istanbuldaki hollanda şirketleri

istanbuldaki hollanda şirketleri

Türkiye’nin gelişen ekonomisi pek çok uluslararası şirket gibi Hollandalı yatırımcıları da cezbediyor. Yüksek cirolara sahip Hollandalı yedi büyük şirket, önümüzdeki günlerde yatırım olanaklarını araştı

Yıldırım Kule, Hollanda Büyükelçiliği'ne ev sahipliği yapacak!

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, 6 Hollanda Büyükelçiliği’nin tüm birimleri ile 11 yıllık kiralama protokolü imzalandığını söyledi...

Hollanda'da konutlar hidrojenle ısıtılacak!

Sadece su ve sürdürülebilir yolla elde edilen elektrikten üretilen hidrojen, Hollanda'da doğalgazın yeni alternatifi olarak kullanılacak...

Anadolu 500 listesindeki inşaat şirketleri 2017!

Ekonomist Dergisi, Anadolu 500 listesini açıkladı. İşte Anadolu 500 listesine giren en iyi inşaat şirketleri...

Hollanda’daki klise binaları 2030'a kadar satılacak!

Hollanda’daki kilise binalarının ne olacağı konusunda tez hazırlandı. Klise binalarının 2030 yılına kadar satılacağı iddia ediliyor.

Türk inşaat şirketleri yatırımlarını Makedonya’ya yapıyor!

Perakendeden inşaata, finanstan hizmetlere kadar Türk şirketlerinin Makedonya’daki yatırımları 1.8 milyar dolara ulaştı. Türk inşaat şirketleri bölgede büyük yatırımlara imza attı.

Hollanda'da 3 boyutlu baskı evleri yapılıyor!

Hollanda'nın Eindhoven kentinde dünyanın ilk 3 boyutlu (3D) yazıcıdan çıkma, beton ve aynı zamanda yaşanabilir evleri inşa ediliyor. 

Gayrimenkulde farklılık arayışına mimarlık şirketleri yetişiyor!

Habertürk Gazetesi yazarlarından Esin Tümer, konsept projelerle boy gösteren gayrimenkul şirketleri, farklılık peşinde koştuğunu, bu anlarda gayrimenkulcülerin yardımına mimarlık şirketlerinin yetiştiğini yazdı..

Hollanda, Schiphol Havaalanı’nı büyütüyor!

3. havalimanının açılmasıyla transit seyahatte konumu sarsılacak olan Hollanda, Schiphol Havaalanı’nı büyütüyor. Genişletme çalışmaları kapsamında 55 bin metrekarelik bir alana 10 kapılı bir ek terminal de yapılacak. 

Hollanda'da marş çalan yol açıldıktan bir gün sonra kapatıldı!

Hollanda'da trafikte güvenliği artırmak adına hazırlanan "marş çalan" yol, açıldıktan bir gün sonra kapatıldı.

Lojistik şirketleri Türkiye'nin dört bir yanında tesis kuracak!

Türkiye'yi lojistik bir üs haline getirmek için projelere hız veren lojistik şirketleri, Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin farklı noktalarına lojistik tesisleri kuracak.

Hollanda ve Belçika arasında toprak takası!

Hollanda ve Belçika, bulunan bir cesedin yarattığı krizin ardından toprak takası işlemi gerçekleştirdiler. 

Belçika ve Hollanda arasında toprak değişimi yapıldı!

Belçika ve Hollanda arasında toprak değişimi gerçekleştirildi. İki ülke arasında yetki sıkıntılarına neden olan topraklara yönelik yeni sınır anlaşması, resmi onayların ardından 1 Ocak'ta yürürlüğe girdi.

MÜSİAD Hollanda'da üç yeni şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Hollanda'nın Lahey, Rotterdam ve Utrecht kentlerinde üç yeni şube açtı.

istanbuldaki hollanda şirketleri

istanbuldaki hollanda şirketleri istanbuldaki hollanda şirketleri

Heyette, Hollanda’nın uluslararası en büyük danışmanlık ve mühendislik şirketi Deerns’ın yanı sıra CLB, Iseco, Lamboo, Linido, Nucletron ve Skytron gibi firmalar yer alıyor.

Hollanda Ekonomi Bakanlığının organize ettiği ve 12-15 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek geziye katılan şirketler, daha çok sağlık ve inşaat alanlarında etkili.

Ankara ve İstanbul’da incelemelerde bulunacak olan heyet, Sağlık ve Milli Savunma Bakanlığının yanı sıra birçok özel hastane ile Alsim Alarko, Güriş, Tepe, Limak ve Kur gibi büyük inşaat şirketlerinin üst düzey isimleriyle de bir araya gelerek, ortak yatırım imkanlarını görüşecek.

Ziyareti organize eden heyette yer alan JAMAO Danışmanlık şirketi müdürü Ali Saraç, Türkiye ekonomisindeki dinamizmin Hollandalı firmaların dikkatini çektiğini ve bu çerçevede yatırım imkanlarını yerinde görmek için bu geziyi düzenlediklerini söyledi.

Saraç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geziye, sağlık alanında hizmet...