izmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu

izmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamaya göre, saat 21.29'da merkez üssü Seferihisar açıkları olan 3,9 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

İzmir'de 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi!

İZMİR'de merkezi Karabağlar ilçesi olan 3.7 şiddetinde meydana gelirken, sabah saat 05.46'da bir deprem de Muğla'nın Marmaris ilçesi'nde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi...

İzmir'de 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre, Urla ilçesinde saat 06.58'de 4 büyüklüğünde deprem kaydedildi.Sarsıntı 17,6 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Endonezya'da 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Endonezya'da 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Halkla İlişkiler ve Veri Bilgisi Merkezi Başkanı Sutopo Purwo Nugroho, merkez üssü Sulawesi bölgesinin kuzeyindeki Maluku olan depremin derinliğinin, 10 kilometre olduğunu belirtti.

Ege Denizi'nde 4,7 büyüklüğünde deprem!

Ege Denizi'nde, Gökçeada açıklarında 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, 4,7 büyüklüğündeki deprem, saat 20.43'te kaydedildi.

Akdeniz'de 4,1 büyüklüğünde deprem!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sayfasından edinilen bilgiye göre, saat 12:04'te Akdeniz Doğu Baseni 'nde 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Bartın’da 4,1 büyüklüğünde deprem!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre, kent merkezinde 06.53’te 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntı, 4,5 kilometre derinlikte gerçekleşti...

Bartın’da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre, kent merkezinde 06.53’te 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Sarsıntı, 4,5 kilometre derinlikte gerçekleşti.

İskenderun Körfezi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem oldu!

İskenderun Körfezi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem oldu. Merkez üssü İskenderun Körfezi olarak saptanan deprem yerin 26.27 kilometre derinliğinde olduğu için hafif hissedilirken, herhangi bir hasara da neden olmadı.

İskenderun Körfezi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem oldu!

İskenderun Körfezi'nde 3.6 büyüklüğünde deprem oldu. Merkez üssü İskenderun Körfezi olarak saptanan deprem yerin 26.27 kilometre derinliğinde olduğu için hafif hissedilirken, herhangi bir hasara da neden olmadı...

Akdeniz'de 3,5 büyüklüğünde deprem!

Başbakanlık Afet Ve Acil Durum Yönetimi, Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre Akdeniz'de 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 08.41'de yaşanan sarsıntı 10,4 kilometre derinlikte kaydedildi.

Ege Denizi'nde 5.5 büyüklüğünde deprem!

Ege Denizi'nde 5,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre, Ege Denizi'nde saat 06.45'te 5,5 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Peru'nun güneyinde 7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi!

Peru'nun güneyinde 7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Başkent Lima'nın 460 km güneyinde Tamba şehri merkezli depremde can ve mal kaybı bildirilmedi. Şili'de de hissedildi ancak her iki ülkede de tsunami alarmı verilmedi...

Peru'da 6,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

Peru'da 6,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. ABD Jeolojik Araştırmalar Merkezi, merkez üssü başkent Lima'nın 467 kilometre güneydoğusundaki Ayacucho bölgesi olan depremin 101 kilometre derinlikte kaydedildiğini açıkladı.

Isparta'da 5,1 büyüklüğünde deprem!

Kandilli Rasathanesi, Isparta'da 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu, AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin merkez üssünü Burdur Ağlasun, büyüklüğünü ise 4.8 olarak açıkladı

Burdur'da 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi!

AFAD Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre merkez üssü Burdur Ağlasun olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Burdur, Antalya, Isparta'da da hissedilen depremin, yerin 7.6 kilometre derinliğinde meydana geldiği bildirildi...

izmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu Haberi

izmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamaya göre, saat 21.29'da merkez üssü Seferihisar açıkları olan 3,9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. 


Yaklaşık 7,72 kilometre derinlikte gerçekleştiği belirtilen deprem, Seferihisar'ın yanı sıra Urla, Menderes ve İzmir'de de...