izmir uzundere kentsel dönüşüm

izmir uzundere kentsel dönüşüm

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, öncelikli projeleri arasında bulunan “kentsel dönüşüm” çalışmalarını incelemek için saha çalışmalarına başladı. Soyer, kentin 7 ayrı bölgesinde 308 hektarlık alanda devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İzmir Uzundere 3. etap kentsel dönüşüm ihalesi 9 Mayıs'ta!

İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Uzundere Mahallesi 3. Etap 11187 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller, 11198 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller ve 1117 Parsel Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi  ihalesi 9 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

İzmir Uzundere’de kentsel dönüşüm Mart'ta bitiyor!

Başbakan Binali Yıldırım tarafından temeli atılan Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm alanlarından İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ilk etabı, gelecek yıl Mart ayında tamamlanacak. 

İzmir Uzundere dönüşüm için anlaşma sağlandı!

‘Anadolu Markaları’ organizasyonunun yeni dönem ilk etkinliği İzmir’de yapıldı.

İzmir Uzundere'de dönüşümün tarihi belli oldu!

İzmir'de ilk 'yerinde kentsel dönüşüm' projesi olarak hayata geçirilen Uzundere projesi için ihale tarihi belli oldu.

İzmir Uzundere kentsel dönüşüm ihalesi 20 Şubat'ta!

İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü Yatırım Koordinasyon Dairesi Başkanlığı, İzmir Karabağlar ilçesi Uzundere Mahallesi'nde bulunan 3 parselde kat karşılığı inşaat yaptıracak. İhalesi 20 Şubat'ta gerçekleşecek inşaatın toplam bedeli 91 milyon 296 bin 800 TL olarak belirlendi.

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm projesinin temeli bugün atılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesinin başlattığı Türkiye'de "yüzde 100 uzlaşmayla yerinde kentsel dönüşümün" temeli bugün atılıyor. İnşaatını Folkart'ın üstlendiği projenin ilk etabında 313 konut ve işyeri inşa edilecek

İzmir Uzundere'deki konutlar boşaltılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Uzundere’deki kentsel dönüşüm projesinde yer alan konutlar büyük ölçüde boşaltıldı. Yıkımların ardından hızla yeni konutların yapımına başlanacak. Türkiye “yüzde 100 uzlaşmalı yerinde dönüşüm modeli”yle İzmir’de tanışacak.

İzmir Uzundere'deki imar ve tapu sorunu çözülecek!

Karabağlar'a giderek bölge halkıyla buluşan CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, kentsel dönüşümle alakalı problemlerin yakından takipçisi olacak CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Karabağlar'da Uzundere'ye giderek bölge halkıyla bir araya geldi.

Folkart, İzmir Uzundere'deki kentsel dönüşüme talip!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Uzundere'de yapılacak Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ilk etabı için 3'üncü ihalede tek teklif Folkart'tan geldi.

İzmir Uzundere kentsel dönüşüm ihalesi 16 Haziran'a ertelendi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar Uzundere kentsel dönüşüm projesinin 1. etabında 313 konut ve işyeri yaptıracak. Yapım bedeli 64 milyon 524 bin 862 TL olarak belirlenen projenin ihalesi 16 Haziran'a ertelendi.

İzmir Uzundere'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar Uzundere kentsel dönüşüm projesinin 1. etabında 313 konut ve işyeri yaptıracak. Yapım ihalesi 18 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek projenin bedeli 64 milyon 524 bin 862 TL olarak belirlendi.

İzmir Uzundere kentsel dönüşümde kuralar çekildi!

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin hak sahipleriyle uzlaşma sağlanan ilk etabında 280 konut ve 33 işyeri için kura çekimi yapıldı.

İzmir Uzundere kentsel dönüşümde yüzde yüz uzlaşma sağlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2 yıldır sabırla çalıştığı Uzundere kentsel dönüşüm bölgesindeki ilk 313 konut ve işyeri için “yüzde 100 uzlaşma” sağlayarak yapım ihalesi aşamasına geldi.

Uzundere kentsel dönüşümünde 23 binanın yıkımına başlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir dönüşümü için uzlaşma görüşmelerini sürdürdüğü Uzundere'de, anlaşmayı kabul eden ilk 23 binanın yıkımına başladı..

İzmir’de kentsel dönüşüm mağdurları evlerini bekliyor!

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi belirlenen tarihin üzerinden dört ay geçmesine rağmen tamamlanamadı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel konuyu meclis gündemine taşıdı.

İzmir 2019 kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar?

İzmir 2019 kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki İzmir kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar 2019?

İzmir'deki kentsel dönüşüm çalışmaları TBMM gündeminde!

Bakanlığın İzmir'deki kentsel dönüşüm çalışmaları TBMM gündemine taşındı. MHP'li Osmanağaoğlu, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

İzmir Uzundere 3. etap kentsel dönüşüm ihalesi 9 Mayıs'ta!

İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Uzundere Mahallesi 3. Etap 11187 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller, 11198 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller ve 1117 Parsel Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi  ihalesi 9 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son durum!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Uzundere 1. Etap'taki yeni evleri ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu projeyle ilgili açıklamalar yaptı.

İzmir'in kentsel dönüşüm sorunu çözülmeli!

Türkiye'nin ilk belediye Deprem Etüt Merkezi, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) işbirliğinde ilk acil kurtarma telsiz ekibi gibi örnek projeleri hayata geçiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir'in kentsel dönüşüm meselesini hızla çözmesi gerektiğini söyledi.

İzmir'de kentsel dönüşüm övgüsü!

Benin Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi İssiradjou İbrahim Gomina, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan'ı ziyaret etti. İzmir'de kentsel dönüşüm projelerinde farklı bir yol izlediğini söyleyen Gomina, "Uyguladığınız yöntem ve proje çok hoşumuza gitti'' dedi.

İzmir’deki kentsel dönüşümün Türkiye’de örneği yok!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bütçesi onaylandı. İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı son oturumunda konuşan Aziz Kocaoğlu, ''İzmir’deki kentsel dönüşümün Türkiye’de örneği yok'' diye konuştu.

İzmir'de kentsel dönüşüm 60 yılın en önemli konusu!

CHP İzmir İl Eski Başkan Yardımcısı Şehir Plancı Okan Karlıdağ, Bornova'daki kentsel dönüşüm projeleri hakkında konuştu. Karlıdağ, '' Kentsel dönüşüm önümüzdeki 60 yılın en önemli konusu olacaktır'' diye konuştu.

İzmir Örnekköy 2. etap kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

İzmir Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesinin 2.etabı bugün ihaleye çıkıyor. 22 ayda tamamlanması planlanan projenin ihale bedeli 47 milyon 756 bin 563 TL olarak belirlendi. 

İzmir Uzundere dönüşüm projesinde teslimler başlıyor!

“Yerinde, adil ve yüzde 100 uzlaşma esaslı” kentsel dönüşüm modeliyle Türkiye'ye de örnek teşkil eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, Uzundere'de yapımını tamamladığı ilk 9 bloktaki 280 daire ve 33 işyerini 29 Eylül’de hak sahiplerine teslim ediyor.

İzmir'de kentsel dönüşüm vites büyüttü!

Kentsel dönüşüm faaliyetlerine hızla devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, uzlaşma görüşmelerini minimum sürede tamamlayarak üç bölgede daha ihaleye çıkıyor..

Uzundere 3. etap kentsel dönüşüm ihalesi 4 Ekim'de!

İzmir Uzundere dönüşümünde 3. etabın ihale tarihi belli oldu. İhale tarihi ve ihaleye katılım şartları bugünkü Resmi Gazete'de duyuruldu..

izmir uzundere kentsel dönüşüm

izmir uzundere kentsel dönüşüm izmir uzundere kentsel dönüşüm

İzmir Büyükşehir Belediyesi kentin ürettiği değerin adil paylaşımını esas alan ve odağına vatandaşın menfaatlerini koyan bir anlayışıyla “kentsel dönüşümde” yeni adımlar atmaya hazırlanıyor. Başkan Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yerinde, adil, uzlaşmaya dayalı dönüşüm prensibiyle ilk etabı tamamlanan Uzundere Kentsel Dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi aldı. Uzundere 1. Etap’taki örnek daireyi gezen, 2. etapta hızla yükselen inşaatları inceleyen Başkan Soyer’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe ve belediye bürokratları eşlik etti.

Şehrin refahı artacak

Uzundere’nin yanı sıra Örnekköy, Ege Mahallesi, Gaziemir Aktepe-Emrez, Bayraklı, Ballıkuyu ve Güzeltepe olmak üzere kentin 7 ayrı bölgesinde 308 hektarlık alanda uygulanan kentsel dönüşüm projeleri hakkında da bilgiler alan Başkan Soyer, kentin tüm bölge ve ilçelerinde sağlıklı bir yapılaşma ve dönüşüm gerçekleştireceklerini belirtti. Soyer, şunları söyledi: “İzmir...