izmir bucada yapılacak tokiler

izmir bucada yapılacak tokiler

TOKİ, İzmir Buca'da inşa ettiği 170 konutun satışını yapacak. Konutlar 601 YTL ile 901 YTL arasında taksitlendirilecek.

TOKİ İzmir Karabağlar 2020 kura çekilişi 24 Şubat'ta yapılacak!

TOKİ: "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde ilk kura çekilişi İzmir Karabağlar Projesi için 24 Şubat'ta yapılacak...

TOKİ İzmir ucuz konut kampanyası için 75 bin başvuru yapıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği TOKİ sosyal konut prokjesinde İzmir’e yapılacak 3 bin 500 toplu konut için 75 bin başvuru yapıldı. En büyük ilgiyi Karabağlar gördü. TOKİ konutlarının kurası şubat ayında çekilecek...

İzmir Altınyol'a taşıt altgeçidi yapılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınyol'a taşıt alt geçidi ve kavşaklar yapılarak ulaşım rahatlatılacak. Ulaşım Planlama Şube Müdürü Fatma Garip Dilber, yapılacak yatırımlara dair sunum gerçekleştirdi....

İzmir-Çeşme Otoyolu'na ekolojik köprüler yapılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolları ve Dışında Yaban Hayvan Ölümleri Projesi (KARAYAP) kapsamında İzmir-Çeşme Otoyolu'na yapılacak ekolojik köprülerin yapımına start verildi.

İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak!

İzmir Balçova Mevkiide Bahçelerarası Mahallesi'nde hayata geçirilen İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak. İDK Toplantısı 21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

İzmir Emlak Fuarı kapılarını açıyor!

Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, konut sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunacak. Fuarın resmi açılış töreni bugün, saat 14:00'te Fuar İzmir'de yapılacak. 

İzmir'e 41 yeni okul yapılacak!

İzmir'de eğitim öğretimin daha nitelikli ve verimle hale getirilmesi için kente 746 derslikli 41 yeni okul yapılacak.

TOKİ İzmir kura çekilişi ne zaman yapılacak?

TOKİ İzmir kura çekilişi ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede toplam 286 adet konut bulunuyor.

İzmir'e 3 yeni stat geliyor!

İzmir'de yapılacak 3 stadın 9 Eylül'de gerçekleştirilecek temel atma törenine Başbakan Binali Yıldırım da katılacak.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uslu: "3 stadı da en kısa sürede İzmir'e kazandıracağız" dedi.

İzmir'e ikinci şehir hastanesi yapılacak!

Sağlık Bakanlığınca İzmir'de yapımına başlanan 2 bin 60 yataklı Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü'nün yanısıra Buca'ya ikinci bir şehir hastanesi yapılacak.

Göztepe ve Karşıyaka Stadı için ihale haftası!

İzmir'e yapılacak Göztepe ve Karşıyaka Stadı için ihale haftasına girildi. Karşıyaka'ya yapılacak 15 bin kişilik stadın ön yeterlilik ihale tarihini 30 Mart, Göztepe'de yapılacak 20 bin 35 kişilik yeni stadın ön yeterlilik ihale tarihi ise 31 Mart olarak belirlendi.

İzmir Alionbaşı Barajı için imzalar atıldı!

ORMAN ve Su İşleri Bakanlığı DSİ Genel Müdürlüğü tarafından İzmir’de yapılacak Alionbaşı Barajı proje yapımı işinin sözleşmesi imzalandı. Proje tamamlandığında milli ekonomiye 16 milyon TL katkı sağlanacak.

Göztepe Stadı 14 Haziran 2018'de açılacak!

Başbakan Binali Yıldırım’ın şahsen ilgilendiği İzmir’e yapılacak iki stat konusunda çok hızlı gelişmeler yaşandığını söyleyen Mehmet Sepil, tarih verdi: “14 Haziran 2018’de stadımızı açacağız...”

izmir bucada yapılacak tokiler

izmir bucada yapılacak tokiler izmir bucada yapılacak tokiler

İzmir Buca'da bulunan konutlar 96 bin 100 YTL'ye satılacak. 96, 108 ve 120 ay vade imkanı bulunan konutların büyüklüğü 111 metrekare. 26 Mayıs'ta başlayacak kampanya 26 Haziran'da sona erecek. 3 Temmuz 2008'de de kura çekilişi gerçekleşecek. Başvurular Halk Bankası'na yapılacak.

Detaylı bilgi için www.toki.gov.tr