İzmir Kordon Rotary Kulübü

İzmir Kordon Rotary Kulübü

MÜFED Başkanı Necip Nasır, bir deprem bölgesi olan İzmir’de kentsel dönüşümün önemine dikkat çekerek, "İzmir, bilindiği gibi birinci derece deprem bölgesi. Kentin yüzde 85’i dönüşüme muhtaç. Dönüşüm, özellikle nüfus yoğun bölgelerde başlamalı" dedi.

Kordon İstanbul'da yüzde 5 peşin, ilk ödeme 2019'da!

''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla basına tanıtılan Kordon İstanbul Evleri'nde satılık daire fiyatları 505 bin TL'den başlıyor..

Ege Yapı Kordon İstanbul ev fiyatları!

'İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla basına tanıtılan Ege Yapı Kordon İstanbul ev fiyatları 568 bin TL'den başlıyor.

Kağıthane Kordon İstanbul daire fiyatları!

Kağıthane Kordon İstanbul daire fiyatları 547 bin TL'den başlıyor. Proje ''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılıyor...

Ege Yapı Kordon İstanbul tam fiyat listesi 2017!

'İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılan Kordon İstanbul projesinde teslimlerin 2019 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. Proje 820 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. İşte Ege Yapı Kordon İstanbul tam fiyat listesi 2017...

Kordon İstanbul Kağıthane yeni fiyat listesi 2017!

''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılan Kordon İstanbul projesi Ege Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Kordon İstanbul Kağıthane yeni fiyat listesi 2017...

Ege Yapı Kordon İstanbul güncel ev fiyatları!

''İzmir'in Kordon'u varsa İstanbul'un da var'' sloganıyla tanıtılan Kordon İstanbul projesi konum olarak Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, havaray ve metroya yürüme mesafesinde bulunuyor... 

Kordon'daki 53 işletmeye tente uyarısı!

Kordon Yönetmeliği'ne uymayan tenteler için verilen yasal süre sona erdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, 6 Şubat Pazartesi gününe kadar tentelerini kaldırmayan 53 işletmeyle ilgili işlem başlatılacağını duyurdu.

İzmir Birinci Kordon yeniden yapılandırılıyor!

Birinci Kordon'daki, her gün çok sayıda İzmirlinin spor yaptığı, hor kullanım nedeniyle yırtılan tartan pistte yenileme çalışmalarını başlandı. Bu çalışmalar sırasında tartan pistin altından geçen ve çürüyen su boruları yerinden sökülüp, bu çalışmalar kapsamında yenilenecek.

Mahall Bomonti İzmir! Alsancak ve Kordon'a bir adım!

Eski Şaraphane arazisi üzerinde inşa edilen Mahall Bomonti İzmir Alsancak ve Kordon'a bir adım sloganıyla tanıtılıyor. Projede fiyatlar 324 bin liradan başlıyor.

İzmir Kordon'da yapı yüksekliği kararına mimarlardan tepki!

Mimarlar Odası İzmir Şubesi, geçtiğimiz yıl İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanan Kordon'da yapı yüksekliği kararını İzmir Ticaret Odası binası üzerinden eleştirdi. Yapılan açıklamada, alınan kararın kent yaşamını olumsuz etkileyeceği belirtild

Coffee Gentleman İzmir Alsancak’ta açıldı!

Türkiye'deki ilk şubesini İzmir'in en hareketli semti olan Alsancak Kordon'da açan "Coffee Gentleman" müşterileriyle ilk buluşmasından önce kapılarını İzmirli gazetecilere açtı.

İzmir Konak'ta konutların metrekaresi 10 bin TL!

TDUB, İzmir'in gözdesi Konak'ı mercek altına aldı. Alsancak Kordon civarı gibi deniz manzaralı eski konutların metrekaresi 8 bin -10 bin TL, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda yalı dairelerinin metrekaresi 5 bin- 7 bin TL.

İzmir Kordon'daki işletmelere yeni yaptırımlar getiriliyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Kordon’a getirdiği yönetmelikle, işletme sahiplerine birçok yeni yaptırım getiriliyor. Uymayanlara ise cezai işlem uygulanacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kordon Yönetmeliği'nde revizyona gitti.

İzmir Kordon Rotary Kulübü

İzmir Kordon Rotary Kulübü İzmir Kordon Rotary Kulübü

Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, bir deprem bölgesi olan İzmir’de kentsel dönüşümün önemine dikkat çekerek, "İzmir, bilindiği gibi birinci derece deprem bölgesi. Kentin yüzde 85’i dönüşüme muhtaç. Dönüşüm, özellikle nüfus yoğun bölgelerde başlamalı" dedi.

Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, İzmir Kordon Rotary Kulübü’nün düzenlediği toplantıya konuşmacı olarak katıldı. İzmir’in deprem bölgesinde olduğuna dikkat çeken Nasır, kentsel dönüşümün nüfusun yoğun olduğu yerlerden başlaması gerektiğini söyledi. Nasır, "Dönüşüm, özellikle nüfus yoğun bölgelerde başlamalı. Yeni yapılacak binalar da, çevresiyle bütüncül ve sosyal donatılarla birlikte planlanmalı" diye konuştu.

Sanayileşmeyle birlikte, kent nüfusu yoğunluğunun fazlalaştığını ve Türkiye’de gerekli planlamaların zamanında yapılmamasıyla birlikte gecekondulaşmanın da arttığını dile getiren Necip Nasır, "Bir devrim niteliği taşıyan 6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Yasası ile birlikte yerel yönetimlere büyük iş...