kayıp keyler bulundu

kayıp keyler bulundu

SSK'nın zamanında listeyi teslim edemediği 1.5 milyon hak sahibi ile ilgili çalışma yapılması kararlaştırıldı.

Gaziosmanpaşa'daki dönüşümde 200 yıllık çeşme bulundu!

18. yüzyıla ait kitabesi kayıp Keçe Mandıra Çeşmesi Gaziosmanpaşa'da sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları sırasında bulundu. 3 aya kadar restorasyon başlayacak, dönüşüm çalışmalarına ara verilmeyecek.

Yunanistan'da Spartalılar'a ait kayıp saray bulundu!

Xirokampi Laconianear köyünde kazı çalışmaları yapan arkeologlar, burada bir sarayın duvarlarına ait taşların yanı sıra, bazı duvarların içinde Grek alfabesiyle yazılmış bazı levhalar, fildişi eşyalar ve mücevher kalıntıları buldu.

Mimar Garabet Balyan'ın kayıp mezar taşı şantiyede bulundu!

CUMHURBAŞKANI Erdoğan'ın "işin ehli" sözleriyle övdüğü Balyan ailesine mensup Dolmabahçe Sarayı'nın mimarı Garabet Balyan'ın kayıp mezar taşı Kartal'da İstanbul Belediyesine ait bir inşaat şantiyesinde ortaya çıktı.

Galata Köprüsü'nün kayıp parçaları bulundu!

Galata Köprüsü'nün bin tonu bulan kayıp 4 parçasının, 1992 yılındaki yangından 2 yıl sonra işlevini yitirdiği gerekçesiyle Makine Kimya Endüstrisi'ne (MKE) hurda niyetine satıldığı ortaya çıktı.

Tarihi Galata Köprüsü’nün kayıp parçaları bulundu!

Galata Köprüsü'nün kayıp parçaları bulundu Galata Köprüsü'nün bin tonu bulan kayıp 4 parçasının, 1992 yılındaki yangından 2 yıl sonra işlevini yitirdiği gerekçesiyle Makine Kimya Endüstrisi'ne (MKE) hurda niyetine satıldığı ortaya çıktı.

Galata Köprüsü'nün kayıp parçaları bulundu!

Tarihi Galata Köprüsü’nün kayıp 4 parçası 1992 yılındaki yangında hasar görerek sulara gömülüştü. 1994 yılının ocak ayında sudan çıkarılan parçalar, işlevlerini yitirdiği için hurda olarak MKE’ye satıldığı ortaya çıktı

Galata Köprüsü'nün kayıp parçaları bulundu!

Tarihi Galata Köprüsü’nün kayıp 4 parçası 1992 yılındaki yangında hasar görerek sulara gömülüştü. 1994 yılının ocak ayında sudan çıkarılan parçalar, işlevlerini yitirdiği için hurda olarak MKE’ye satıldığı ortaya çıktı.

Tarihi Galata Köprüsü’nün kayıp 4 parçası bulundu!

Tarihi Galata Köprüsü’nün kayıp 4 parçası 1992 yılındaki yangında hasar görerek sulara gömülüştü. 1994 yılının ocak ayında sudan çıkarılan parçalar, işlevlerini yitirdiği için hurda olarak MKE’ye satıldığı ortaya çıktı

Hatay'da sel: Dört ölü, bir kayıp!

Hatay'da sağanak yağış, kaplıcaların yer aldığı köyü vurdu. Sel sularına kapılan 4 kişinin cesedi bulundu. Bir kişi yaralı kurtarılırken, 1 kişi ise kayıp. Evleri sular altında kalan vatandaşları AFAD kurtardı...

Nurol GYO kayıtlı sermaye bilgilendirmesinde bulundu!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş kayıtlı sermaye bilgilendirmesinde bulundu.

Enez'deki arkeolojik kazılarda Roma dönemine ait mezar bulundu!

Enez ilçesindeki kazı çalışmalarında, Roma dönemine ait mezarlar bulundu. Kazı Başkanı Prof. Dr. Başaran: "Mezarlar genel olarak su içinde. Dolayısıyla çalışmalar çok ağır yürüyor" dedi

Kayseri kazı çalışmalarında 4 bin yıllık çocuk çıngırağı bulundu!

Kayseri'de 1948 yılından bu yana kazı çalışmalarının sürdüğü ve Anadolu'nun en eski yazılı belgelerinin bulunduğu Kültepe Kaniş-Karum ticaret kolonisinde, 4 bin yıllık çocuk çıngırağı bulundu.

Patara Antik Kenti kazılarında 2 heykelcik bulundu!

Antalya'nın Kaş İlçesi'ndeki Patara Antik Kenti'nde devam eden kazılarda, M.Ö. 3 bin ve 7 bin yıllarına ait olduğu tahmin edilen iki adet heykelcik bulundu.

kayıp keyler bulundu

kayıp keyler bulundu kayıp keyler bulundu

Yaklaşık 5.8 milyon vatandaşı ilgilendiren ikinci KEY ödemelerinde iki sürpriz gelişme yaşandı. Hükümetin, ikinci KEY ödemelerine ilişkin çalışmaları son aşamaya gelirken, milyonlarca hak sahibinin KEY ödemelerinden yararlanmasını sağlayacak olan iki önemli sorun çözüldü. Çözüme kavuşturulan sorunlarla birlikte, birinci KEY ödemesi sırasında vatandaşlık numarası tespit edilemediği için KEY tutarlarını bankadan alamayan 1.3 milyon hak sahibine de bu dönemde ödeme yapılacak. İkinci olarak da, SSK'nın listeleri süresi içinde listeleri teslim etmemesi nedeniyle `riske giren' 1.5 milyon hak sahibinin KEY alacağı ile ilgili olarak da yeniden çalışma başlatıldı.

YENİ BİR ÇALIŞMA BAŞLATILDI

İkinci KEY ödemelerine ilişkin çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. KEY ödemelerine ilişkin yasaya göre, listelerin teslim edilme süresi 28 Temmuz'da dolmuştu. Sürenin dolmasının ardından, Tasfiye Halindeki Emlak Bankası, teslim edilen listeler üzerinden...