izmir gaziemir kentsel dönüşüm

izmir gaziemir kentsel dönüşüm

İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Aktepe Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 1. Etap 2348 Ada-1 Parsel ve 2349 Ada-1 Parsel Kat Karşılığı Anahtar Teslimi işi ihalesi 23 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir’deki en büyük dönüşüm uygulaması olacak olan Gaziemir Sosyal Konutlardaki kentsel dönüşüm projesi içinde düğmeye basıldı.

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm 2013!

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm kapsamında Aktepe ve Emrez mahallelerinde toplam 122 hektar alan yenilenecek. Kamuya ait boş alan üzerinde yürütülecek olan dönüşüm çalışmalarının İzmir’e model olacağı öngörülüyor. İşte tüm detayları ile İzmir Gaziemir kent

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede hayata geçecek kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Onur Çakır bugünkü köşe yazısında söz konusu çalışmaları kaleme aldı.

İzmir Gaziemir'e kentsel dönüşüm müjdesi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gaziemir ilçesi için kentsel dönüşüm sürecini başlattı. İZBETON’un ihale sürecine dâhil olmasıyla birlikte hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları ilçe mahallelerinde heyecan yarattı. 

İzmir Gaziemir'e yeni bisiklet yolu müjdesi!

İzmir'de Gaziemir’e kazandırılan BİSİM istasyonlarının açılış töreninde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Halil Arda, istasyonların sayısının 4’e çıkarılacağının ve yeni bisiklet yolları yapılacağını açıkladı.

İzmir'de kentsel dönüşüm ada bazında yapılmalı!

İZSİAD Başarı Hikayeleri Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Epig Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve İZSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Semiha Güneş, "Bugün İzmir’in gündeminde olan kentsel dönüşüme ada bazında bakılmalı; ada dönüşmeli, parsel değil. Bu dönüşüm olursa onun adı kentsel dönüşüm olur" dedi.

İzmir Gaziemir'de kirasını ödeyemeyen esnafa icra takibi!

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede faaliyet gösteren iki esnaf için birikmiş kira borçları sebebiyle icra takibi başlattı.

İzmir Konak, kentsel dönüşüm ile ivme kazanacak!

Konak Belediye Başkanı, Abdül Batur, Beştepeler'de yapılacak kentsel dönüşüm ile yeni bir ivme kazanılacağını dile getirdi. 

İzmir’de kentsel dönüşüm seferberliği ilan edilmeli!

İzmir depreminden sonra tüketicilerin önceliğinin güvenli gayrimenkuller olduğunu dile getiren İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi Adnan Bozbay ‘İzmir’de kentsel dönüşüm konusunda seferberlik haline geçmeliyiz." dedi.

TOKİ'den İzmir Gaziemir'e hükümet konağı müjdesi!

İzmir İli Gaziemir İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 7 Aralık 2020 tarihinde yapılacak.

İzmir’de kentsel dönüşüm adımları atılıyor!

İzmir’de yenilenme adımları umut vermeye başladı. Gültepe’nin yeni imar planları onaylanırken, geçen hafta Bornova Belediyesi kentsel yenileme planını açıkladı.

Cemal Bekle'den İzmir'de kentsel dönüşüm sorumsuzluğu iddiası!

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, İzmir Büyükşehir Belediyesinin, "Roman vatandaşlar için hayati önem taşıyan" kentsel dönüşüm projelerinde sorumluluğunu yerine getirmediğini ileri sürdü...

İzmir’de kentsel dönüşüm mağdurları evlerini bekliyor!

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi belirlenen tarihin üzerinden dört ay geçmesine rağmen tamamlanamadı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel konuyu meclis gündemine taşıdı.

İzmir Gaziemir Aktepe dönüşüm projesinin detayları belli oldu!

İzmir Gaziemir Aktepe kentsel dönüşüm projesinin detayları belli oldu, proje 169 milyon 742 bin 204 TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek.

İzmir 2019 kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar?

İzmir 2019 kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki İzmir kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar 2019?

izmir gaziemir kentsel dönüşüm Haberi

izmir gaziemir kentsel dönüşüm

İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak planlanan Gaziemir Aktepe-Emrez’de yerinde dönüşüm yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aktepe-Emrez kentsel dönüşüm projesini yüzde 100 uzlaşma ile hayata geçirecek. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi mülkiyetindeki; tapunun İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Aktepe Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 1. Etap 2348 Ada-1 Parsel ve 2349 Ada-1 Parsel numarada kayıtlı taşınmaz üzerinde Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı işi 23 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkıyor.

Aktepe Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 1. Etap Kat Karşılığı Anahtar Teslimi işi için tahmini bedel 207 milyon 757 bşn 173,94 TL olarak belirlendi. Projenin 24 ayda tamamlanması bekleniyor. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığından:
Adı: İzmir İli, Gaziemir İlçesi, Aktepe Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 1. Etap 2348 Ada-1 Parsel ve 2349 Ada-1 Parsel Kat Karşılığı Anahtar Teslimi...