03 / 07 / 2022

kağıthane polat ofis nerede

kağıthane polat ofis nerede

Polat Ofis projesindeki ofis alanları 420 metrekare ve 720 metrekare, dükkan alanları ise 880 metrekare olarak tasarlandı. İşte Kağıthane Polat Ofis fiyat listesi...

Kağıthane Polat Ofis projesi!

Kağıthane Polat Ofis projesi 4 blok olarak inşa ediliyor. Hemen teslim edilen proje 24 bağımsız birimden meydana geliyor. Projede metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan başlıyor.

Kağıthane Polat Ofis telefon numarası!

Polat Ofis projesinde metrekare birim fiyat 4 bin 750 dolardan başlıyor. Proje 24 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Kağıthane Polat Ofis telefon numarası 0212 211 12 44.

Kağıthane Polat Ofis metrekare fiyatları 4 bin 750 dolardan başlıyor!

Polat Holding şirketlerinden AP Gayrimenkul tarafından Kâğıthane'de hayata geçirilen Polat Ofis yatırımcılarını bekliyor. Ofislerin metrekare fiyatları 4 bin 750 dolardan, dükkan metrekare fiyatı ise 6 bin 750 dolar olarak belirlendi.

Kağıthane Polat Ofis teslim tarihi!

Polat Ofis projesinde 20 adet ofis ve 4 adet dükkan yer alıyor. Proje 25 milyon yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Kağıthane Polat Ofis teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Kağıthane Polat Ofis'te metrekaresi 4 bin 750 dolar!

Polat Holding şirketlerinden AP Gayrimenkul ilk ofis yatırımını ‘Polat Ofis’ markasıyla Kağıthane’de hayata geçirdi. Projede ofislerin metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan başlıyor...

Kağıthane Polat Ofis iletişim!

Sadabad Parkı manzarasına sahip Polat Ofis projesinde yer alan dükkanların fiyatları 6 bin 750 dolardan başlangıç gösteriyor. Kağıthane Polat Ofis iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Kağıthane Polat Ofis nerede?

AP Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Polat Ofis projesi 25 milyon dolar yatırım bedeli ile yükseliyor. Projede 20 adet ofis ve 4 adet dükkan yer alıyor. Peki Polat Ofis Kağıthane nerede?

Kağıthane Polat Ofis fiyatları!

Kağıthane Polat Ofis fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor ve projede 20 adet ofis ve 4 adet dükkan olmak üzere 24 bağımsız birim yer alıyor.

Kağıthane Polat Ofis nerede?

Kağıthane Polat Ofis projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan başlıyor. Projede 229 araçlık otopark yer alıyor. Peki Kağıthane Polat Ofis nerede?

AP Gayrimenkul, Polat Ofis markasıyla proje üretecek!

Yeni satışa çıkardıkları Kağıthane Polat Ofis projesinin tanıtımı için basınla bir araya gelen AP Gayrimenkul Başkan Vekili Kerim Polat, "Polat Ofis markasını yaymak istiyoruz." dedi. Toplantının detayları haberimizde...

Yapı Kredi Koray GYO Kağıthane Ofis Park 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray GYO'nun portföyünde yer alan ''Kağıthane Ofis Park" projesine ilişkin Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2020 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Kağıthane Ofis Park 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kağıthane Ofis Park'a ilişkin Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hazırlanan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Kağıthane'deki ofis pazarı gelişiyor!

Kağıthane'nin ekonominin can damarı olan Maslak-BüyükdereLevent hattına yakın mesafede olması ve ulaşım açısından öne çıktığını belirten Gökçe Meriçten, "Ulaşım yatırımları ile bölgenin cazibesi artacak ve İstanbul'un yeni ticaret merkezi haline gelecek" dedi.

Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları!

192 ofis, 38 dükkan ve 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Hotel'den meydana gelen Ferko Kağıthane'de resmi satışlar başladı. İşte, Ferko Kağıthane'de ofis fiyatları...

Ferko Line Kağıthane ofis fiyatları!

Ferko Line Ofisleri İstanbul Kağıthane'de yükseliyor. Ferko Line Kağıthane ofis fiyatları 11 bin 750 TL'den başlıyor

Ferko Line Kağıthane fiyatları 2016!

Ferko Line Kağıthane projesinde ofis metrekare birim fiyatı 11 bin 750 TL'den başlıyor. Ferko Line Kağıthane'de teslimler 2018'in son çeyreğinde yapılıyor...

Kağıthane Ferko Line ofis fiyatları!

Toplam 120 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Kağıthane Ferko Line ofis fiyatları 11 bin 750 TL’den başlıyor. Proje Ferko İnşaat imzası taşıyor.

Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu'nun yeni binası açıldı!

Kağıthane Polat Ofis'te olan Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu'nun yeni hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı. Törende, Türkiye ile Macaristan arasındaki ticari ilişkilerin önemli seviyeye ulaşıldığı söylendi.

Evdekifırsat'tan Kağıthane'de 2.500 TL taksitle ofis!

Evdekifirsat.com müşterilerine sunduğu konut fırsatlarına şimdi de şehrin merkezinde Kağıthane iş ve yaşam vadisindeki ofis, dükkan ve mağaza fırsatlarını ekledi.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Sinpaş ‘yatay ofis’i Kağıthane’ye taşıdı!

Sinpaş GYO, az katlı ofis binası yapımına hız verdi. İlk yatay ofisini Eyüp’te Flatofis markası ile yapan şirket, ikinci projede Kağıthane’de 230bin metrekare ofis üretecek

Flat Ofis Kağıthane nerede?

Servet GYO imzası ile yükselen Flat Ofis Kağıthane 'de yer alan ofisler 15 bin metrekareye kadar kiralama imkanı sunuyor. Projenin kat yüksekliği 4 metre olarak belirlendi. Peki Flat Ofis Kağıthane nerede?

Sinpaş Flat Ofis Kağıthane satışa çıkıyor!

Sinpaş Holdinge bağlı olan Sinpaş Yapı, İstanbul ve Ankara odaklı projeler geliştirmeye devam ediyor. Şirket, Mart ayının son haftasında İstanbul Kâğıthane'de Flat Ofis Kağıthane adlı projesini lanse edecek.

kağıthane polat ofis nerede Haberi

kağıthane polat ofis nerede

Kağıthane Polat Ofis fiyat listesi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor ama öncesinde projeden bahsedelim. Proje 4 blok olarak yükselen proje 25 milyon TL yatırım bedeline sahip.


AP Gayrimenkul tarafından inşa edilen Kağıthane Polat Ofis projesinde 20 tane ofis ve 4 tane dükkan olmak üzere toplam 24 bağımsız birim bulunuyor. 


Kağıthane Polat Ofis projesi konum olarak TEM bağlantısına 1,5 kilometre, Levent’e 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 11 kilometre,  E5 bağlantısına 2 kilometre, Mecidiyeköy’e 7 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


Ofis alanlarının 420 metrekare ve 720 metrekare, dükkan alanlarının ise 880 metrekare olarak tasarlandığı Kağıthane Polat Ofis'te teslimler hemen yapılıyor. 


Kağıthane Polat Ofis fiyat listesi

Kağıthane Polat Ofis'teki dükkanların metrekare fiyatı 6 bin 750 dolardan, ofislerin metrekare fiyatı ise 4 bin 750 dolardan başlıyor. 


Kağıthane Polat Ofis iletişim

Telefon: 0 212...