kartal nerede

kartal nerede

Anadolu Yakası'nın yıldızı parlayan bölgesi Kartal'daki gelişmeleri inşaat sektörünün önde gelen isimleri değerlendirdi. Bölgedeki dairelerin metrekare fiyatları bin 500 ile 4 bin 500 lira arasında değişirken, bugün bu rakamlar 9 bin lira seviyelerinde.

Kartal'daki dönüşüm hayat standartlarını düşürmeyecek!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Aydınlık Gazetesi yazarı olan Füsun İkizkardeş'in Kartal'daki kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtladı. İşte o yazı...

Kartal, İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgesi!

DAP Yapı, Acıbadem, Beykoz, Kartal ve Taksim’de, yeni projeler hayata geçirmeye hazırlanıyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgesinin Kartal olduğuna dikkat çekti.

Kartal bölgesinde yer alan 16 konut projesi ve havadan videosu!

Kartal bölgesinde yer alan Hukukçular Towers, Dumankaya Vizyon, Mai Residence gibi birçok projeyi www.havadanemlakvideo.com ekibi 26 Ekim 2012 tarihinde havadan görüntüledi

Kartal deprem toplanma alanları!

İstanbul'un Silivri ilçesi açıklarında saat 13.59’da 5,8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası vatandaşlar deprem toplanma alanlarını araştırmaya başladı. Peki Kartal deprem toplanma alanları nerede? İşte Kartal deprem toplanma alanları...

IKEA Kartal nerede? Nasıl gidilir? IKEA Kartal adres!

IKEA’nın Türkiye’deki 6’ncı, İstanbul’daki 3’üncü mağazası Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi Kartal’da hizmete açıldı.

Yücel Park Evleri nerede?

Teknik Yapı imzası ile Kartal'da 21 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Yücel Park'ta fiyatlar 329 bin TL'den başlıyor. Peki denize 900 metre mesafede yer alan proje nerede?

Kartal Yücel Park nerede?

Kartal Yücel Park projesi denize 900 metre mesafede İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. Peki Kartal Yücel Park nerede?

Şehri Deniz Kartal nerede?

Şehri Deniz Kartal projesi 2 blokta 176 konut ve 4 villadan meydana geliyor. Fiyatların 294 bin 600 TL'den başladığı proje Demkay Yapı - Almara Yapı Ortaklığı imzasını taşıyor. Peki Şehri Deniz Kartal nerede?

Be Life Kartal nerede?

Be Life Kartal projesinde daire fiyatları 470 bin TL'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede 1+1 daire satışları tamamlandı. Peki Be Life Kartal nerede?

Daire Kartal nerede?

26 katlı tek blok şeklinde yükselen Daire Kartal Evleri 244 daireden meydana geliyor. Peki Daire Kartal nerede?

Cevizli Yücel Sitesi nerede?

Henüz proje aşamasında olan Kartal Yücel Sitesi projesi bu ay içerisinde satışa sunulacak. Peki Cevizli Yücel Sitesi nerede?

Kartal Yücel Sitesi projesi nerede? İşte lokasyon!

Bu ay içerisinde satışa sunulacak olan Yücel Sitesi projesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. Peki Kartal Yücel Sitesi projesi nerede? İşte lokasyon!

Kartal Wings nerede?

Toplam 278 daire ve 9 dükkandan meydana gelen Kartal Wings projesi ön talep topluyor. Peki Kartal Wings nerede?

Optimum Kartal IQ Evleri nerede?

Optimum Yatırım imzası taşıyan Kartal IQ Evleri projesi 3 dönüm arsa üzerinde konumlandırılıyor ve 110 adet daire ile ticari ünitelerden meydana geliyor. Peki, Optimum Kartal IQ Evleri nerede?

Daire Kartal Evleri nerede?

Bu yıl Ekim ayında konut teslimlerin gerçekleşeceği Daire Kartal Evleri 25 katlı tek blokta 174 daireden meydana geliyor. Peki Daire Kartal Evleri nerede?

Tria Kartal nerede?

7 bin 300 metrekare alan üzerinde yükselen Tria Kartal projesi Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede evler adalar manzarasına hakim. Peki Tria Kartal nerede?

kartal nerede

kartal nerede kartal nerede

Kartal, 2015'te yüzde 21'lik getiriyle konut yatırımcısına en çok kazandıran bölgeler arasında yer aldı. 2011'de D-100 Karayolu ile TEM Otoyolu arasında kalan bölgedeki dairelerin metrekare fiyatları bin 500 ile 4 bin 500 lira arasında değişirken, bugün bu rakamlar 9 bin lira seviyelerinde. 


Her köşeye markalı ev  


Kartal, ulaşımdan eğitime, sağlıktan sanata kadar kamu ve özel sektör yatırımlarıyla değerine değer katıyor. Dünyanın en büyük Adalet Sarayları'ndan Anadolu Adalet Sarayı ve metronun hizmete girmesi Kartal'daki hareketliliği artırdı. Başta Kartal E5 hattı olmak üzere ilçenin neredeyse her noktasında markalı konut ve ofis projeleri inşa ediliyor. 


'Altın Çember'in başkenti 


Limanlar, karayolları, yüksek hızlı tren hatları gibi yatırımlar İstanbul ile Marmara Bölgesi'nin diğer kentleri arasındaki etkileşimi artırıyor. İzmit Körfez ve Çanakkale Boğazı geçiş projeleri ile 3'üncü Boğaz...