izmir gaziemir aktepe mahallesi kentsel dönüşüm projesi

izmir gaziemir aktepe mahallesi kentsel dönüşüm projesi

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm kapsamında Aktepe ve Emrez mahallelerinde toplam 122 hektar alan yenilenecek. Kamuya ait boş alan üzerinde yürütülecek olan dönüşüm çalışmalarının İzmir’e model olacağı öngörülüyor. İşte tüm detayları ile İzmir Gaziemir kent

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede hayata geçecek kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Onur Çakır bugünkü köşe yazısında söz konusu çalışmaları kaleme aldı.

İzmir Gaziemir'de 15 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C. İzmir 2. Satış Memurluğu, İzmir ili, Gaziemir ilçesi, Sakarya Mahallesi, 289 ada 5 parselde yer alan gayrimenkulü 15 milyon TL'ye satıyor...

İzmir Gaziemir'e kentsel dönüşüm müjdesi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gaziemir ilçesi için kentsel dönüşüm sürecini başlattı. İZBETON’un ihale sürecine dâhil olmasıyla birlikte hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları ilçe mahallelerinde heyecan yarattı. 

İzmir Gaziemir'e yeni bisiklet yolu müjdesi!

İzmir'de Gaziemir’e kazandırılan BİSİM istasyonlarının açılış töreninde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Halil Arda, istasyonların sayısının 4’e çıkarılacağının ve yeni bisiklet yolları yapılacağını açıkladı.

İzmir Gaziemir'de kirasını ödeyemeyen esnafa icra takibi!

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede faaliyet gösteren iki esnaf için birikmiş kira borçları sebebiyle icra takibi başlattı.

İzmir Aktepe ve Emrez mahallelerinde kentsel dönüşüm çıkmazı!

1 milyon 220 bin metrekarelik kentsel dönüşüm alanı olan İzmir Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm Projesi 8 yıldır “ekonomik kriz” engeline takılırken Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, sorunun çözümü için adım attı. 

TOKİ'den İzmir Gaziemir'e hükümet konağı müjdesi!

İzmir İli Gaziemir İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 7 Aralık 2020 tarihinde yapılacak.

İzmir Gaziemir Aktepe dönüşüm projesinin detayları belli oldu!

İzmir Gaziemir Aktepe kentsel dönüşüm projesinin detayları belli oldu, proje 169 milyon 742 bin 204 TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek.

İzmir Aktepe Emrez dönüşüm ihalesine teklif gelmedi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Örnekköy 2. Etap ve Uzundere 3. Etap ihalelerine teklif veren olmadı. Ardından gerçekleştirilen Aktepe Emrez dönüşüm projesine de hiçbir firma teklif vermedi

İzmir Gaziemir Aktepe-Emrez dönüşüm ihalesi 23 Mayıs'ta!

İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Aktepe Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 1. Etap 2348 Ada-1 Parsel ve 2349 Ada-1 Parsel Kat Karşılığı Anahtar Teslimi işi ihalesi 23 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 

İzmir Gaziemir Aktepe-Emrez dönüşüm projesi tanıtıldı!

İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Gaziemir Aktepe-Emrez’de yerinde dönüşümün uygulanacağı kentsel dönüşüm projesi, Fuar İzmir D Holü’nde gerçekleştirilen görkemli bir törenle tanıtıldı.

İzmir Gaziemir'de 5 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Daire Başkanlığı, İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Atıfbey Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 5 milyon 165 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

İzmir Gaziemir'de 5,1 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Gaziemir'de yer alan arsa İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satışa çıkıyor. Arsa için  5 milyon 165 bin TL bedel isteniyor.

izmir gaziemir aktepe mahallesi kentsel dönüşüm projesi Haberi

izmir gaziemir aktepe mahallesi kentsel dönüşüm projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı metropol ilçelerden Gaziemir, batısında ve kuzeyinde Karabağlar, doğusunda Buca ve güneyinde ise Menderes ilçeleri ile çevrili. 63 kilometrekare alan üzerinde kurulu olan ilçede 9 Eylül, Aktepe, Atıfbey, Atatürk, Beyazevler, Binbaşı Reşat Bey, Dokuz Eylül, Emrez, Fatih, Gazi, Gazikent, Hürriyet, Irmak, Menderes, Sevgi, Yeşil ve Zafer olmak üzere toplam 18 mahalleden oluşuyor. 1965 yılına kadar Seydiköy adıyla anılan Gaziemir’in sınırları içinde köy bulunmuyor. 
122 hektar alan dönüşecek

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yer alan 2 mahalle bulunuyor. Dönüşüm için düğmeye basılan Aktepe ve Emrez mahallelerinde toplam 122 hektar alan yenilenecek. 


13 bin konutluk proje

Yaklaşık 15 bin 372...