Karaköy-Eminönü istikameti

Karaköy-Eminönü istikameti

Geçen hafta onarım için bir yönü kapatılan köprünün, bu hafta da diğer yönü kapalı

1988 yılında Eminönü Meydanı yenileniyormuş!

1988 yılında Eminönü ve Karaköy meydanları düzenleniyormuş. Eminönü Meydanı'na yapılacak üç altgeçitten biri ''çarşılı'' olacakmış ve yarı yarıya tamamlanmış. 1990 yılında tamamlanması öngörülen Galata Köprüsü'yle meydan düzenlemeleri tamamlanacakmış.

Şehir Hatları'nda seferler yeniden başladı!

Şehir Hatları'nda seferler yeniden başladı. Şehir Hatları'ndan yapılan açıklamaya göre, karşılıklı yapılan Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Eminönü, Kadıköy-Karaköy seferleri başladı. Öte yandan Çengelköy - İstinye ring seferi de yapılıyor.

1982 yılında Haliç'e 4. köprü yapılacakmış!

1982 yılında Galata Köprüsü'ne kardeş gelecekmiş. Eminönü ile Karaköy arasında Galata Köprüsü'nün 30 metre yakınında yapılması uygun görülen köprü, Haliç üzerinde dördüncü köprü olacakmış ve 3 milyar liraya mal olacakmış.

1981 yılında Eminönü'nde çok katlı otopark isteniyormuş!

1981 yılında Eminönü'nde bulunan belediye otoparkı yetersiz kalmaya başlamış. Otomobillerine yer bulmak için her gün çeşitli güçlüklerle karşılaşan şoförler, Eminönü ve Sirkeci'ye Karaköy'deki gibi çok katlı otoparkın yapılmasını istemişler.

Karaköy turizmcilerin ilgi odağı oldu!

Beyoğlu ilçesine bağlı Karaköy son yıllarda yatırımcıların buluşma noktası oldu. Özellikle turizm yatırımları ile değişen bölgede 12 otel inşası başladı.

Ahmet Misbah Demircan: Karaköy'deki yatırımlar fırtına koparacak!

Karaköy son yıllarda yatırımcıların buluşma noktası oldu. Özellikle turizm yatırımları ile değişen bölgede 12 otel inşası başladı. Butik oteller hariç yapılan otellerin yatırım değeri 320 milyon doları buluyor.

Karaköy'de otel projeleri artacak!

BEYOĞLU ilçesine bağlı Karaköy son yıllarda yatırımcıların buluşma noktası oldu. Özellikle turizm yatırımları ile değişen bölgede 12 otel inşası başladı.

Turizmciler Karaköy’de toplanıyor!

Ahmet Misbah Demircan, “Şuanda Karaköy’deki yatırımlar sadece ufak bir esinti. Asıl bundan sonraki yatırımlar fırtına koparacak. Bölgede Hamdi Akın, CVK, Seba İnşaat gibi onlarca yatırımcının otel projesi var” dedi.

Karaköy yatırımcının yeni gözde semti olacak!

Yatırımcılarının yeni gözde mekanı Karaköy oldu. Özel sektör temsilcilerinin yüzlerce milyon dolarlık yatırımıyla birlikte hizmet vermeye başlayacak oteller, bölge turizmini çok daha yukarılara taşıyacak.

Karaköy turizmin merkezi olacak!

11 yıllık belediye başkanlığı süresince Beyoğlu'nun her noktasında hayata geçirdiği projelerle dönüşüm başlatan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Tarlabaşı ve Okmeydanı'ndan sonra şimdi de Karaköy'e yöneldi.

Karaköy’e 320 milyon dolarlık 12 yeni turizm tesisi geliyor!

Ahmet Misbah Demircan, Karaköy’de 320 milyon dolarlık turizm yatırımının devam ettiğini söyledi. Karaköy’ün yeni projelerle şekillenmeye başladığını belirten Demircan, yatırım değeri toplam 320 milyon dolar olan 12 otelin inşaatının sürdüğünü açıkladı.

Dönüşen Karaköy uçuşa geçti!

Beyoğlu'nun her yerinde değişim ve dönüşüm çalışmaları başlatan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, şimdi de Karaköy'e yöneliyor. Tarihi Karaköy semtinin hak ettiği değere kavuşması için bölgedeki kentsel yenileme çalışmalarını destekledikleri

1980 yılında Eminönü Meydanı piknik yeri olmuş!

1980 yılında İstanbul'un en kalabalık yerlerinden biri olan Eminönü Meydanı piknik yeri olmuş. Bunaltıcı sıcaklardan korunmak isteyen halk, Eminönü Meydanı'ndaki orta refüjü dinlenecek yer haline getirmişler.

Karaköy-Eminönü istikameti

Karaköy-Eminönü istikameti Karaköy-Eminönü istikameti

Fatih Sultan Mehmet ve Haliç Köprüsü'nden sonra Yeni Galata Köprüsü de araç trafiğine kapatıldı. Deniz Hizmet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalar kapsamında köprünün açılır kapanır baskül kanatlarındaki mil kapaklarının değişimi yapılacak. Bu nedenle önceki gece saat 01.30 sıralarında Yeni Galata Köprüsü'nün Karaköy-Eminönü istikameti, trafiğe kapandı.

Tek istikamet açık

Köprü, yarın saat 05.00'te yeniden ulaşıma açılacak. Bu süre içinde köprünün Eminönü'nden Karaköy'e geçiş istikameti açık olacak. Yetkililer, Karaköy-Eminönü istikametini kullanacak sürücü ve yayaların Atatürk Köprüsü'nü kullanmalarını istedi.

Gazete...