28 / 11 / 2022

Karatepe Emlak

Karatepe Emlak

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi, Cem Karatepe tarafından 13 Ağustos tarihinde 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile kuruldu

Karatepe Emlak Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Limited Şirketi kuruldu!

Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi, Cem Karatepe tarafından 13 Ağustos tarihinde 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile kuruldu

Milli Emlak Yenibosna'da arsa satacak

Milli Emlak, Yenibosna'da bulunan 14 bin 576 metrekarelik arsayı satışa çıkardı

Milli Emlak Kayseri'de ham toprak satacak

Milli Emlak Müdürlüğü Kayseri'de bulunan 74 bin 579 metrekarelik ham toprak cinsindeki taşınmazı satışa çıkardı

Milli Emlak İzmir'de bağ satacak

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Konak Emlak Müdürlüğü, Armutlu Beldesinde bulunan 5 bin 930 metrekare yüzölçümlü ham toprak ve bağı satışa çıkardı.

Polat Alemdar emlak zengini çıktı

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz diziden kazandığı paraları emlak yatırımı yaparak değerlendiriyor.

New York'ta emlak fiyatları yerle bir

Dünyanın en lüks ofislerinin olduğu New York'ta emlak fiyatları yerle bir oldu.

Emlak Fuarı'na bakmaya değil almaya gelecekler

En iyi yatırım aracı olarak görülen gayrimenkul alanındaki yenilikler İstanbul CNR Expo'da 2.EUROEMLAK Fuarı'nda "Emlak Festivali"nde tanıtılacak.

Emlak GYO 'hasılat'ı Ağa gibi alacak

Emlak GYO, hasılat paylaşımı modeliyle ürettiği projelerinde, Ağaoğlu'nun bin 200 konutluk My City Bahçelievler projesinde yaptığı kampanyayı uygulayacak

Milli Emlak Konya'da arsa satacak

Konya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü Selçuklu ilçesinde bulunan 5 bin 523 metrekarelik arsayı satışa çıkardı.

Sahibinden.com'da emlak ilanları arttı

Geçtiğimiz yıl ekim ayından bu yana Türkiye'yi de yoğun olarak etkileyen ekonomik krizin bir etkisi de emlak ve vasıta ilanlarına oldu.

Emlak Bankası'ndan 46 satılık gayrimenkul

T.C Emlak Bankası, İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Antalya, Balıkesir, Diyarbakır, İçel, Kahramanmaraş, Denizli, Sivas, İzmir, Manisa, Trabzon, Edirne ve Yalova'da bulunan toplam 46 gayrimenkulu satışa çıkardı.

Milli Emlak'tan Düzce'de satılık arsa

Düzce Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü İstanbul Caddesinde bulunan arsayı satışa çıkardı.

Emlak sektöründe istihdam tedbirleri

Emlak sektöründe gençlerin istihdamını artırmaya yönelik olarak AB tarafından desteklenen "Emlak Sektöründe İstihdam Tedbirleri Projesi" hayata geçirildi.

Karatepe Emlak Haberi

Karatepe Emlak
Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi, Cem Karatepe tarafından 13 Ağustos'ta 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu. Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi'nin hissesinin tamamı Cem Karatepe'ye ait. 


 Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Şirket amacını gerçekleştirmek için inşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


 Karatepe Emlak Otomotiv Gıda Turizm İnşaat Taahhüt ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi adres: Maltepe, Zümrütevler Mahallesi, Gül Caddesi,...