izmir istinye park

izmir istinye park

İstinye Park inşaatı nedeniyle Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'nden kalkan otobüs hatlarında 30 Mayıs Pazartesi'nden itibaren geçerli olacak değişiklikler yaptı.

İzmir İstinye Park'ın inşaatı başlıyor!

İzmir İstinye Park AVM ve Otel inşaatı 2016 yılının ilk çeyreğinde başlıyor. Üçkuyular'da yükselecek projede AVM ve 211 odalı otel yer alıyor.

İzmir İstinye Park AVM'nin ÇED süreci başladı!

Doğuş Holding'in Üçkuyular'da kuracağı AVM için ÇED süreci başladı. İzmir Valiliği'nin onay verdiği proje ile Üçkuyular'a 301 bin metrekare büyüklüğünde AVM ile 211 odalı otel yapılacak.

İzmir İstinye Park AVM ve Otel geliyor!

Doğuş Gayrimenkul ve Orta Gayrimenkul İzmir'e İstinye Park'ı getiriyor. İzmir İstinye Park projesi AVM ve otel olarak planlandı. İzmir İstinye Park projesinde 211 odalı otel olacak....

İzmir'deki İstinye Park arazisinin devir işlemleri bugün gerçekleşecek!

Doğuş ve Orjin Group Konak Belediyesi’nden araziyi 60 milyon liraya satın almıştı. Burayı park yapmaya hazırlanan grup, belediye meclis üyelerinin ‘idari mahkeme’ çıkışıyla karşılaşmıştı. Arazinin devir işleminin bugün gerçekleşmesi bekleniyor.

İstinye Park İzmir için 50 milyon dolarlık yatırım yapılacak!

Orjin'in yaklaşık üç yıl önce başlayan arayışlarında adres, İzmir'in gelişen bölgesi Üçkuyular semti oldu. Ortaklar iki yıl içinde semtte 41 bin 650 metrekare arazi geliştirdiler. Amaç istanbul'daki İstinye Park'ın bir benzerinin İzmir'e kurulması idi...

Doğuş ve Orjin Grup İzmir’de ihaleyle arazi aldı, meclis mahkemeye verdi!

İzmir’de Konak Belediyesi’ne ait Üçkuyular’daki arsaya 56.5 milyon TL ile en yüksek teklifi veren Doğuş ve Orjin grup burada lüks konseptte ‘İstinye Park’ yapmak istiyor. atırım gerçekleşirse Doğuş yatırımlarının İzmir miladı olacak

İstinye Park AVM inşaatında tartışma büyüyor!

Türkiye’nin en büyük AVM projelerinden olması planlanan İstinye Park AVM, İzmir'de yarattığı rahatsızlık artış göstererek devam ediyor.

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020'de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Saat & Saat üç yeni mağaza açacak!

Saat & Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, “Bu yıl Metropol İstanbul, İstinye Park İzmir ve Konya’da üç yeni mağaza açacağız" diyor...

Huawei Deneyim Mağazası yarın İstinye Park'ta açılıyor!

Huawei Türkiye ikinci deneyim mağazasını yarın İstinye Park'ta hizmete açıyor.

İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak!

İzmir Balçova Mevkiide Bahçelerarası Mahallesi'nde hayata geçirilen İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak. İDK Toplantısı 21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

İzmir İstinye Park'ta son durum!

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019'da tamamlanması planlanıyor. İşte İzmir İstinye Park'ta son durum...

İzmir İstinye Park'ın yüzde 70'i tamam!

İzmir İstinye Park'ta inşa faaliyetlerinin yüzde 70'i tamamladı. İzmir İstinye Park, Ağustos 2019’da ziyaretçilere açılacak...

Doğuş İzmir İstinye Park’taki hisselerini Orjin’e devretti!

Doğuş Grubu çok başarılı olan İstanbul’daki ortaklığının hisselerini değil İzmir yatırımına ilişkin hisse devri kararı verdi. Doğuş Grubu yüzde 50 civarındaki hisselerini diğer ortak Orjin Grubu’na verdi. 

İstinye Park ve Volkswagen Arena satılıyor mu?

Kulislerde Ferit Şahenk'in İstinye Park ve  Volkswagen Arena'yı satışa çıkardığı konuşuluyor...

İstinye Park satılıyor mu?

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in İstinye Park'ı satacağı iddia edildi.

İzmir İstinye Park AVM'de son durum!

2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak olan İzmir İstinye Park AVM projesi 4 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.

İzmir İstinye Park Eylül 2019'da hizmete açılacak!

Doğuş Holding'in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

Arçelik, İstinye Park'ta mağaza açtı!

Dijital etiketin kullanıldığı Arçelik AŞ’nin, 1080 metrekarelik alana kurulu İstinye Park mağazasında, küçük ev aletleri deneyimleme, şefler ile yemek pişirme imkanı bulunuyor.

izmir istinye park

izmir istinye park izmir istinye park

İZMİR Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, Üçkuyular pazaryeri ve çevresindeki bölgeye yapılacak İstinye Park inşaatı nedeniyle Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'nden kalkan otobüs hatlarında 30 Mayıs Pazartesi'nden itibaren geçerli olacak değişiklikler yaptı.


ESHOT Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda "30 Mayıs 2016 pazartesi günü, başlayacak inşaat çalışmaları nedeniyle Fahrettin Altay bölgesindeki bazı hatlarda değişiklik yapıldığı"nı bildirdi. Buna göre son durağı Fahrettin Altay Aktarma Merkezi olan 10 No'lu Konak, 17 No'lu Uzundere Toplu Konutları, 24 No'lu Kavacık ve 25 No'lu Olimpiyat Evleri otobüsleri artık Üçkuyular İskele'den kalkacak.


Uygulama kapsamında Mithatpaşa Caddesi üzerinde pazaryeri önünde oluşturulan F. Altay Geçici Aktarma Merkezi'nden ise 8 No'lu Güzelbahçe, 167 No'lu Balçova Kabristan, 305 No'lu İkinci İnönü, 321 No'lu Çamlı,969 No'lu Balçova ve 971 No'lu Narbel otobüsleri hareket edecek.


Düzenlemede Fahrettin...