kağıthane iva yapı

kağıthane iva yapı

Kağıthane’de çöken binanın altından İVA Yapı çıktı. Şirketin 20 dönümlük yapı alanında istinat duvarı yıkılınca 4 katlı bina çöktü. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı firma hakkında suç duyurusunda bulundu.

İVA Yapı’ya suç duyurusu!

Kağıthane’de çöken binanın altından İVA Yapı çıktı. Şirketin 20 dönümlük yapı alanında istinat duvarı yıkılınca 4 katlı bina çöktü. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı firma hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kağıthane’de çöken binadan İVA Yapı çıktı!

Kağıthane’de çöken binanın altından İVA Yapı çıktı. Şirketin 20 dönümlük yapı alanında istinat duvarı yıkılınca 4 katlı bina çöktü. Şimdi ise bölgede gözler kentsel dönüşüme çevrildi.

Mari Grup Yapı Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Kağıthane Şubesi açıldı!

Mari Grup Yapı Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Kağıthane Şubesi bugün 4 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Mari Yapı Kağıthane'de kentsel dönüşüme odaklandı!

Mari Yapı, İstanbul’un merkezinde kentsel dönüşüm projelerine odaklandı.  Mari Yapı, Kağıthane'de 2 yeni proje hayata geçirecek. 

Sur Yapı Tempo City Kağıthane kampanya fiyatları 2017!

Temmuz 2019 yılında tamamlanması planlanan Sur Yapı Tempo City Kağıthane projesinde "Mutlu Evler Türkiye" kampanyası başladı. İşte Sur Yapı Tempo City Kağıthane kampanya fiyatları 2017..

Sur Yapı Tempo City Kağıthane fiyatları 2017!

Toplam 217 daire ve 17 ticari birimden meydana gelen Tempo City Kağıthane projesinin Temmuz 2019'da tamamlanması planlanıyor. İşte Sur Yapı Tempo City Kağıthane fiyatları 2017...

İva Line Bahçelievler'de ön talep toplanıyor!

İva Yapı Bahçelievler ve Kartal'da yeni proje inşa edecek. Konut projesi olarak dizayn edilen projelerin detayları önümüzdeki günlerde belli olacak. İva Line Bahçelievler'de ön talep toplanıyor.

Konutta doğru fiyat satış hızını artırıyor!

İVA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnce, konutta doğru fiyatın konutları daha hızlı sattırdığını ve kendi projelerinde bu ayrıntılara önem verdiklerini söyledi..

Kağıthane Tempo City Sur Yapı fiyatları!

Tempo City Evleri İstanbul Kağıthane'de Sur Yapı imzasıyla yükseliyor. Projede 60 ay sıfır faizle ya da 0,45 faizle 120 aya kadar ödeme yapılabiliyor...

Tempo City Sur Yapı Kağıthane fiyat!

Tempo City Sur Yapı Kağıthane fiyat listesi 592 bin TL’den başlıyor. Toplam 217 daire ve 17 dükkandan meydana gelen Tempo City projesinde 3+1 dairelerin satışı tamamlandı.

İstova Kağıthane Yamaç Yapı teslimleri!

İstova Kağıthane projesinde 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerine yer veriliyor. Proje lokasyonuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor...

İVA Flats Kağıthane 2. etabı başlıyor!

İVA Yapı, İstanbul Avrupa yakasının merkezi lokasyonlarından Kağıthane’de gerçekleştirdği İVA Flats Kağıthane’nin 2. etabına başlıyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire modelleri yer alıyor.

İVA Yapı, Bahçelievler’e geliyor!

İVA Yapı Bahçelievler'de yeni proje için çalışmalara başladı. İVA Yapı Bahçelievler'de daire fiyatları metrekare birim bazında 5 bin TL'den başlıyor.

kağıthane iva yapı

kağıthane iva yapı kağıthane iva yapı

Kağıthane'de çöken binanın altından çıkan İVA Yapı hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da harekete geçti. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; bakanlık, iki yıl önce İVA Flats projesinin inşaatına başlayan ve yarım bırakan firma ile ilgili suç duyurusunda bulundu. 

''Firmanın suçu varsa, gereğini yapacağız''

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yarım kalan projenin istinat duvarı ve zemini için tespit çalışmaları başlattıklarını söyledi. Kurum, "Bakanlığımız geoteknik ve risk analiz raporu hazırlıyor. Sonuç çerçevesinde tespitler yapılıp müdahale edeceğiz. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'müz de söz konusu inşaat firması hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık soruşturmasının neticesine göre firmanın suçu varsa, gereğini yapacağız" açıklamasında bulundu.

''Kimse mağdur olmayacak''

20 dönümlük arsa alanı üzerinde iki yıl önce inşaatına başlanan projede hak sahiplerinin müteahhitle sözleşmelerinin olduğunu kaydeden Bakan...