kayadibi sağlık ocağı ne zaman açılacak

kayadibi sağlık ocağı ne zaman açılacak

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın merkeze bağlı Kayadibi köyüne Aile Sağlığı Merkezi inşa edeceklerini, yapım ihalesinin de 21 Nisan 2014 tarihinde yapılacağını açıkladı...

Şanlıurfa Ceylanpınar'a sağlık ocağı yapılması talebi mecliste!

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesine bağlı Büyükçaylı Mahallesi'ne sağlık ocağı yapılması talebi meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Edirne'nin bir köyünde bulunan sağlık ocağı binasının kullanımı mecliste!

Edirne'ye bağlı bir köyde bulunan sağlık ocağı binasının kullanımı meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Çakırlar, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Aliağa Belediyesi eski hizmet binası sağlık ocağı olacak!

Aliağa Belediyesi, Helvacı Eski Belediye Hizmet Binası'nı sağlık ocağına dönüştürme kararı aldı. 

Mali'de inşa edilecek 4 cami ve 3 sağlık ocağının temeli atıldı!

İHH İnsani Yardım Vakfı'nca Mali'nin farklı kentlerinde inşa edilecek 4 cami ve 3 sağlık ocağının temeli atıldı.

Silivri Belediyesi'nden sağlık yatırımları için yer tahsisi!

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, devam eden sağlık yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulunurken, İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda Selimpaşa Yoğurthane bölgesine sağlık ocağı yapımıyla ilgili bütçenin onaylandığını da dile getirdi.

Kayseri Osman-Nehire Akgöz Sağlık Ocağı’nın temeli atıldı!

Kayseri'de Talas Mevlana Mahallesi'ne inşa edilecek Osman-Nehire Akgöz Sağlık Ocağı’nın temeli atıldı.

Arnavutköy’de 2 mahalleye 2 sağlık ocağı inşa ediliyor!

Arnavutköy Belediyesi, Nenehatun ve Atatürk Mahallesi’nde projelendirilen sağlık ocakları için ilk kazmayı attı..

Silivri Akören Sağlık Ocağı'nın temeli atıldı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Silivri Belediyesi, Akören Sağlık Ocağı'nın temelini attı.

Maltepe Büyükbakkalköy Sağlık Ocağı açıldı!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Büyükbakkalköy Mahallesi’nde halkın ilaç yazdırmak ve temel sağlık hizmetlerini almak için talepte bulunduğu sağlık ocağı sorununu çözüme kavuşturdu. Büyükbakkalköy Sağlık Ocağı, hizmete açıldı.

Bursa Vatan Mahallesi'ne yeni sağlık ocağı müjdesi!

Çalışmalarına devam eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yıldırım ilçesine bağlı Vatan Mahallesi’nde lüks hastane konforunda sağlık ocağı yapılacağını müjdeledi.

Yenimahalle Barıştepe Sağlık Ocağı hizmete açıldı!

Yenimahalle Belediyesi tarafından inşaatı tamamlanan 33’üncü sağlık ocağı olan Barıştepe Sağlık Ocağı hizmete açıldı.

Çatalca Çanakça yeni sağlık ocağına kavuştu!

Çatalca Belediyesi tarafından Çanakça Mahallesi'nde inşa edilen yeni sağlık ocağı tamamlandı. Çanakça ’da yapımı tamamlanan sağlık ocağı İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Bursa Doğanbey'e sağlık ocağı inşa edilsin!

Bursa Doğanbey Kentsel Dönüşüm Projesi'nde yer alan mahalle sakinleri sağlık ocağı yapılmasını istiyor. Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın, bölgede sağlık ocağı sıkıntısının yaşandığını söyledi.

kayadibi sağlık ocağı ne zaman açılacak Haberi

kayadibi sağlık ocağı ne zaman açılacak


AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın merkeze bağlı Kayadibi köyüne Aile Sağlığı Merkezi inşa edeceklerini, yapım ihalesinin de 21 Nisan tarihinde yapılacağını açıkladı.


AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, iktidarları döneminde Bartın’da her alanda olduğu gibi sağlık alanında da büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirtti. Tunç, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla sağlıkta devrim yaptık. Bartın’da başta 400 yataklı devlet hastanesi olmak üzere, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, ilçe hastaneleri ve beldelerdeki Aile Sağlığı Merkezlerinin yapımları ile ilgili önemli çalışmalar gerçekleştirdik. 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesini yatırım programına aldık. Şiremirçavuş Mahallesindeki 127 dönüm arsayı hastane için tahsis ettik. Proje ihalesi gerçekleştirilen hastanenin, proje çalışmaları sona erdikten sonra yapım ihalesi süreci başlayacak. Bölgeye hizmet edecek bir şehir hastanesine kavuşacağız” dedi.


Milletvekili Tunç, 11...