İzmir Çeşme toplu konut projeleri

İzmir Çeşme toplu konut projeleri

İzmir Çeşme’de dar gelirliler için sosyal konut projesi inşa edilecek. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Reisdere Mahallesi’ndeki sosyal konut alanında düzenleme ve alt yapı çalışmalarına başlandığını açıkladı.

İzmir-Çeşme Otoyolu'ndaki ekolojik köprünün yapımı tamamlandı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığıtrafından İzmir-Çeşme Otoyolunda hayata geçirilen ekolojik köprünün yapımı tamamlandı.

İzmir-Çeşme Otoyolu'na ekolojik köprüler yapılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Karayolları ve Dışında Yaban Hayvan Ölümleri Projesi (KARAYAP) kapsamında İzmir-Çeşme Otoyolu'na yapılacak ekolojik köprülerin yapımına start verildi.

İzmir Çeşme'ye otobüs terminali geliyor!

Kentteki çalışmalarına devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çeşme için başlattığı belediye hizmet binası ve  otobüs terminalinin proje çalışmalarını tamamladı.

İzmir Çeşme'ye toplu konut müjdesi!

İzmir Çeşme’de dar gelirliler için sosyal konut projesi inşa edilecek. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Reisdere Mahallesi’ndeki sosyal konut alanında düzenleme ve alt yapı çalışmalarına başlandığını açıkladı.

İzmir Çeşme'de 5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli, Çeşme İlçesi, Ilıca Mahallesi Kumluk mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 5 milyon 11 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Çeşme'de 5.5 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli, Çeşme İlçesi, Dalyan Mahallesi Köyiçi mevkiinde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 5 milyon 597 bin 500 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

TOKİ Çeşme'ye yeni bir yaşam alanı kazandırdı!

Yörelerin yerel mimari unsurlarından izler taşıyan az katlı yapılarla geleneksel mahalle kültürünün gelişimini destekleyen projeler üreten TOKİ, İzmir Çeşme’de inşa ettiği Reisdere Toplu Konutları’yla, bölgeye yeni bir yaşam alanı kazandırdı.

İzmir Çeşme Pırlanta Plajı'na 3 ayrı tesis geliyor!

“İzmir Çeşme Pırlanta Plajı” için üç ayrı ihaleye çıktı. İzmir Çeşme Pırlanta Plajı'nın toplam üç noktasında günübirlik tesisler yapılarak,

İzmir Çeşme TOKİ son sözleşme tarihi!

İzmir Çeşme Toplu Konutları Yedek Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama İşlemleri dün başlamıştı. Projedeki konutların son sözleşme imzalama tarihi bugün olarak belirlendi.

İzmir Çeşme TOKİ sözleşme imzalama tarihleri!

İzmir Çeşme Toplu Konutları Yedek Hak Sahipleri Sözleşme İmzalama İşlemleri 17 Nisan-18 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TOKİ İzmir Çeşme Konutları yargıya taşındı!

TOKİ tarafından İzmir'in Çeşme ilçesinin Reisdere Mahallesi'nde inşa edilen konutların başvuru fiyatı ile teslim fiyatı arasındaki yüksek fiyat farkı yargıya taşındı.

İzmir Çeşme'de TOKİ konutları için çözüm bulunmalı!

KONFED ve İSTÖP Genel Başkanı Mehmet Aydoğan, İzmir Çeşme'de inşa edilen TOKİ konutlarıyla ilgili vatandaşların sıkıntısını dile getirdi.

TOKİ Çeşme Alaçatı Konutları satışa sunuldu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, TOKİ tarafından İzmir Çeşme Alaçatı'da inşa edilen toplu konutlar hakkında konuştu. Hotar, sonda gelinen projenin satışa sunulduğunu belirtti.

İzmir Çeşme toplu konut projeleri

İzmir Çeşme toplu konut projeleri İzmir Çeşme toplu konut projeleri


Çeşme Belediyesi’nin uzun zamandır beklenen sosyal konut projesi heyecan yarattı. Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, Çeşme Belediyesi’nin dar gelirli ve konutu olmayan vatandaşlar için gerçekleştireceği sosyal konut projesi hakkında açıklamalar yapan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Reisdere Mahallesi’ndeki sosyal konut alanında düzenleme ve alt yapı çalışmalarına başlandığını söyledi.

Taslak projeler hakkında açıklama yapan Başkan Dalgıç, konutların tek katlı, taş duvarlı ve bahçeli olacağını belirtti. Belediye öncülüğünde bir kooperatif kurulacağını belirten Dalgıç, 2019 Ocak ayında ilan edecekleri tarihte başvuruların kabul edileceğini söyledi.

"Her zaman, dikey değil, yatay büyümenin savunucusu oldum"

Çeşme Belediyesi’nin, sosyal konut alanında büyük bir adım attığını dile getiren Başkan Dalgıç, "Reisdere Mahallemizde, 200 dönümlük bir alan içerisinde 412 konutun yer alacağı bir projeye başladık. Bu alan içerisinde düzenlemeler ve...