kaman toki konutları kurası ne zaman

kaman toki konutları kurası ne zaman

106 adet daireden meydana gelen Kırşehir TOKİ Kaman projesinde yer alan dairelerin başvuruları henüz başlamadı. İşte, Kırşehir TOKİ Kaman projesi başvuruları 2016 tarihi...

TOKİ Mudurnu 3. Etap Konutları yükseliyor!

Mudurnu'da inşaatı devam eden 3. Etap Toki Konutları yükselmeye devam ediyor.. 487 konutun yer aldığı Mudurnu 3. Etap Toki'de 500 kişilik bir kültür merkezi de bulunuyor.

TOKİ Alucra 2.Etap Konutları'nda teslimler 22 Ağustos'ta!

TOKİ tarafından Giresun Alucra'da yapımı tamamlanan 2.Etap Toki konutları, uzunca bir süredir sahiplerine teslim edilemiyordu. TOKİ konutların 22-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında teslim edileceğini açıkladı.

Amasya Ziyaret 2.Etap Toki konutlarının inşaatına başlandı!

Amasya'nın Ayanlar mevkiinde yapılması planlanan 356 dairelik Ziyaret 2.Etap Toki konutlarının inşaatına başlandı. Amasya Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kırşehir Kaman Toki Evleri kurası!

106 adet konuttan meydana gelen TOKİ Kırşehir Kaman projesinde başvuru dönemi sona erdi. Peki, Kırşehir Kaman Toki Evleri kurası ne zaman?

Konya Ilgın Toki Konutları kurası ne zaman?

609 adet konuttan meydana gelen Konya Ilgın Toki Konutları projesinde yer alan daireler için başvuru dönemi bugün sona erdi. Peki, Konya Ilgın Toki Konutları kurası ne zaman?

Kırşehir Kaman Toki Evleri kura çekilişi 2016!

Kırşehir Kaman Toplu Konut Uygulaması kapsamında hayata geçirilecek olan 106 adet konut için başvuru dönemi 22 Haziran'da başlayacak. İşte, Kırşehir Kaman Toki Evleri kura çekilişi 2016..

Kırşehir Kaman Toki 106 konut başvuru!

106 konutluk Kırşehir Kaman Toki projesinde 85 adet 3+1 daire ve 21 adet 4+1 daire bulunuyor. İşte, Kırşehir Kaman Toki 106 konut başvuru tarihleri...

Tosya 2.Etap TOKİ Konutları kurası sonuç listesi!

TOKi'nin Kastamonu Tosya 2.Etap projesi kapsamında inşa edeceği 262 konut için 382 aile başvuru yaptı. İlçe halkının heyecanla beklediği Tosya 2.Etap TOKİ Konutları Kurası bugün çekiliyor.

Kırşehir Kaman Toki alt gelir grubu kura çekilişi!

TOKİ'nin 63 konut olarak hayata geçirdiği Kırşehir Kaman alt gelir gubu projesi kapsamındaki daireler kuralı olarak satılıyor. İşte, Kırşehir Kaman Toki alt gelir grubu kura çekilişi...

Kırşehir Kaman'a TOKİ Konutları geliyor!

Kırşehir Kaman Kaymakamlığı, Kaman'a yeni Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Konutları için başvuru alınacağını duyurdu. Kaymakamlık, TOKİ Konutları başvuruları hakkında bildiri yayınladı.

Antakya Akasya'daki TOKİ konutlarına pazar yeri yapılacak!

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hizmet denetimleri kapsamında Akasya Mahallesi 2. Etap Toki Konutlarını ziyaret etti. Kimyeci; "En hızlı şekilde Pazar yerini Antakya'nın hizmetine sunacağız." dedi.

TOKİ Amasya Ziyaret Konutları'na spor alanı inşa ediliyor!

Amasya Ziyaret Kasabası Aşağı Mahalle Turgut Özal Caddesi üzerinde bulunan Ziyaret Toki Konutlarına çocuk oyun alanı ve spor alanı yapımına başlandı. Modern bir yer olan Ziyaret'in ihtiyaçları bir bir gideriliyor.

Adıyaman Gerger Toki Konutları'nın kura çekimi gerçekleşecek!

Toplu Konut İdaresi (Toki) ve Adıyaman Gerger Kaymakamlığı tarafından yaklaşık 2 yıl önce projelendirerek hayata geçirilen Gerger Toki Konutlarının hak sahiplerine kura ile belirlenmesi bu hafta gerçekleşiyor.

kaman toki konutları kurası ne zaman Haberi

kaman toki konutları kurası ne zaman


Kırşehir TOKİ Kaman projesinde toplamda 106 adet konut yer alıyor. TOKİ Kırşehir Kaman'da 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.


Kırşehir TOKİ Kaman projesi başvuruları 2016!

Kura yöntemiyle satışa çıkacak olan projede başvurular  Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından 22 Haziran – 22 Temmuz 2016 tarihleri arasında kabul edilecek. 


Kırşehir TOKİ Kaman “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 3 Ağustos 2016 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek. 


Satış duyurusu için