Karşıyaka Stadı nerede

Karşıyaka Stadı nerede

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yapımında son aşamaya gelinen Alsancak ve Göztepe Stadı ile ilgili gelinen son durumu anlattı.

Karşıyaka Stadı için ruhsat alınacak!

Yapımı yılan hikayesine dönen Karşıyaka Stadı için ruhsat alınmaya çalışıyor. Yıkılan İlçe Stadı’nın yerine yapılacak 15 bin kişilik proje için çalışmalar yürütülüyor.

Karşıyaka Stadı'nın ruhsatı için başvuru yapıldı!

Karşıyaka’da 10 yıldır yapımına bir türlü başlanamayan stat için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na başvuru yapıldı.

Fatih Diniz: Karşıyaka Stadı için Danıştay kararı bekleniyor!

İzmir Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava üzerine ihalesi Ankara 18'inci İdare Mahkemesi tarafından iptal edilen 15 bin kişilik yeni stat inşaatıyla ilgili görüşmeler yapmak üzere başkente gitti.

Karşıyaka Stadı'nın inşaat ruhsatı alınacak!

Karşıyaka Stadı inşaatının sürdüğü alanda basın toplantısı düzenleyen Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten, geçtiğimiz Mayıs ayının sonlarında yıkım işlemlerine başladıklarını hatırlattı, stadın inşaat ruhsatı için belediyeyi beklediklerini söyledi.

Karşıyaka Stadı'nı 2016'ya yetiştirmeyi hedefliyoruz!

İzmir Karşıyaka Başkanı Ali Erten, Yalı'daki eski ilçede stadının bulunduğu arazide projelendirilen 15 bin kişilik yeni stat için, "Öyle ya da böyle, bu tesis yapılacak" dedi.

Bornova stadı zemin yenileme çalışması neden aksadı?

Bornova Belediyesi, ilçe stadının eskiyen zeminini komple değiştirmek yerine sadece yıpranan bölümü yenileyince ceza sahası 2-3 santim çukurda kaldı. Saha maçlara kapatıldı.

Karşıyaka Stadı için belediyeden bedelsiz yer tahsisi!

Karşıyaka Yalı'da yıkılan eski stad alanı üzerine 15 bin kişilik yeni stadyum yapılması önündeki mülkiyetle ilgili engel Karşıyaka Belediye Meclisi'nin 7 Eylül'de alacağı kararla kalkacak.

Karşıya Stadı'ndaki belediyeye ait alan ne olacak?

Karşıyaka Stadı'ndaki belediyeye ait alanın Spor Genel Müdürlüğü'ne devri için düğmeye basıldı. AK Partili Mertoğlu, stada her zaman karşı çıkan Akpınar'ın bu karar için mecbur kaldığını söyledi.

Karşıyaka Stadı'nın yıkımı büyük ölçüde tamamlandı!

İzmir'de 2014 yılı Ağustos ayında depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle maçlara kapatılan, amatör maçların oynandığı ve uzun süredir resmi maçlara kapalı olan Karşıyaka Stadı'nın yıkımı büyük ölçüde tamamlandı.

Alsancak Stadı ve Karşıyaka Stadı'nın yıkımı tamamlandı!

İzmir'de 2014 yılı Ağustos ayında depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle maçlara kapatılan Alsancak Stadı ile amatör maçların oynandığı ve uzun süredir resmi maçlara kapalı olan Karşıyaka Stadı'nın yıkımı büyük ölçüde tamamlandı.

Mustafa Toprak Karşıyaka Stadı'nın inşaatını inceledi!

İZMİR Valisi Mustafa Toprak, inşaat çalışmaları süren Karşıyaka Stadı'nda incelemelerde bulundu. Vali Mustafa Toprak, çalışmalar hakkında yetkililerinden bilgi aldı.

Karşıyaka Stadı 1 hafta içinde yıkılacak!

KARŞIYAKA'nın 15 bin kapasiteyle yenilecek İlçe Stadı'nın ihalesini alan Ali Acar İnşaat, kulübe yazı göndererek yıkım işlemleri için tesislerin 1 hafta içinde boşaltılmasını istedi.

Aydın Şengül: Karşıyaka Stadı'nı Yalı'ya yapacağız!

Karşıya Stadı'nın Yalı'ya yapılması için ısrarcı olduklarını söyleyen Şengül, "Belediye inşaat ruhsatı vermezse konuyu bakanlığa taşıyacağız. İzmir'in her iki yakasına birer stadyum kazandıracağız" dedi

Hamza Dağ: Karşıyaka stadını yapmak istiyoruz!

Hamza Dağ, Karşıyaka Spor Kulübü Stadı'nın yerine yapılacak olan yeni stadın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve Karşıyaka Spor Kulübü yönetimince engellendiğini savundu.

Karşıyaka Stadı için meclis araştırması önergesi verildi! 

İzmir'de yapımına başlanılan Karşıyaka Stadı'nın bitirilememesinin sebeplerinin araştırılması amacıyla meclis araştırması açılmasına ilişkin önergesi

İzmir Karşıyaka Stadı'nın akıbeti mecliste!

İzmir Karşıyaka Stadı'nın akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Sertel, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Karşıyaka Stadı inşaatında ortaklık! 

İzmir'in köklü kulüplerinden Karşıyaka'nın taraftarı yıllardır statlarının inşa edileceği günü bekliyor. Peki Karşıyaka stat inşaatında son durum ne? İşte son gelişmeler...

Karşıyaka Stadı ne zaman yapılacak?

Karşıyaka Stadı henüz yapılmadı. Proje ortaya kondu, yeriyle ilgili karşı çıkışlar, tartışmalar, davalar, iptaller yaşandı. Peki stad ne zaman yapılacak?

Karşıyaka Spor Kulübü’nün eski ilçe stadı ve tesis hayalleri suya düştü!

İzmir Karşıyaka Spor Kulübü'nün yeni stadı yapımını istedikten sonra eski İlçe Stadını ve Yalı Tesisleri’ni yıktırıp arazide zemin güçlendirme yaptıracakken ruhsat çıkmayan iki ihale de Büyükşehir Belediyesi'nin davasıyla iptal oldu.

Karşıyaka Spor Kulübü'nün stadı 5 yıldır atıl halde bekliyor! 

Karşıyaka Spor Kulübü'nün stat ihalesi 15 Haziran 2017’de 62 milyon lira bedelle ikinci kere ihale edilmişti. Vatandaşların imar planını şikayet etmesi üzerine ihale iptal edildi...

Karşıyaka Stadı için mahkemeden müjde!

İzmir'de yapımları yılan hikayesine dönen Göztepe ve Alsancak statlarının inşaatları son aşamaya girerken, bu konuda en mağdur kulüp olarak kalan Karşıyaka'ya mahkemeden müjdeli haber geldi.

Karşıyaka Stadı'nda ihale aşaması kaldı!

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Büyükkarcı, "Artık yalnızca ihale aşaması kaldı. Bunu hızlandırmak adına Bakanımızla rutin toplantılara devam edeceğiz ve ekim ayı içerisinde tekrar toplanacağız" dedi...

İnşaatı duran Karşıyaka Stadı için Ankara'ya heyet gidecek!

Açılan davalar nedeniyle inşaatı duran Karşıyaka Stadı için Turgay Büyükkarcı geniş bir heyetle Ankara'ya gitmeyi planlıyor. 

Karşıyaka, stat için davayı bekliyor!

20 yıldır yeni stadının yapılmasını bekleyen Karşıyaka, Ocak 2014 ve Haziran 2017'de yapılan iki ihalesi de iptal edilen projede çevre sakinlerinin açtığı son davanın sonuçlanmasını bekliyor. Davanın önümüzdeki aylarda sonuçlanması bekleniyor...

Karşıyaka Stadı'nın ihalesi bu yıl yapılacak!

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka Stadı'nın kulübün geleceği olduğunu söyleyip, ihalesinin yıl sonunda yapılacağını söyledi.

Karşıyaka Basketbol Stadı ihaleyle satılacak!

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı dün gerçekleştirilen mali genel kurulda konuştu. Büyükkarcı, 'Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda ruhsat işlemleri yapılacak ve ardından stat ihaleye çıkılacak.' dedi.

Karşıyaka Stadı inşaatının ne zaman tamamlanacağı TBMM'de!

Karşıyaka Stadının inşaatının ne zaman tamamlanacağına ve stadı bulunmayan spor kulübü sayısına ilişkin TBMM gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Karşıyaka Stadı nerede Haberi

Karşıyaka Stadı nerede

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yapımında son aşamaya gelinen Alsancak ve Göztepe Stadı ile ilgili çalışmaları anlattı. 

Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; Alsancak ve Göztepe Stadı’ndaki çalışmaların tüm hızıyla sorunsuz bir şekilde sürdüğünü söyleyen Sürekli, Karşıyaka Stadı için de oldukça titiz davranıldığını söyleyerek, “Karşıyaka Stadı’nın yapımına ilişkin yeni bir itiraz ya da davayla karşılaşmamak için tüm işlemler hassasiyetle ve eksiksiz yürütülüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı, inşaat ruhsatı alınmadan ihale yapmak istemiyor. Bu noktada, inşaat ruhsat işlemlerinin bir an evvel bitirilmesi için büyük çaba harcanıyor” şeklinde yer aldı.
 
İzmir’deki stat sorununun çözümü için uzun süredir mücadele ettiklerine dikkat çeken Başkan Sürekli, hükümetin de bugüne kadar üzerine düşen ne varsa yerine getirdiğini söyledi.

EKLEMELER VE İYİLEŞTİRMELER YAPILDI

Statların son...