kanal istanbulun temeli ne zaman atılacak

kanal istanbulun temeli ne zaman atılacak

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Türkiye'nin dev projeleri hız kazandı!

Türkiye'nin proje stokunda birçok dev proje bulunuyor. Bunların bir kısmı tamamlanarak faaliyete geçerken, bir kısmında ise çalışmalar devam ediyor. İşte mega projelerde son durum...

Kanal İstanbul projesiyle kartlar yeniden dağıtılacak!

İşte önümüzdeki aylarda temeli atılacağı açıklanan çılgın Kanal İstanbul projesiyle ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan en kapsamlı rapor...

Kanal İstanbul projesinin temeli 2021'in ilk yarısında atılacak!

Kanal İstanbul Projesi için tarihler netleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “hayalim” dediği, asrın projesi Kanal İstanbul'un planları Ocak'ta askıya çıkıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Planlarımızı tamamladık inşallah ocak ayı itibariyle planlarımızı askıya çıkaracağız" dedi.

Kanal İstanbul başlıyor!

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, temeli 2018 yılı başında atılacak çılgın proje Kanal İstanbul projesinde birçok konuya hassasiyet gösterdiklerini söyledi..

Kanal İstanbul ile gayrimenkul fiyatları arttı!

2018 yılının başında temeli atılması planlanan Kanal İstanbul projesini Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kişisel hayalim" diyerek tanıtmıştı. Projenin inşaatı henüz başlamadan gayrimenkul sektörünü hareketlendirdi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul benim hayalim!

Türkiye'nin en büyük projelerinden olan Kanal İstanbul'un temeli 2018 yılında atılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, projenin Türkiye'nin dünyadaki markası olacağını söyledi.

Kanal İstanbul'un temeli 2018'de atılacak!

 "Türkiye-Sırbistan İş Forumu"nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal İstanbul projesi için tarih verdi. Erdoğan, "Kanal İstanbul projesinin 2018 başı gibi temelini atacağız." dedi.

Kanal Tokat 10,5 milyon TL'ye mal olacak!

İstanbul'a yapılacak Kanal İstanbul'a Karadeniz'den kardeş geliyor. Temeli Mart ayında atılan Kanal Tokat’ın 2018 Mart ayında tamamlanması planlanıyor.

Kanal Tokat projesinde çalışmalar hızlandı!

23 Mart 2017 gününde temeli atılan Kanal Tokat projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu projenin ilçeye değer katacağını söyledi.

Kanal Tokat'ın temeli atıldı!

Tokat Belediyesi’nin Kanal Tokat projesi temel atma töreni Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katıldığı törenle gerçekleşti.

Kanal Tokat projesinin temeli 23 Mart'ta atılacak!

Tokat'ta Yeşilırmak üzerinden geçecek Kanal Tokat Projesi'nde çalışmalar başlıyor. Bin 200 metrelik alanda uygulanacak projenin maliyeti 10 milyon 540 bin TL olarak belirlendi.

İskenderun Feyezan Kanalı Islahı ve Peyzaj projesinin temeli atıldı!

İskenderun Belediyesi'nin girişimi ile DSİ 6. Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılan ve yükleniciliğini bir inşaat şirketinin yapacağı "İskenderun Feyezan Kanalı Islahı ve Peyzaj Projesi"nin temel atma töreni Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Feyezan Kanalı Islahı Projesi'nin temeli atıldı!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Hatay’ın İskenderun ilçesinde Feyezan Kanalı Islahı ve Peyzaj Projesi temel atma törenine katıldı.

Nikaragua'da kanal projesinin temeli atıldı!

Nikaragua'da kanal projesinin temeli atıldı. Orta Amerika ülkelerinden Nikaragua'da Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanusu birbirine bağlayacak ve Panama Kanalı'na alternatif oluşturacak 50 milyar dolarlık kanal projesinin temeli atıldı.

kanal istanbulun temeli ne zaman atılacak Haberi

kanal istanbulun temeli ne zaman atılacak

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu önemli açıklamalar yaptı. Milliyet'te yer alan habere göre Bakan Adil Karaismailoğlu,Kanal İstanbul projesiyle ilgili olarak "Haziran ayının sonuna doğru temeli atılacak." dedi.

Bakan Adil Karaismailoğlu çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul Projesi'yle ilgili olarak geçtiğimiz günlerde şu açıklamayı yapmıştı:

"Kanal İstanbul güzergahında 6 köprü var. Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün temelini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte haziranda atacağız. Diğer köprülerin de imalatlarına devam ediyoruz. 2021, Kanal İstanbul için önemli bir yıl olacak. Hedefimiz, ihalelerimizi yapıp çalışmalara tam gaz başlamak. Artık bunu bir an önce yapmalıyız çünkü burası İstanbul'daki boğaz trafiğine alternatif bir su yolu projesi. İmar planları ve askı süreçleri bitti. İnşallah önümüzdeki yıllar, Kanal İstanbullu yıllar olacak."

Ekrem...