kartal konut projesi

kartal konut projesi

İstanbul'un Kartal ilçesinin silueti değişiyor. Son 2 yılda bölgede üretilen konut projeleri ilçeye prestij kattı. İşte Kartal'daki lüks konut projeleri...

Kartal yatırımcının yüzünü güldürüyor!

İstanbul’un en gözde ilçesi olan Kartal, amortisman süresinin 18 yıl olmasıyla da konut alıcısının yüzünü güldürüyor.

Çukurova Balkon Evleri iletişim!

Kartal Soğanlık'ta yükselen Çukurova Balkon projesi Çukurova Gayrimenkul bünyesinde Çukurova Kent Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Çukurova Balkon Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Çukurova Balkon Evleri'nde 1+1'ler 240 bin TL'ye!

Çukurova Balkon projesi İstanbul Kartal'daki Soğanlık bölgesinde hayata geçiyor. Projede 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar daire tipi mevcut. Çukurova Balkon Evleri'nde 1+1'ler 240 bin TL'ye satılıyor.

Kartal Çukurova Balkon satılık daire fiyatları!

İstanbul Kartal'da Çukurova Balkon projesi inşa ediliyor. Proje Çukurova geyrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Kartal Çukurova Balkon satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor.

Çukurova Balkon Kartal teslim tarihi!

Çukurova Balkon Konutları Çukurova Gayrimenkul bünyesindeki Çukurova Kent Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 2 blok halinde 244 daireden oluşan Çukurova Balkon Konutları teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

En cazip 10 butik proje!

Bu hafta kalabalık sitelerden hoşlanmayanlara 10 farklı proje seçeneğiyle ışık tutuyoruz

Kartal Konut Projesi'nde 170 bin TL'ye!

Kartal Konut Projesi, 10 katlı tek blokta 20 konuttan meydana geliyor...

Helenium Twins Residence'ta 195 bin TL'ye!

Helenium Twins Residence, biri 17 diğeri 18 katlı 2 bloktan oluşan toplam 174 daireli özel bir proje

Helenium Twins Residence'ta havuza bakan daireler 195 bin TL'ye!

Helenium Twins, hem yatırımcılara hem de sosyal imkanlarıyla oturmak isteyenlere hitap ediyor

Helenium Sun'da 260 bin TL'ye! Son 2 konut!

İstanbul Kartal'da inşa edilen Helenium Sun'da fiyatlar 260 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor

Kartal bölgesinde yer alan 16 konut projesi ve havadan videosu!

Kartal bölgesinde yer alan Hukukçular Towers, Dumankaya Vizyon, Mai Residence gibi birçok projeyi www.havadanemlakvideo.com ekibi 26 Ekim 2012 tarihinde havadan görüntüledi

Kartal Mai Residence projesinin havadan videosu!

Kartal Mai Residence projesinin havadan videosunu 26 Ekim 2012 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Monumento Kartal konut projesinden havadan video!

Monumento Kartal konut projesini www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Kartal'daki markalı 6 konut projesi!

İstanbul'da Kartal bölgesinde birçok konut projesi bulunuyor. Konut geliştiricilerinin uğrak noktası olan bölgede daire seçenekleri ağırlıklı olarak 1 oda 1 salonlardan başlıyor...

Maltepe'deki markalı 6 konut projesi!

Konut yatırımlarında adından sıkça söz ettiren Maltepe İlçesi Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olmasıyla ön plana çıkıyor. Peki Maltepe'de hangi konut projeleri yoğun ilgi görüyor? İşte Maltepe'deki markalı 6 konut projesi...

İstanbul'un ucuz bölgelerindeki 50 konut projesi!

Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler konut fiyatlarında artışa neden oldu. Kurtköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Çekmeköy, Maltepe, Kartal ve Tuzla gibi bölgelerde uygun fiyata ev sahibi olunabiliyor. İşte bölgelerdeki 50 konut projesi...

Ulaşılabilir fiyatlı 50 konut projesi!

İşte Kurtköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Çekmeköy, Maltepe, Kartal, Tuzla bölgeleri başta olmak üzere orta ve alt gelir gruplarına hitap eden ulaşılabilir fiyatlı 50 konut projesi..

Royal Garden Kartal konut teslimi!

Royal Group tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Royal Garden projesi beş blok olarak planlandı. Royal Garden Kartal konut teslimi ne zaman?

DKY Sahil Kartal Atalar projesi!

DKY Sahil Kartal Atalar projesi, denize sıfır konumu ve Adalar manzarasına hakim daireleriyle Atalar Sahil Sitesi'nin yerinde yükselecek. DKY Sahil Kartal projesinde 140 konut olacak...

Gökdeniz Kartal projesine Yılın En Stil Konut Projesi ödülü!

Gülsa İnşaat’ın ‘Yılın En Stil Konut Projesi’ ödülüne layık görülen Gökdeniz Kartal, hem göze hitap ediyor hem de konforlu. Tasarımın yanı sıra yeşil alanların büyüklüğü de öne çıkıyor.

Gökdeniz Kartal projesi,Yılın en stil konut projesi seçildi!

Gülsa İnşaat’ın ‘Yılın En Stil konut Projesi’ ödülüne layık görülen Gökdeniz Kartal, hem göze hitap ediyor hem de konforlu. Tasarımın yanı sıra yeşil alanların büyüklüğü de öne çıkıyor.

En stil konut projesi Gökdeniz Kartal seçildi!

Gülsa İnşaat’ın ‘Yılın En Stil konut Projesi’ ödülüne layık görülen Gökdeniz Kartal, hem göze hitap ediyor hem de konforlu. Tasarımın yanı sıra yeşil alanların büyüklüğü de öne çıkıyor.

Deniz Yıldızı Kartal projesi iptal oldu!

İbrahim Dumankaya Holding bünyesindeki DKY İnşaat'ın geçen yıl ön talep toplamaya başladığı Deniz Yıldızı Kartal konut projesi iptal edildi. Proje Kartal sahilinde inşa edilecekti...

DKY İnşaat DKY Kartal konut fiyatları!

DKY İnşaat DKY Kartal konut fiyatları 452 bin TL’den başlangıç gösteriyor. DKY İnşaat DKY Kartal projesi İstanbul Anadolu Yakası Kartal - Soğanlık ’ta inşa ediliyor.

Propa İnşaat'tan Kartal'a 150 milyon TL değerinde konut projesi!

İSTANBUL Anadolu Yakasında yatırım ve inşaat deyince ilk akla gelen semtlerden olan Kartal, yeni bir projeye daha ev sahipliği yapacak. Propa İnşaat, Kartal-Yakacık'ta 150 milyon değerinde bir konut projesi geliştirecek.

Sultanlar Kartal Soğanlık projesi başlıyor! İşte ilk detaylar!

Sultanlar Yapı, Kartal Soğanlık projesine hazırlanıyor. E-5 üzerinde adliyenin karşısında yer alan Sultanlar Kartal Soğanlık projesi 208 adet konut, 110 adet ofis ve 25 adet dükkandan meydana geliyor...

kartal konut projesi

kartal konut projesi kartal konut projesi

Gökdelenler bölgesi olarak yeniden yapılaşan Kartal'da yükselen dev binalar çevrecilerin tepkisini çekerken, bu ilçede doğup büyüyenlerin görsel anılarını da yok ediyor. Kartallı vatandaşlar ve çevrecilerin çirkin yapılaşmayı durdurmak için açtıkları davaların mahkemelerden geri döndüğü belirtiliyor. 

Yeni yapılaşmada, Kartal ile Pendik arasındaki 550 hektarlık alandaki yaklaşık 100 fabrikanın bölgeden taşınması, bölgeye rezidanslar, alışveriş ve iş merkezleri yapılması hedefleniyordu. Ancak bu yapılırken başlayan yaygın kamulaştırmayla çok sayıda vatandaşın evinden ve işyerinden olduğu da  dile getiriliyor.

GÖKDELENLERE UÇAK İLE GELİP GİDİLECEK! 

Hızla devam eden gökdelenleşme projesinde bölgeye 40 bin konut ilave olacağı ve 200 bin yeni nüfusun ekleneceği öngörülüyor. 

Kartal'da gökdelen inşaatları peş peşe yükselirken, içlerinde en çok dikkati, sahil yolu üzerindeki DAP Yapı şirketinin inşaatı çekiyor.. 

Eski çimento fabrikası arazisinde inşası süren 5 ayrı gökdelende, konutların...