşayan gayrimenkul sektöründe hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. 2019 yılı ile kıyaslama yapıldığında ise en çok konut satışı yapılan ilk 7 il değişmedi.

Manisa'da 4 ilçede 275 ağır hasarlı konut var! 

Manisa Valiliği, Kırkağaç'ta, Akhisar'da, Saruhanlı'da ve Soma'da hasar tespiti çalışması yapıldığını açıkladı. 68 mahallede gerçekleştirilen hasar tespit çalışmasında 4 ilçede toplam 275 ağır hasarlı bina tespit edildi...

Ankara'da 20 ilçede kreş açılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, çalışan annelerin çocukları için 20 ilçede 20 kreş açılacağını söyledi. 

İstanbul'un her ilçesine kütüphane kurulacak!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım'ın, İstanbul'da 22 olan kütüphane sayısının her ilçede yapılacak ve 7 gün 24 saat açık olacak yeni kütüphanelerle 39'a çıkartılacağını açıkladı.

Nihat Zeybekci: Bir evim dokuz ilçede de iş yerlerim var!

İzmir'le bağlantısının her dönem devam ettiğini söyleyen AKP'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci "Bir evim dokuz ilçede de iş yerlerim var" dedi.

İstanbulda 7 ilçede elektik kesintisi Haberi

İstanbulda 7 ilçede elektik kesintisi

İstanbul'un Beykoz, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye Ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde31 Temmuz Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ açıklamasına göre Beykoz'da 10.00-11.00 saatleri arasında Örnekköy Mahallesi, Yenimahalle, Orhun, Okul, Tepe Tarla sokaklarına, Pendik'te 08.00-13.00 arası Velibaba Mahallesi, Ertuğrulgazi, Aydos, Dural, Sena, Semerkant sokaklarına, Sultanbeyli'de saat 09.00-10.30 arasında, Mimar Sinan Mahallesi, Şükran, Kozalak, Esentepe, Yatsı Sahur, Keçeli, Keresteci, Bakkaloğlu, Akşam ve Afganistan sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.

      

Sancaktepe'de saat 11.00-13.00 arasında Mevlana Mahallesi, Yücelen, Ulupınar, Hürriyet, Toros, Cumhuriyet, Acısu, Atayolu, Meryem, Öztepe, Afiyet sokaklarına, 09.00-14.00'te Abdurrahmangazi Mahallesi, Tevfik, Atayolu, Selçuklu, Ünver, Hanife sokaklarına, Tuzla'da 08.00-13.00'te, Aydıntepe Mahallesi, Kızılçam, Rauf sokaklarına, 09.00-17.00 arasında Yayla Mahallesi, Namlı, Döner, Cengiz Topel, Özdere, Pınar, sokaklarına, 09.00-14.00'te, Yayla Mahallesi, Birey,...