02 / 07 / 2022

kayseri Mimarsinan toki emekli kura

kayseri Mimarsinan toki emekli kura

Toplamda 250 adet dairenin emekliler için satışta olduğu proje de daireler 2+1 şeklinde tasarlandı. TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanacak.

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonuçları açıklandı. Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği TOKİ Kayseri Mimarsinan'da toplamda 250 adet daire emekliler için satışa çıkarıldı.

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları!

Emekli TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekiliş sonuçları bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanıyor. Toplam 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede daire tipleri 2+1 şeklinde dizayn edildi.

TOKİ Emekli Kayseri Mimarsinan kura sonuçları tam liste!

TOKİ Emekli Kayseri Mimarsinan kura sonuçları tam liste bugün saat: 10.00’ dan itibaren açıklanacak. Detaylarının açıklandıkça haberimizde yer alacağı proje toplamda 250 adet daire emeklilere özel satışta.

TOKİ Kayseri Melikgazi'de 770 yeni konut inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kayseri Melikgazi Mimarsinan Mahallesi'nde 770 yeni konut hayata geçirecek.

TOKİ'den Kayseri'ye 285 yeni konut!

Kayseri ili Melikgazi ilçesi Mimarsinan mahallesi Esnaf ve sanatkarlar Odası 3.etap 285 konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 10 Kasım 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kuraları çekildi!

TOKİ'nin dar gelirli vatandaşlara yönelik yürüttüğü "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" kapsamında Kayseri Melikgazi Mimarsinan kuraları çekildi. Projeye 17 bin 844 başvuru yapıldı...

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020!

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020 ve Mimarsinan 100 bin konut kura sonucu listesi...

TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu!

TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu ve TOKİ Melikgazi kura sonuçları listesi...

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura yeri ve saati!

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura yeri ve saati haberimizde yer alıyor. TOKİ Kayseri Melikgazi kuraları nerede çekilecek? Mimarsinan TOKİ kura saati ne zaman?

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi 2+1 ve 3+1! 

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi ne zaman? Kayseri Melikgazi Mimarsinan TOKİ kuraları ne zaman çekilecek?

Kayseri Melikgazi TOKİ 2020 başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Melikgazi Yeşilyurt Mahallesi 2020 projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Kayseri Mimarsinan OSB'ye 20 milyon liralık yatırım!

Kayseri'de yer alan Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'ne bu yıl 20 milyon TL'lik yatırım bütçesi ayrıldı.

Kayseri İncesu TOKİ başvuruları!

TOKİ Kayseri İncesu Aksubağları projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Kayseri Melikgazi'de teslimler başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Melikgazi Mimarsinan projesi için teslim dönemi 14 Kasım itibariyle başladı.

Kayseri İncesu TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Kayseri İncesu 4. Etap projesinde yer alan 118 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Kayseri Develi TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

TOKİ Develi'de en düşük konut bedeli 113 bin 257 TL olarak belirlendi. Projedeki konutlar için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

kayseri Mimarsinan toki emekli kura Haberi

kayseri Mimarsinan toki emekli kura

Aylık taksitlerin daire teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacağı projede toplamda 250 adet daire emekli kategorisinde satışa çıkarılıyor.


Kura çekiminde asil hak sahibi olamayanlar başvuru tutarlarını, 11 Mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C Ziraat Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecek.


TOKİ Kayseri Mimarsinan Emekli kura sonucu  bugün saat: 10.00’ da Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Büyük Salonu’nda belirlenecek.


Satış duyurusu için tıklayın


Başvuru katılım listesi için tıklayın


Kura sonuçları tam listesi için