izmir istinye park projesi son durum

izmir istinye park projesi son durum

İzmir İstinye Park AVM ve Otel inşaatı 2016 yılının ilk çeyreğinde başlıyor. Üçkuyular'da yükselecek projede AVM ve 211 odalı otel yer alıyor.

İstinye Park AVM inşaatında tartışma büyüyor!

Türkiye’nin en büyük AVM projelerinden olması planlanan İstinye Park AVM, İzmir'de yarattığı rahatsızlık artış göstererek devam ediyor.

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020'de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Saat & Saat üç yeni mağaza açacak!

Saat & Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, “Bu yıl Metropol İstanbul, İstinye Park İzmir ve Konya’da üç yeni mağaza açacağız" diyor...

Huawei Deneyim Mağazası yarın İstinye Park'ta açılıyor!

Huawei Türkiye ikinci deneyim mağazasını yarın İstinye Park'ta hizmete açıyor.

İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak!

İzmir Balçova Mevkiide Bahçelerarası Mahallesi'nde hayata geçirilen İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak. İDK Toplantısı 21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

İzmir İstinye Park'ta son durum!

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019'da tamamlanması planlanıyor. İşte İzmir İstinye Park'ta son durum...

İzmir İstinye Park'ın yüzde 70'i tamam!

İzmir İstinye Park'ta inşa faaliyetlerinin yüzde 70'i tamamladı. İzmir İstinye Park, Ağustos 2019’da ziyaretçilere açılacak...

Doğuş İzmir İstinye Park’taki hisselerini Orjin’e devretti!

Doğuş Grubu çok başarılı olan İstanbul’daki ortaklığının hisselerini değil İzmir yatırımına ilişkin hisse devri kararı verdi. Doğuş Grubu yüzde 50 civarındaki hisselerini diğer ortak Orjin Grubu’na verdi. 

İstinye Park ve Volkswagen Arena satılıyor mu?

Kulislerde Ferit Şahenk'in İstinye Park ve  Volkswagen Arena'yı satışa çıkardığı konuşuluyor...

İstinye Park satılıyor mu?

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in İstinye Park'ı satacağı iddia edildi.

İzmir İstinye Park AVM'de son durum!

2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak olan İzmir İstinye Park AVM projesi 4 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.

İzmir İstinye Park Eylül 2019'da hizmete açılacak!

Doğuş Holding'in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

Arçelik, İstinye Park'ta mağaza açtı!

Dijital etiketin kullanıldığı Arçelik AŞ’nin, 1080 metrekarelik alana kurulu İstinye Park mağazasında, küçük ev aletleri deneyimleme, şefler ile yemek pişirme imkanı bulunuyor.

izmir istinye park projesi son durum

izmir istinye park projesi son durum izmir istinye park projesi son durum


250 milyon dolarlık yatırım bedeli ile dikkat çeken İzmir İstinye Park projesinin inşaatı 2016'nın ilk çeyreğinde başlıyor, projede AVM ve 211 odalı otel yer alıyor.


Doğuş Gayrimenkul ile Orta Gayrimenkul Yatırım ortaklığı ile hayata geçirilecek olan İstinye Park İzmir'in AVM bölümünün inşaat alanı 301 bin metrekare, otel bölümünün inşaat alanı ise 40 bin metrekare olarak belirlendi. İzmir İstinye'de 2 bin 430 kapasiteli dev bir otopark alanı da yer alacak.


Semt Pazarı Ocak sonunda boşaltılacak

Balçova Belediyesi, Konak Belediyesi ve Karabağlar Belediyesi'nden araziyi satın alan yeni mülk sahibi Doğuş Gayrimenkul, esnafa gönderdiği tahliye emrinde söz konusu arazinin Ocak ayı sonunda boşaltılmasını istedi. 


İnşaat 2016'nın ilk çeyreğinde başlıyor

Ruhsat işlemlerini tamamlayan Doğuş Gayrimenkul'ün dev AVM'nin inşaatına 2016'nın ilk çeyreğinde başlıyor. İstinye Park İzmir'in inşaatı 2018 yılı...