28 / 11 / 2022

kahramanmaraş Türkoğlu

kahramanmaraş Türkoğlu

Kahramanmaraş’ı Spor Tesisleşmesinde ilk 5’in içerisine dahil eden Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, “Türkoğlu ilçesinde yapılan son yatırımlar ile birlikte Türkoğlu ilçesi spor kompleksine kavuşuyor” dedi.

Kahramanmaraş Türkoğlu inşaat sektörünün yeni gözdesi!

Yatırım planlaması yapılan ve devam eden Organize Sanayi Bölgesi, Devlet Demir Yolları Lojistik Merkezi, Cezaevi Kampüsü, Hastane gibi projelerle birlikte son yıllarda inşaat sektöründe de Türkoğlu İlçesi cazibe merkezi oldu.

Kahramanmaraş Ceceli'de 5 bin kişilik cezaevi yapılacak!

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi Ceceli Mahallesi’ndeki mevcut açık cezaevinin yanında yaptırılacak 5 bin kişilik cezaevinin inşaası için temel kazı çalışmalarına başlandı.

Türkoğlu'nun çehresi değişecek!

Türkoğlu'nun çehresi değişecek. Başkan Okumuş, Türkoğlu'nun eski Türkoğlu olmadığını yapılan çalışmalarla çok büyük bir ilçe konumuna belirterek, 2015 yılı içerisinde yapacakları çalışmalarla Türkoğlu ilçesinin çehresini değiştireceklerini söyledi.

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu'nda! Ucuz konut fırsatı sizi bekliyor

TOKİ Sosyal Konut Projeleri’nin ayrıntıları hala tek tek merak edilmekte. TOKİ Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde de projeye başlayacak. Peki TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Sosyal Konut Projesi’nin detayları neler? İşte ayrıntılar…

Kahramanmaraş'a 136 yeni iş yeri geliyor! Tarih resmen belli oldu!

Kahramanmaraş Türkoğlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Kahramanmaraş Türkoğlu'nda 136 iş yeri inşa ettirecek. İşte ayrıntılar...

Kahramanmaraş'ta 136 adet iş yeri yaptırılacak! Yatırımcılar dikkat! 

Kahramanmaraş Türkoğlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, Kahramanmaraş'ta 136 adet iş yeri yaptıracak. Söz konusu ihale 19 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilecek...

Kahramanmaraş Türkoğlu Küçük Sanayi Sitesi'nde 136 adet iş yeri yaptırılacak!

Kahramanmaraş Türkoğlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, 77 milyon 70 bin TL bedelle 136 adet iş yeri yapım işi ihalesi düzenliyor. 

Osmanlı'nın ilk kibrit fabrikası için kamulaştırma talebi!

Osmanlı'nın ilk kibrit fabrikası geçtiğimiz günlerde 70 milyon TL'den satışa çıkarılmıştı. Satış kararını eleştiren İstanbul Gelişim Üniversitesi’nden Kültür Mirası Yönetimi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Türkoğlu, fabrikanın kamulaştırılması gerektiğini dile getirdi.

Kayhan Türkmenoğlu: Van'da binlerce konut yapılarak insanlar sıcak yuvalarına kavuşturuldu!

AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde mevcut başkan Kayhan Türkmenoğlu, yeniden il başkanlığına seçildi. Türkmenoğlu, "Van'da yaşanan 2011 depreminde büyük acılar yaşadık. Binlerce konut yapılarak insanlar sıcak yuvalarına kavuşturuldu. Yapılan yatırımlarla Van yeniden ayağa kaldırıldı" dedi.

Kahramanmaraş'ta arazi kavgası: 1 ölü!

Kahramanmaraş Türkoğlu'da'nda arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybetti.

Arslan Adnan Türkoğlu kimdir?

Mimar Arslan Adnan Türkoğlu kimdir? Arslan Adnan Türkoğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Türkoğlu'nun biyografisi...

Mimar Arslan Adnan Türkoğlu trafik kaza geçirdi!

Eski Çorum Milletvekili Mimar Arslan Adnan Türkoğlu, geçirdiği trafik kazası sonucu hastanede tedavi altına alındı.

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LTO Tiryakioğlu İnşaat Tasarım Mimarlık Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Lütfü Tiryakioğlu ve Oğuzhan Türkoğlu tarafından kuruldu. 

Osman Okumuş: Türkoğlu'na sağlam binalar yapmamız lazım!

Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesinin Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Kentsel dönüşümün yapılması lazım. Bunu belediyenin imkanlarıyla yapmak mümkün değil. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na kentsel dönüşüme girmesi gereken parsel ve adaları ilettik, 3 yıldır cevap alamadık" dedi...

Naci Görür: Sıradaki büyük deprem Kahramanmaraş Türkoğlu'nda olabilir! 

Elazığ'daki 6.8'lik Sivrice depremini önceden tahmin eden Prof. Naci Görür, bundan sonraki büyük depremin Kahramanmaraş Türkoğlu’nda gerçekleşebileceğini belirtti...

Kahramanmaraş'ta dev kampüsteki ilk cezaevi açıldı!

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde toplam 298 bin metrekarelik bir alana inşa edilen cezaevi kampüsünde bulunan Türkoğlu 2 Nolu L Tipi Kapalı Cezaevi açıldı. Binanın içerisinde 2 cezaevi daha yer alıyor.

kahramanmaraş Türkoğlu Haberi

kahramanmaraş Türkoğlu

Son dönemlerde yapılan tesislerle birlikte Kahramanmaraş’a tesisleşme adına büyük bir ivme kazandıran Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, son olarak Türkoğlu’na yapılan yatırımlarla birlikte Türkoğlu ilçesinin de spor kompleksine kavuşacağını duyurdu.


“TÜRKOĞLU VE KILILIDAKİ SPOR KOMPEKSİ HAZIR HALDE”


Kahramanmaraş’ın merkez ve ilçelerine son dönemlerde, sentetik saha, tenis kortları, yüzme havuzları ve spor salonları ile tesisleşmede adeta zenginleştiğini söyleyen Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, bütün ilçelerin spor komplekslerine kavuştuğunu söyledi.


Son olarak Türkoğlu ilçesinde, Türkoğlu Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak protokol eşliğinde yapılan spor tesislerinin Kahramanmaraş sporuna büyük hizmet verdiğini söylerken, bu ortak protokolün de birliktelik ve birliktelikten güç oluşturduğunu kaydetti.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kabakcı, Türkoğlu’na son dönemlerde yapılan, futbol sahaları, yüzme havuzları, spor salonları ve...