Kareside TOKİ Ve Paşaalanı asfaltlanıyor

Kareside TOKİ Ve Paşaalanı asfaltlanıyor

Balıkesir Karesi Belediyesi, Karesi Belediyesi, merkez ve kırsalda kilit parke taşı ve asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ekipler TOKİ’de trimer, Paşaalanı’nda da asfalt çalışmalarına başladı.

Fikirtepe'de bakanlık, TOKİ ve Emlak Konut eliyle inşaatların yapım sürecine giriyoruz!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut GYO tarafından inşa edilecek Yeni Fikirtepe Projesi'nin yapım sürecine girdiğini açıkladı.

TOKİ ve Emlak Konut taksitlerine Corona virüs ertelemesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemler hakkında açıklamalarda bulundu. Kurum, ''TOKİ ve Emlak Konut’tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz" dedi.

TOKİ ve Makro İnşaat Gayrimenkul Sertifikası toplantısı 8 Mart'ta!

TOKİ ve Makro İnşaat, sektörde bir ilke imza atarak Gayrimenkul Sertifikası projesini hayata geçiriyor. Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli’nin katılımıyla gerçekleşecek toplantı 8 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Trabzon Yenicami ve Zincirlitaş'a dönüşüm müjdesi!

Trabzon Dernekpazarı Yenicami Mahallesi, Zincirlitaş Mahallesi ve Merkez Mahallesi’nde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışması için Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Dernekpazarı Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Gaziantep'te şehit ve gazi konutları projesinde sona gelindi!

Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Yeter, TOKİ ve Şahinbey Belediyesi tarafından ortak hareketle başlatılan konut projesinde son aşamaya gelindiğini açıkladı.

Tok Grup İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tok Grup İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Özkan Tok ve Veli Tok imzasıyla kuruldu.

TOKİ ve Emlak Konut'tan Sözcü'ye reklam ambargosu iddiaları mecliste!

TOKİ ve Emlak Konut yöneticilerinin inşaat şirketlerine bazı gazetelere reklam verilmemesi yönünde baskı yaptığı iddiaları mecliste konu oldu. CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu iddialara ilişkin sorularını Başbakan Yıldırım'a sordu..

Osmaniye Sumbas'a TOKİ ve stadyum kazandırılacak!

Osmaniye Sumbas Belediyesi çok amaçlı düğün Salonunda yapılan toplantıda konuşan Durmuşoğlu TOKİ ve Stadyumun Sumbas'a kazandırmak için çalıştıklarını söyledi.

TOKİ ve müteahhitler rotasını Arnavutköy ile Çatalca’ya çevirdi!

TOKİ ve müteahhitler gözünü Arnavutköy ve Çatalca’ya çevirdi. TOKİ ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde İstanbul’da yeni alanların açılması ve metrekaresi 2 bin 500 liraya ev satılması planlanıyor

İstanbul’da dar ve orta gelirli vatandaş için konut üretilemiyor!

Dar ve orta gelirli vatandaş barınma ihtiyacına çözüm beklerken, müteahhitler ‘Bu arsa fiyatları ucuz ev mümkün değil” diyor. Vatandaşın ve müteahhitin gözü kulağı kamuda. TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile çözüm formülleri aranıyor.

Beydağı TOKİ Konutları'nda 305 konut gazi ve emeklilere ayrıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Malatya Büyüksehir Belediyesi tarafından ortaklasa yürütülen Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları devam ediyor.

Gölbaşı TOKİ ve Çağdaş Kent arasına 450 metrelik yol!

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, TOKİ ve Çağdaş Kent arasında 450 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde yol açarak iki toplu konut alanının yol ile birleştirileceğini söyledi.

Bozüyük TOKİ ve Yenidoğan Mahallesi arasına bağlantı yolu yapılıyor!

Bozüyük Belediyesi tarafından sürdürülen TOKİ ve Yenidoğan Mahallesi arasındaki bağlantı yolu yapım çalışmaları devam ediyor. Bakıcı’nın da yerinde incelediği çalışmalar devam ederken. yapılacak yolun 10 metre genişliğinde olacağı öğrenildi.

Kareside TOKİ Ve Paşaalanı asfaltlanıyor Haberi

Kareside TOKİ Ve Paşaalanı asfaltlanıyor


İlçenin yaşam standardını attırmak için fiziki çalışmalarını ve yatırımlarını ara vermeden sürdüren Karesi Belediyesi, merkez ve kırsalda kilit parke taşı ve asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ekipler TOKİ’de trimer, Paşaalanı’nda da asfalt çalışmalarına başladı. 


Yaşanabilir kent oluşturmak için ilçenin dört bir yanında başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile halkın takdirini toplayan belediye, hayata geçireceği çalışmalarla Karesi’nin çehresini değiştirerek modern bir ilçe oluşturmayı hedefliyor. Karesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Yeni Sanayi Sitesi 2.Kapı-Ticaret Borsası arasındaki yol üzerinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı. TOKİ Yeni Mahalle’de bozuk yollardan asfaltı trimer ile kazıyan ekipler, asfalt atılması içi sağlıklı zemini oluşturuyor. Diğer yandan da Paşaalanı Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarına başladı.


Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın "Karesi’de bozuk yol kalmayacak, kimse çamura basmayacak" talimatı doğrultusunda...