k yapı Mimoza Up Town

k yapı Mimoza Up Town

Ümraniye Şerifali'de bulunan Mimoza Up Town projesinde yaşam 2010 yılı sonunda başlıyor…

Mimoza Up Town'da 330 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town'da teslimler 2010 sonunda başlayacak...

Ümraniye Mimoza Up Town'da 275 bin TL'ye 3+1!

Mimoza Up Town, K Yapı tarafından Ümraniye Şerifali'de hayata geçiriliyor. Projede yaşamın 2010 yılı sonunda başlaması planlanıyor

Ege Yapı’dan 0 faiz, 50 ay vade kampanyası!

Ege Yapı, Yedikule’deki Cer İstanbul, Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları ve Kâğıthane’deki Kordon İstanbul projelerinde “0 Faiz, 50 Ay Vade” kampanyası ile satışa sunuyor. 

2 K Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ve Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2 K Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ve Temizlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emir Yıldırım tarafından kuruldu. 

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklif Güney-Baş Yapı-Esta-Elit Ortaklığı'ndan!

İstanbul Kâğıthane Arıcılar mahallesinde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa çıkardığı arsanın ihalesine en yüksek teklif 527 milyon TL ile Güney-Baş Yapı-Esta-Elit Ortaklığı'ndan geldi.

2 K Milat Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2 K Milat Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hakan Belguratü mustafa Kemal kıraç, Sura Kıraç ve Bedir Kıraç ortaklığında 120 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Kd Taahhüt Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kd Taahhüt Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Katip Ayşın ve D. K. Rashıd ortaklığında 125 bin TL sermaye ile 18 Temmuz 2017'de kuruldu.

TOKİ Kağıthane arsasına en yüksek teklif Özak - İnt-Er Yapı'dan!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Kâğıthane Arıcılar mahallesinde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa çıkardığı arsanın ihalesine en yüksek teklifi 500 milyonluk bedelle Özak G.Y.O. A.Ş. & İnt-Er Yapı İnş. İş Ortaklığı verdi.

Ege Yapı Kağıthane projesine 3 bin 500 ön talep geldi!

Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelere imza atan gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Ege Yapı, Kâğıthane ve Maslak’ın buluşma noktasındaki yeni projesi için 3.500 adet ön talep aldı.

Filistin Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Filistin Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Mohamed A. K Radı imzasıyla bugün kuruldu.

Ziverbey 34'te teslimler Şubat 2017'de!

Deniz ve Adalar manzarasına sahip olan Ziverbey 34 projesi K Yapı Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimler Şubat 2017'de yapılacak...

Tek K Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Tek K Yapı Anonim Şirketi bugün Nergül Yılmaz tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de kuruldu.

Trendist Ataşehir’e komşu 110 dönümlük şehir parkı geliyor!

K Yapı ve Solid İnşaat’ın Ataşehir’deki kentsel dönüşüm projesinde teslimler başladı. Projeden ev alanlara 110 dönümlük şehir parkına komşu olacaklarını vaat ettiklerini söyleyen Murat Karaduman, belediyenin park için 4. kez ihaleye çıkacağını söyledi.

Trendist Ataşehir'de teslimler başlıyor!

İstanbul Ataşehir'de K Yapı ve Solid İnşaat imzasıyla yükselen Trendist Ataşehir projesinde bağımsız bölümlerin teslimleri başlıyor. Projede yer alan her bir bağımsız bölüm için teslim günü ve saati belirlendi.

Ömürhan Yapı Denetim'in geçici proje durdurma işlemi iptal edildi!

Ömürhan (Eski Ünvanı Olimpos) Yapı Denetim tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na açılan davada, 05.02.2016 tarih ve E.2015/2388-K.2016/322 sayılı kararı ile “dava konusu işlemin iptaline” hükmedildi.

k yapı Mimoza Up Town

k yapı Mimoza Up Town k yapı Mimoza Up Town

Mimoza Up Town projesinde tüm daireler 148 metrekarelik 3+1 olarak tasarlandı. 2 blokta 60 daireden oluşan Mimoza Up Town'da kaba inşaat tamamlandı. Projenin örnek dairesi hazır. Yaşam 2010 yılı sonunda başlıyor.

Mimoza Up Town'da konutların fiyatları 275 bin TL'den başlıyor, 300 bin TL'ye kadar yükseliyor. 36 ay yüzde 0.50, 60 ay yüzde 0.70, 120 ay yüzde 0.85 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor. 50 bin TL'lik kredi kullanıldığında aylık taksitler 666 TL'den başlıyor.

Mimoza Up Town projesinde her daireye bir araçlık kapalı otopark, yarı olimpik yüzme havuzu,  çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, geniş park ve yeşil alanlar, fitness salonu, club house, kids club, kapalı çocuk oyun alanı, 24 saat güvenlik ve koruma, kapalı devre kamera sistemi ve sinema odası bulunuyor.

Mimoza...