Kağıthane Hamidiye Mahallesi kentsel dönüşüm

Kağıthane Hamidiye Mahallesi kentsel dönüşüm

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Yamaç Yapı Kağıthane projesi yolda!

Yamaç Yapı, Kağıthane Hamidiye Mahallesi gecekondu bölgesinde kentsel dönüşüme giriyor. Yamaç Yapı Kağıthane projesinde yaklaşık 2 bin konutluk karma bir projeye başlayacak. Proje seçimlerden sonra satışa çıkacak...

Çekmeköy Hamidiye'de park alanının imar planı tadilatı askıda!

Çekmeköy İlçesi, Hamidiye Mahallesi, 4017 parselin bitişiğinde yer alan park alanının bir kısmına ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda...

Kağıthane'de 9,6 milyon TL'ye icradan satılık bina!

İstanbul 1. Satış Memurluğu İstanbul Kağıthane Merkez Mahallesi 8626 ada, 6 parseldeki bina ve arsasını 9 milyon 650 bin TL'ye icradan satıyor...

Kağıthane Kültür ve Sanat Kompleksi tamamlanıyor!

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, inşaatı süren Kağıthane Merkez Mahallesi'ndeki Kültür ve Sanat Kompleksi'ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde denetledi.

Avrupa Konutları Arıcılar'da inşaat Mayıs'ta başlıyor!

Artaş İnşaat tarafından Kağıthane'ye bağlı Hamidiye Mahallesi'nde konumlandırılan Avrupa Konutları Arıcılar projesinde daire sayısı 384'den 463'e çıkarıldı. Projede inşaat çalışmalarına Mayıs'ta başlanacak...

Kağıthane Çağlayan Mahallesi imar planı askıda!

Kağıthane Çağlayan Mahallesi 1963 parselin bir kısmına ilişkin itiraz 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Kağıthane Merkez Mahallesi imar planı askıya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi'ndeki bazı parsellere ilişkin imar planı askıya çıktı..

Econ Valley Kağıthane ön talepte! Yeni proje!

Econ Valley projesi, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde yükselecek. Econ İnşaat imzasını taşıyan projede ön talepler toplanıyor. Fiyatlar ise metrekare bazında 9 bin TL'den başlıyor. 

Kağıthane Sanayi Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Kağıthane İlçesi'ne bağlı Sanayi Mahallesi'ndeki bazı parsellerin bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı bugün askıya çıktı..

Çekmeköy Hamidiye imar planı tadilatı askıda!

Çekmeköy İlçesi, Hamidiye Mahallesi, F22D24C2A pafta, Yeşil Sokak ile Ümit Sokağın kesişimindeki alana ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı askıya çıkarıldı.

Kağıthane Harmantepe Mahallesi imar değişikliği askıda!

İstanbul Kağıthane İlçesi'ne bağlı Harmantepe Mahallesi'ndeki bazı alanlara ilşikin imar planı tadilatı askıya çıktı..

Çekmeköy Hamidiye Kültür Merkezi yenileniyor!

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi’nde yer alan kültür merkezinin yerine daha kapsamlı yeni bir kültür merkezi inşa edilmesi için çalışmalar başladı.

Kağıthane Resim Modern 2018 fiyatlar!

Resim Modern projesi Ortadoğu Group tarafından Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde hayata geçirildi. Kağıthane Resim Modern 2018 fiyatlar kapsamında projedeki konutların fiyatları 259 bin TL'den başlıyor...

Kağıthane Hamidiye imar planı tadilatı askıda!

Kağıthane İlçesi, Hamidiye Mahallesi'ndeki bir alana ilişkin imar planı tadilatı bugün askıya çıktı..

Kağıthane Hamidiye Mahallesi kentsel dönüşüm

Kağıthane Hamidiye Mahallesi kentsel dönüşüm Kağıthane Hamidiye Mahallesi kentsel dönüşüm

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Kağıthane’de kentsel dönüşüm devam ediyor. Bu kapsamda Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Kağıthane’de kentsel dönüşüm çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini dile getiren Başkan Fazlı Kılıç, “Burada gecekondu oluşumunu önlemek için gecekondu önleme binaları yapıyoruz. Daha önce 26 dairelik iki bina yaptık. Şimdi de 14 dairelik tekrar yeni bir bina yaparak 40 daireye ulaşmış olacağız. Aynı zamanda gecekondu önleme bölgelerinde, İstanbul Büyükşehir Belediyemiz birkaç ay içerisinde bitecek olan iki bine yakın konut üretti. Bu konutlarla iki binden fazla gecekonduyu...