02 / 07 / 2022

kayseri akkışla yolu ne zaman bitecek

kayseri akkışla yolu ne zaman bitecek

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri' yi ilçeleriyle birlikte geleceğe taşıyacak en önemli proje olarak nitelendirilen 'Ufuktaki Kent Kayseri' programını ilçelerde anlatmaya devam ediyor...

Kayseri'deki Engir Gölü çevresinde yapılaşmaya geçit yok! 

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, sulak alan olarak kuşlara ev sahipliği yapan Engir Gölü çevresinde bölgenin doğal yapısını bozacak yapılaşmaya izin verilmemesi yönünde karar aldı.

Kayseri Kocasinan'daki sosyal tesis inşaatı 3.5 yıldır tamamlanamadı!

Kayseri’de AKP’li Kocasinan Belediyesi tarafından 2018'de Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde inşasına başlanan ve 270 iş gününde tamamlanması hedeflenen sosyal tesis, aradan geçen 3,5 yıla rağmen bitirilemedi.

Kayseri'de 6 ilçeye millet bahçesi müjdesi!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan, Özvatan, Akkışla, Yeşilhisar, Pınarbaşı ve Tomarza'da millet bahçesi inşa edileceğini açıkladı. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 221 adet villa parselini 22 milyon TL'ye sattı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 221 adet villa parselini 10 Mart günü toplu satışla Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na 2 ay ödemesiz ve 18 taksite bölerek sattı. Belediyenin tek tek satmak yerine toplu satışla 22 milyona sattığı parsellerden 40 milyon TL zarar ettiği iddia edildi.

Bu topraklarda yaşayan herkesin yolu Mimar Sinan’la kesişir!

İnşaatı tüm hızıyla süren AKM’nin açılışı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteğiyle Mimar Sinan Operası’nı besteleyecek olan sanatçı Hasan Uçarsu “Mimar Sinan’a müthiş bir gönül bağım var. Bu topraklarda yaşayıp bir şey üretmek isteyen herkesin yolu Sinan’la kesişir” diyor...

Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunun yüzde 85'i tamamlandı!

Dağların delinerek tünellerle bağlandığı Kahramanmaraş-Kayseri kara yolu projesinin yüzde 85'i tamamlandı.

Kayseri Yahyalı-Mansurlu-Kozan yolu ne zaman tamamlanacak?

Kayseri Yahyalı-Mansurlu-Kozan yolu TBMM gündeminde konu oldu. MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Yahyalı-Mansurlu-Kozan yolunun ne zaman tamamlanacağını Bakan Turhan'a sordu..

Kayseri-Felahiye yolu yapım çalışmaları meclis gündeminde!

Kayseri-Felahiye yolu yapım çalışmaları meclis gündemine taşındı. MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, konuya ilişkin soru önergesi hazurladı..

Kayseri Defterdarlığı arsa karşılığı okul yaptırıyor!

Kayseri Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Melikgazi ve Akkışla'da yapılacak okul inşaatına karşılık 26 arsa veriliyor. İhale 2 Ağustos'ta gerçekleşecek...

Kayseri'deki tren yolu hatları meclis gündeminde!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri ilindeki mevcut tren yolu hatlarının banliyö hattı olarak kullanılmasına yönelik bir çalışma olup olmadığını, Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a sordu..

Kayseri'nin demir yolu projeleri masaya yatırıldı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri'nin raylı sistem projelerini masaya yatırdı.

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm indirimi!

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm alanlarında yapılaşmanın hızlandırılması için harekete geçildi. Bölgedeki 3 mahallede ’Müteahhitlere Bazı Harç ve Ücretlerde İndirim’ uygulanıyor.

Kayseri Melikgazi Belediyesi'nden satılık 10 arsa!

Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından ilçedeki 10 arsa satışa çıkarıldı. Arsaların ihalesi açık artırma yolu ile gerçekleşecek.

kayseri akkışla yolu ne zaman bitecek Haberi

kayseri akkışla yolu ne zaman bitecek


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'yi ilçeleriyle birlikte geleceğe taşıyacak en önemli proje olarak nitelendirilen 'Ufuktaki Kent Kayseri' programını ilçelerde anlatmaya devam ediyor. Başkan Özhaseki ve beraberindekilerin durağı bu kez Akkışla oldu. Akkışla'da, Akkışla-Sultanhanı yolunu açma sözü veren Başkan Özhaseki bu yolun yapılmasıyla Akkışla'nın Kayseri'ye 20 kilometre daha yaklaşacağı müjdesini verdi.


Akkışla girişinde AK Parti İlçe Başkanı Davut Altınoluk, Belediye Başkan Adayı Ali Ergül ve kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri eşlik etti. Çiçeklerle karşılanan Başkan Özhaseki için 'Akkışla Seninle Gurur Duyuyor', 'En Büyük Başkan Haseki Başkan' sloganları atıldı. Başkan Özhaseki Cuma namazının ardından Akkışla Spor Salonu'na geçerek 'Akkışla Büyükşehir ile Buluşuyor' toplantısına katıldı....