kavaklı muhtarlık binası

kavaklı muhtarlık binası

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, her mahalleye kazandıracağı muhtarlık ve çözüm merkezlerinden en sonuncusunu, Kavaklı Mahallesi’ne yaptı.

Beylikdüzü'nde her mahalleye muhtarlık binası geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Mahalle Muhtarlığı için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Bursa Kavaklı Mahallesi muhtarlık binası açıldı!

Osmangazi Belediyesi tarafından Kavaklı Mahallesi’ne yapılan muhtarlık binası hizmete açıldı.Farklı mimarisiyle dikkat çeken muhtarlık binaları inşa eden Osmangazi Belediyesi, Kavaklı Mahallesi’ne de muhtarlık binası yaptı.

Kocaeli'ye yeni muhtarlık binası inşa edildi!

Çalışmalarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mesruriye Muhtarlık Binası ve Köy Odası için malzeme yardımı yaptı.

Osmangazi Hamitler Hizmet Binası’nda sona gelindi!

Bursa Osmangazi'de modern ve planlı şehirleşmenin yükseldiği Hamitler Mahallesi’nde eski muhtarlık ve spor kulübü binası, Osmangazi Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilendi.

Bursa Osmangazi’ye spor kulübü ve muhtarlık binası inşa ediliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Osmangazi Belediyesi, Hamitler Mahallesi’nde Merkez Cami çevresindeki spor kulübü ve muhtarlık binasının yerine daha modern bir bina inşa ediyor. 

Bursa Yiğitali Hizmet Binası’nın temeli atıldı!

Osmangazi Belediyesi, Yiğitali Mahallesi’ne modern bir hizmet binası inşa ediyor. İçerisinde muhtarlık, kahvehane ve misafirhanenin yer alacağı Yiğitali Hizmet Binası’nın temeli düzenlenen törenle atıldı.

Bursa'daki muhtarlık ve spor kulübü binası yenileniyor!

Bursa’da modern ve planlı şehirleşmenin yükseldiği Hamitler Mahallesi’nde yer alan eski muhtarlık ve spor kulübü binası, Osmangazi Belediyesi tarafından baştan aşağı yenileniyor.

Osmangazi'deki eski muhtarlık ve spor kulübü binası yenileniyor!

Bursa Osmangazi'de modern ve planlı şehirleşmenin yükseldiği Hamitler Mahallesi’nde eski muhtarlık ve spor kulübü binası Osmangazi Belediyesi tarafından baştan aşağı yenileniyor.

Kocaeli Kefken muhtarlık binasının inşaatı şekilleniyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kefken'e inşa ettiği muhtarlık binası ve pazar alanının inşaatını tamamlıyor.

Manisa Beydere'ye yeni muhtarlık binası!

Beydere Mahallesi’nde yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Yunusemre Belediyesi ekipleri, Beydere’ye muhtarlık binası kazandırdı...

Ataşehir Mimar Sinan mahallesine yeni muhtarlık binası!

Ataşehir'de yer alan Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığı Ataşehir Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilendi.

Kocaeli Kefken'e yeni muhtarlık binası!

Çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kefken'e yeni bir muhtarlık binası inşa ediyor.

Silivri'ye yeni muhtarlık binası!

Silivri Belediyesi ekiplerinin, Büyükkılıçlı Mahallesi’nde meydan düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Erzincan'da muhtarlık binası olmayan belediye kalmayacak!

Erzincan Belediyesi, projelerle şehri fiziki olarak güzelleştirmeye devam ediyor. Belediye tarafından bölgede 26 muhtarlık binası inşa edilecek.

Ankara Kösrelik Mahalle Konağı için geri sayım başladı!

Ankara'da mahallelilerin sosyalleşmesine ve paylaşımlarının artmasına vesile olan mahalle konaklarına bir yenisi daha ekleniyor, Ankara Keçiören Kösrelik Köyüne yapılan mahalle konağı aynı zamanda muhtarlık binası olarak da hizmet verecek.

kavaklı muhtarlık binası

kavaklı muhtarlık binası kavaklı muhtarlık binası

Muhtarlık kavramını demokrasinin temel taşlarından biri olarak tanımlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, her mahalleye kazandıracağı muhtarlık ve çözüm merkezlerinden en sonuncusunu, Kavaklı Mahallesi’ne yaptı. Başkan İmamoğlu, inşaat çalışmaları tamamlanan Kavaklı Mahallesi Muhtarlık ve Çözüm Merkezi’ni ziyaret ederek, merkezin yakında hizmete açılacağını söyledi.


Kavaklı Mahallesi’ne Muhtarlık ve Çözüm Merkezi geliyor. Şu zamana kadar Cumhuriyet, Büyükşehir, Marmara ve Yakuplu Mahalleleri’ne kazandırılan muhtarlık ve çözüm merkezlerinden en sonuncusu da Kavaklı Mahallesi’ne yapıldı. 70 metrekare genişliğe sahip muhtarlık binası içinde 20 metrekare muhtar odası, 10 metrekare Belediye Çözüm Merkezi ve Arşiv Odası yer alıyor.


Kavaklı Mahallesi Muhtarlık ve Çözüm Merkezi binasını ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kısa süre içerisinde bu noktayı vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Muhtarlık yapısının içine belediye çözüm merkezimizi de dahil...