kadir topbaş kimdir

kadir topbaş kimdir

Dünya Akıllı Şehirler Fuarı açıldı. Fuara katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, akıllı kentler hakkında bilgiler verdi.

İstanbul için ulaşım projeleri geliştirilecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB binasında bulunan basın mensuplarını ziyaret etti. Yaptığı sohbette Dolmabahçe Sarayı ile Camii arasındaki otoparkın yol açtığı görsel kirliliğin sona ereceğini anlattı.

Kadir Topbaş yeniden TBB genel başkanlığına seçildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, 3 dönemdir yürüttüğü Türkiye Belediyeler Birliği’nin (TBB) başkanlığına yeniden seçildi.

Eyüp-Fatih arası raydan elektrikli tramvay hattı geliyor!

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Fatih ile Eyüp ilçeleri arasında 13 kilometrelik güzergâhta 19 istasyonda hizmet verecek 150 milyon dolar bütçeli tramvay hattı projesini tanıttı.

Kadir Topbaş Büyükçekmece Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi inceledi!

Büyükçekmece’de yapımı bitmek üzere olan ileri biyolojik atıksu arıtma tesisini basın mensuplarıyla gezen Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul’daki atıksuların yüzde 97’sini arıtılır hale getirdik'' dedi.

Kadir Topbaş: 68,5 milyar TL ulaşım yatırımı yaptık!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "İstanbul'un altyapısından ulaşımına kadar, sosyal dokuya kadar her alanda bugüne kadar 68,5 milyar lira yatırım yaptık ve devam ediyoruz" dedi.

Kadir Topbaş: 30 yıldız dünya mirası listesindeyiz!

Paris'te Kültür Mirasının Korunması paneline katılan İBB Başkanı Topbaş "30 yıldır dünya mirası listesindeyiz. Ama daha çok işimiz var” dedi.

Kanal İstanbul'da yetki Kadir Topbaş'a verildi!

Kanal İstanbul ve Avrupa yakasında kurulacak 500 bin nüfuslu olması düşünülen projenin planlarının hazırlanması için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'a yetki verildi.

Kadir Topbaş'tan Çamlıca Camisi inşaatına ziyaret!

Kadir Topbaş'tan Çamlıca Camisi inşaatına ziyaret gerçekleşti. Yapımına geçen yıl başlanan ve Cumhuriyet tarihinde inşa edilen en büyük cami olma özelliği taşıyacak Çamlıca Camisi'nin inşaatı hızla ilerliyor.

Kadir Topbaş: Mega projelerle İstanbul'un yıldızı daha da parlayacak!

Türkiye, son 12 yılda gerçekleştirilen köklüreformlarla; büyüme, istihdam, gibi alanlarda önemli değişiklikler sağladı. Özellikle küresel ekonomideki değişimlere hızlı uyum sağlayabilen aktif politikalar benimsenmesi büyük projelerin önünü açtı.

Yedikule imarı geri döndü!

Yedikule imarı geri döndü. Fatih ilçesi Yedikule Mahallesi ile ilgili "Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Tadilatını" yeniden değerlendirilmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne iade etti.

İBB bütçesi 13 bakanlığı solladı!

İBB bütçesi 13 bakanlığı solladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) İBB Meclisi'nde görüşülen 12 milyar 250 milyon liralık bütçesi 2015 genel bütçede öngörülen 13 bakanlığın bütçesini solluyor.

Kadir Topbaş: Doğru kentsel dönüşüm için TOKİ model yaratmalı!

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Doğru bir kentsel dönüşüm için TOKİ bir model yaratmalı. Modelsiz dönüşüm şehirlerde vahşi bir görüntü ortaya çıkarır” dedi...

Kadir Topbaş'tan, Validebağ Korusu ve İGDAŞ açıklaması!

Kadir Topbaş'tan, Validebağ Korusu ve İGDAŞ açıklaması geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş gündeme dair açıklamalar yaparak Validebağ Korusu, İgdaş'ın özelleştirilmesi ve Karaman'daki olaya değindi.

İGDAŞ için ihale ilanı Kasım’da!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından yapılan açıklamaya göre Sermayesinin yüzde 94.5’lik kısmı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İGDAŞ) özelleştiriliyor.

Kadir Topbaş kimdir?

1999'da Beyoğlu belediye başkanı olan ve iki dönemdir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Kadir Topbaş kimdir? Kadir Topbaş bugüne kadar hangi projelere imza attı? İşte Kadir Topbaş biyografi...

Kadir Cebeci kimdir?

Novada Ataşehir AVM Müdürü Kadir Cebeci kimdir? Kadir Cebeci bugüne kadar hangi görevlerde bulundu? Kadir Cebeci ne zaman Novada Ataşehir AVM Müdürü oldu? İşte Kadir Cebeci'nin biyografisi...

Kadir Topbaş yeniden dünya başkanı oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, rakipsiz katıldığı Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) Dünya Başkanlığı' na 2016 yılına kadar görev yapmak üzere yeniden seçildi...

Kadir Topbaş: Küçük Çekmece -Tuzla 94 dakikaya inecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Raylı Sistem Yatırımları" kapsamında Tuzla'da 3 raylı sistem hattı ile 1 havaray hattı kurulacağını belirtti. Topbaş, "2016'da Tuzla-Küçükçekmece arasındaki ulaşım 94 dakika" dedi...

Kadir Topbaş: İstanbul rayına oturacak!

"Her Yerde Metro, Her Yere Metro" sloganıyla çalışmalarını yürüten İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Raylı Sistem Yatırımları” ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.

Kadir Topbaş: İstanbul rayına oturacak!

"Her Yerde Metro, Her Yere Metro" sloganıyla çalışmalarını yürüten İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Raylı Sistem Yatırımları” ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı...

Kadir Topbaş metro projelerini açıkladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, düzenlediği basın toplantısında İstanbulluların yaşamını kolaylaştıracak ulaşım projelerini açıkladı ve “Her yerde metro, her yere metro olsun. Bu hedefi koyduk” dedi...

Kadir Topbaş: Taksim meydanına bolca ağaç dikeceğiz!

Taksim Meydanı’nın ağaçlandırılması ile ilgili konuşan Kadir Topbaş, "Sosyal medyayı da takip ediyorum ve gördüğüm kadarıyla Taksim Meydanı için ağaç beklentisi var. Gerçekten istenildiği kadar bolca ağaç dikeceğiz" dedi.

Kadir Topbaş: 2014'te belediyenin yatırım bütçesi yüzde 15 artacak!

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Akademik Konsey Toplantısı, İstanbul Wow Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Kadir Topbaş, 2014 yılında belediyenin yeni yatırım bütçesinin yüzde 15 artacağını aktardı...

Kadir Topbaş: Taksim böyle kalmayacak!

Kadir Topbaş Taksim Meydanı Yayalaştırma Projesi'nin daha bitmediğini, çevre düzenlemesinin devam ettiğini belirterek 'Biz burada yeşillendirme, kısmen ağaçlandırma, şehir mobilyaları ve zemin kaplaması çalışmaları yapacağız' dedi.

Kadir Topbaş'a İstinye Koyu soruşturması!

Bugün Aydınlık Gazetesi'nde çıkan habere göre Kadir Topbaş'a İstinye Koyu işgal soruşturması başlatıldı. Çıkan habere göre İstinye Koyu İBB tarafından 1 yıldır işgal edildiği gerekçesi ile Savcılık Kadir Topbaş'a soruşturma başlattı...

Kadir Topbaş: Marmaray açıldıktan sonra İstanbul daha da yıldızlaşacak!

Marmara Grubu'nun İstanbul Wow Otel'deki toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 800 kilometre ile Paris'ten fazla metro ağı kuracaklarını belirterek, "Marmaray açıldıktan sonra İstanbul daha da yıldızlaşacak" dedi...

Kadir Topbaş: Dünyada ikinci metro ağına sahip olacağız!

Kadir Topbaş, yeni projelerle ilgili önemli açıklamalar yaptı: "New York'tan sonra dünyada ikinci metro ağına sahip olacağız. Metro günde 11 milyon yolcu taşıyacak" dedi...

kadir topbaş kimdir

kadir topbaş kimdir kadir topbaş kimdir

Dünya Akıllı Şehirler Fuarı kapılarını İstanbul’da açıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’u akıllı kent haline getirmek için ciddi mesafeler katettiklerini açıkladı. 


Sabah gazetesi ve AHaber'in medya sponsoru olduğu dünyanın önde gelen kuruluş ve uzmanlarını bir araya getiren Dünya Akıllı Şehirler Fuarı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önderliğinde dün ziyaretçilerine kapılarını açtı. Şehir yaşamını kolaylaştırmak için birçok teknoloji firmasının katılımını gerçekleştirdiği fuara ilginin yüksek olması dikkat çekti. Şehirleri akıllı hale getirmek için birçok yazılım geliştirip faaliyete geçirdiklerini aktaran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, akıllı kent konusunda ciddi mesafeler aldıklarını kaydetti.


Başkan Topbaş ayrıca mobil cep trafik ve İBBNavi gibi uygulamaları insanların hizmetine sunduklarını söyledi. Topbaş, uluslararası konferanslarda farklı yabancı dillerde yapılan ve cihazlarla insanların takip etmek zorunda kaldığı simültane tercümelerin artık...