Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm son durum

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm son durum

Kayseri Kocasinan'a bağlı Seyrani'de hayata geçen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski binaların yıkımı devam ediyor. Bölgeye modern binalar inşa ediliyor. 

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum!

Kayseri'ye bağlı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Uğurevler mahallesindeki kentsel dönüşüm çalışmalarını inceledi.

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum ne? 

Kayseri Kocasinan Belediyesi ilçe genelinde kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. Proje ile ilçedeki konutlar depreme dayanıklı hale getiriliyor.

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum!

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

Ahmet Çolakbayrakdar: Kocasinan'da dönüşüme ihtiyaç var!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve "İlçemizde planlı bir kentsel dönüşüm yapılması için yoğun bir çalışmaya girdik" dedi.

Kayseri Yunus Emre'de kentsel dönüşüme onay!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Yunus Emre Mahallesi'nde kentsel dönüşüm alanı ilan edilen yerde dönüşüme imkan tanıyan 1/1000'lik imar planının Meclis'ten onay aldığını söyledi.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm şart!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, başkanlık makamında gerçekleşen söyleşide, Ramazan kültürü, Belediye'nin Ramazan ayında yaptığı faaliyetleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, orta yol projeleri, Kadın ve Gençlik merkezleri hakkında bilgiler v

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm devam ediyor!

Kocasınan Belediyesi Temmuz ayı çalışmalarımıza hızla devam meclis toplantısı gerçekleştirildi.Başkan Ahmet Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Kayseri Kocasinan'daki dönüşüm rafa mı kaldırıldı!

Kocasınan Beledıyesi'nin Temmuz ayı meclisi yapıldı. Kocasinan Belediyesi MHP'li meclis üyesi Kazım Yücel, belediyeler tarafından hayata geçirilmeye çalışılan kentsel dönüşümün rafa kaldırıldığını iddia etti.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm başlıyor!

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik. Ankara 'ya giderek Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile Ahi Evran projesini görüştü. Belediye Başkanı Mustafa Çelik konuyu değerlendirdi.

Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Kayseri Seyrani kentsel dönüşüm projesinde teslimler yapıldı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin sürdürdüğü Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesinde bitirilen 224 konutun anahtarı sahiplerine teslim edildi.

Kayseri Seyrani kentsel dönüşüm projesinde teslim heyecanı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından hayata geçirilen Seyrani kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde 18 Aralık'ta anahtar teslim töreni yapılacak. 

Kayseri Kocasinan'da daire teslimleri yapıldı!

Kayseri Kocasinan'da devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde inşaatı tamamlanan dairelerin teslimleri yapıldı. 

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum!

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi dahilinde teslimler başlıyor. Uğurevler Mahallesi’nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesinde anahtar teslimleri 11 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek. 

Kayseri Kocasinan Millet Bahçesi ihalesi 20 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri Kocasinan Keykubat Millet Bahçesi ihalesini 20 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.

Kayseri Kocasinan'a millet bahçesi müjdesi!

Yeni yatırımlar için start veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri Kocasinan Keykubat Mahallesi'nde millet bahçesi inşa edecek.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm projesinde eski binalar yıkılıyor!

Kayseri'ye bağlı Kocasinan Uğurevler Mahallesi'nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Proje dahilinde eski binalar ortadan kaldırılıyor.

Kayseri Ertuğrulgazi Mahallesi'nde kentsel dönüşüm başladı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, ilçeye bağlı Ertuğrulgazi Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmalarına başladı. 

Kayseri Seyrani Kentsel Dönüşüm Projesi için düğmeye basıldı!

Kayseri’de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm ile Seyrani’de yeni yapılacak olan 4 ana aksın alanını inceledi.

Kayseri Seyrani kentsel dönüşümle modern görünüme kavuşuyor!

Kayseri Kocasinan'a bağlı Seyrani'de hayata geçen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski binaların yıkımı devam ediyor. Bölgeye modern binalar inşa ediliyor. 

Kayseri Kocasinan'da 37.5 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri Kocasinan'da yer alan 2 adet gayrimenkulü 37 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 11.5 milyon TL'ye satılık 10 arsa!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Mithatpaşa, Pervane ve Şeker mahallelerinde yer alan 10 adet arsayı 11 milyon 555 bin TL'ye satıyor...

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm son durum Haberi

Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm son durum

Kayseri'nin Kocasinan ilçesine bağlı Seyrani'de kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kocasinan Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre; Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümle eski binaların yıkımı sürerken bir yandan da daha modern bir yapılaşmayla taçlandırılan Seyrani’ de; yeni inşa edilecek olan 4 ana aksın alanını ile çevre düzenlemesinde inceleme gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalarla vatandaşların bu kışı, huzurlu bir şekilde sıcak yuvalarında geçireceklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Seyrani’ ye yeni bir çehre, Kayseri’ye ise yepyeni bir bölge kazandırdıklarını vurguladı.

Kentsel Dönüşüm Projeleri’nden biri olan Seyrani Mahallesi’nde yeni inşa edilecek olan 4 ana aksı ile dönüşüm alanını kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalarda son durumu hakkında bilgi aldı. Dönüşüm projeleri ile sakinlerin daha güzel ve daha konforlu...