Jamalo Group adres

Jamalo Group adres

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Ghassan Jamalo tarafından kuruldu.

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Ghassan Jamalo tarafından kuruldu.

Balkon İstanbul 2 adres!

Mak Group tarafından hayata geçirilen projede toplamda 180 adet daire dizayn edildi. Balkon İstanbul 2 adres bilgileri haberimizde bulunuyor.

Esenyurt Life In Vera adres bilgileri!

Vera Group imzasıyla hayata geçirilen projede 1.056 adet daire yer alıyor. Esenyurt Life In Vera adres bilgileri kapsamında Atatürk Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Batışehir Loca adres bilgileri!

Egeyapı Group, EPP ve Emlak Konut GYO imzası ile yükselen Batışehir Loca Evleri 'nde 1+0'dan 2+1'e kadar daireler bulunuyor. Batışehir Loca adres bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da konumlanıyor.

Vera Group Life In Vera adres bilgileri!

Toplam 1.056 adet dairenin yer aldığı projede teslimler hemen gerçekleşiyor. Vera Group Life In Vera adres bilgileri kapsamında otogara 20 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor.

Vera Group Life İn Vera adres!

Vera Group Life İn Vera adres bilgilerine göre İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'a yükseliyor. Proje İstanbul Üniversitesi’ne 5 dakika, Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika mesafede bulunuyor.

Eagle Residence adres bilgileri!

Selimoğlu Group tarafından inşa edilen proje daire tipleri 1+0'dan 3+1' e kadar farklılık gösteriyor. Eagle Residence adres bilgileri kapsamında İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal ilçesinde bulunuyor.

Setra Group Head Ofis adres!

Setra Group Head Ofis adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 30 adet ofisten meydana gelen Head Ofis projesinde ofislerin büyüklükleri 300 metrekare ile 400 metrekare alanlarla dizayn edildi...

Resim İstanbul Evleri adres bilgileri!

Ortadoğu Group tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Evleri şehrin içinde ormanla iç içe bir hayat sağlıyor. Resim İstanbul Evleri adres bilgileri haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Park Avenue Ankara adres!

YDA Group tarafından hayata geçirilen Park Avenue Ankara adres bilgileri şu şekilde: Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı Üzeri Park Avenue Satış Ofisi Yenimahalle / ANKARA...

Park Avenue Ankara adres bilgileri!

Park Avenue Ankara adres bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. YDA Group Ankara Park Avenue projesinde 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Ack Group Gate of Anatolia adres!

Ack Group Gate of Anatolia adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Gate of Anatolia Evleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor

Turgutreis Group Esila Kent adres bilgileri!

İçinde anaokulu, 1000 kişi kapasiteli toplantı salonu, yüzme havuzu, spa, sauna, fitness center, çocuk oyun alanı, spor alanları gibi sosyal imkanlar mevcut. İşte Turgutreis Group Esila Kent adres bilgileri...

Jamalo Group adres

Jamalo Group adres Jamalo Group adres

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Ghassan Jamalo tarafından kuruldu.

Jamalo Group İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
1) Her türlü ipek,pamuk, yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını ithalatını ve ihracatını yapmak. 2) Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak ve ithalat ve ihracat yapmak. 3)Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler...