İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu

İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu

İzmir'de Alışveriş merkezi sayısının artması nedeniyle işlek sayılan caddelerde, çok sayıda dükkan boş kaldı

Emlak sektöründe hareketlilik artacak!

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneğinin (TÜGEM) İzmir Şube Başkanı Onur Karademir, “Vatandaşlar düşük faizli kredi çekip konut alıyor. Satışlar hız kazanacak ve sektördeki hareketlilik artacak” diye konuştu.

Emlak sektöründe yatırım fırsatı!

Kurumsal Emlak Danışmanları- KED ve Emlak Müşavirleri Federasyonu EMFED Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Sert ve Milas Gayrimenkul ofis brokeri Şenol Sandal sektörle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği sektörün nabzını tutmaya devam ediyor!

2016'da kurulan ve gayrimenkul sektörünün en güçlü STK'ları arasında yer alan Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. 

Trakya'da emlak sektöründe son durum!

Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği Edirne Şube Başkanı Aytaç Feda, koronavirüs salgınının emlak sektörüne etkilerinden bahsetti. Sürecin insanların gayrimenkul konusunda da bakış açısını değiştirdiğinden bahseden Feda, sektör çalışanları ve ticaretle uğraşanlara da gereken kolaylıkların sağlanmas

TÜGEM Akademi’den emlak danışmanlarına ücretsiz eğitim desteği!

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) emlak danışmanlarının mesleki gelişimine katkı sunmak için ücretsiz eğitim ve paneller düzenleniyor.

Değerli emlak vergisi konut alım satımını etkiler mi?

Bodrum Emlak Müşavirleri Derneği Sözcüsü ve Bodrum Gümüş Gayrimenkul Danışmanlık şirketi sahibi emekli bankacı Ahmet Gümüş Değerli Konut Vergisi tasarısının devletin zararına olacağını ileri sürdü...

Emlak sektöründe dijital pazarlama!

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği İzmir, sektördekileri bir araya getirecek ve dijital pazarlamadaki yeniliklerle iş verimliliğini artıracak...

DTO yönetiminden İzmir Emlak Fuarı'na ziyaret!

İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşti. Didim Ticaret Odası (DTO) yönetimi, fuara katılan üyeleri ziyaret etti.

Tanyer Yapı'ya İzmir Emlak Fuarı'nda yoğun ilgi!

İzmir'de düzenlenen İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı kapıları açtı. Fuara, katılan Tanyer Yapı, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

İzmir Emlak Fuarı’na yabancı ilgisi!

Türkiye’nin emlak ve gayrimenkul sektörü temsilcileri, İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda bir araya geldi. Fuara, yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

İzmir Emlak Fuarı kapılarını açıyor!

Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, konut sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunacak. Fuarın resmi açılış töreni bugün, saat 14:00'te Fuar İzmir'de yapılacak. 

İzmir Emlak Fuarı 27 Eylül'de başlayacak!

İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir'de gerçekleştirilecek.

Emlakçılar, İzmir Emlak Fuarı'na hazır!

Elit Fuarcılık Genel Müdürü Alper Çiçekçi, 27-30 Eylül günleri arasında Fuarizmir’de yapılacak olan İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ABD’nin başlatmış olduğu ‘Ekonomik Savaş’a karşı çok önemli bir cephe olacağını dile getirdi. 

İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu

İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu

AA muhabirine açıklamalarda bulunan İzmir Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, gayrimenkul piyasası içinde konut piyasasındaki hareketliliğe rağmen dükkan ve iş yeri kiralama ve satış piyasasının istenen hareketliliğe ulaşamadığını belirtti.

Kentte 3-4 yıl öncesine kadar hava parası istenen pek çok dükkanın, şu anda müşteri arar durumda olduğunu ifade eden Güleroğlu, mülk sahiplerinin kiralama fiyatlarını indirmesine rağmen yatırımcının çekimser davrandığını savundu.

Krizin etkilerinin yavaş yavaş kalktığını gözlemlediklerini ifade eden Güleroğlu, şunları söyledi: "Çeşitli sektörlerde hareketliliğin başlamasına rağmen bir çok girişimci yatırım yapmak için biraz daha beklemeyi tercih ediyor. Alsancak, Karşıyaka, Bornova ve Hatay semtlerinde önceki yıllarda yüksek hava paralarıyla dükkan kiralamalarının yapıldığı bir çok cadde eski ilgiyi kaybetti. Arka arkaya çok sayıda boş dükkanın kiralık ya da satılık tabelalarıyla müşteri...