Karasu Sahili kaçak yapı

Karasu Sahili kaçak yapı

Sakarya'nın Karasu mahallesinde bulunan sahilde inşa edildiği tespit edilen kaçak yapılar, Karasu Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kepçeler yardımıyla yıkıldı. 

Karasu Sahili'nde kaçak yapılar yıkıldı!

Karasu sahilinde yapılan kaçak yapılar Karasu Belediyesi ekipler tarafından yıkıldı.

Lapta Sahili'ndeki ‘kaçak inşaata’ 2'nci mühür!

Kıbrıs Lapta Belediyesi tarafından daha önce mühürlenen kaçak inşaatta çalışmaların devam etmesiyle, inşaat yeniden mühürlendi.

Karasu'daki kaçak yapılar yıkılıyor!

Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde denetimlerini yoğun şekilde devam ettiriyor.

Karasu sahilinde inşa edilen kaçak yapılar yıkıldı! 

Sakarya'nın Karasu mahallesinde bulunan sahilde inşa edildiği tespit edilen kaçak yapılar, Karasu Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kepçeler yardımıyla yıkıldı. 

Karasu'da yıkım kararına tepki için yakım!

Sakarya'nın Karasu Belediyesi ekipleri 17 kaçak yapıyı yıkmak için bölgeye geldi. Bölgede bulunan vatandaşlar ise yıkım kararına dükkan yakarak tepki gösterdi.

Sakarya Karasu'da kaçak yapıya geçit yok!

Sakarya Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, kamu arazilerinde izinsiz yapıların inşa edilmesine müsade etmeyeceklerini belirtti.

Karasu Sahili'nde kaçak yapılar yıkıldı!

Karasu sahilinde yapılan kaçak yapılar Karasu Belediyesi ekipler tarafından yıkıldı.

Didim Sahili'ndeki kaçak yapılar yıkılıyor!

Didim’de sahil kesiminde Kaçak olarak yapılan yapılar yıkılmaya başlandı. Bu kapsamda Didim Belediyesi ekipleri Cennet Koy olarak adlandırılan bölgede izin yapılan bir kulübeyi kaldırdı.

Sakarya Karasu'da hazineye ait arsadaki kaçak yapılar yıkıldı!

Karasu'da hazineye ait arsa üzerinde kaçak olarak yapılan iş yerlerinin bazıları yıkıldı. Polis, direniş gösteren bazı iş yeri sahiplerine 'kendiniz kaldırın' dedi.

Karasu yatırımcıların yeni hedefi oldu!

Emlak İstasyonu Karadeniz bölge müdürü Adem Demirtürk Sakarya'nın Karasu ilçesi 55 kilometrelik sahili ve İstanbul'a sadece 2,5 saat mesafede yer alması ile emlak yatırımcılarının akınına uğruyor dedi.

Sakarya Karasu sahil projesinin temeli 27 Nisan'da atılacak!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu sahili rekreasyon çalışmalarında son aşamaya gelindiğini ve hazırlanan projenin temelinin 27 Nisan Pazartesi günü atılacağını belirtti.

1977 yılında Büyükçekmece'de sahile kaçak inşaatlar yapılıyormuş!

1977 yılında İl İmar Müdürlüğü'nün denetimindeki Büyükçekmece Sahili'ne kaçak inşaatlar yapılmaya başlanılmış, bu inşaatlar mühürlenmiş. Mühürlenen yapılarda çalışmalar durmamış ve sahili 5-6 metre eninde betonla doldurmuşlar.

Kaçak yapılar ve Deprem Riski

Aktif deprem kuşağı üzerinde yer alan ülkemizde, nüfusun yüzde 98 'inin deprem riski altında yaşadığı söylenmekte. Riskin ana kaynağı, fenni kurallara göre inşa edilmemiş, imar planlarına aykırı kaçak yapılar

Konya Meram'da 137 kaçak yapı yıkılacak!

Konyada bazı kuruluşlar, çeşitli hizmet ve alım işleri için ihale açtı. Meram Belediyesi, yıkım kararı alınan 137 kaçak yapının yıkılmasını yaptıracak

Karasu Sahili kaçak yapı Haberi

Karasu Sahili kaçak yapı

Sakarya'nın Karasu mahallesinde bulunan sahilde kaçak yapıların inşa edildiği fark edildi. Kaçak yapılar Karasu Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından zabıta ekiplerinin eşliğinde yıkıldı. 

Karasu Gazetesi'nde yer alan habere göre; Karasu sahilinde tespit edilen ruhsatsız ve atıl durumda bulunan yapıların yıkımı tamamlandı. 14 Mayıs günü başlatılan yıkım kepçelerle yapıldı. İçerisinde şahsi eşyaların bulunduğu yapıların boşaltılması için kaçak yapı sahiplerine süre...