kent vizyon

kent vizyon

Kent Vizyon AŞ´ye konut satışında görev alacak eleman aranıyor

Kent Palas'ta 88 bin YTL'ye!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Kent Palas'ta fiyatlar 88 bin ile 210 bin YTL arasında değişiyor.

Kentpalas 2'de son daireler! 130 bin TL'ye 1+1'ler!

Beylikdüzü'nde hayat bulan rezidans projesi Kentpalas 2 projesinde son daireler halen satılmayı bekliyor.

Adana Kent Meydanı Projesi’nde yıkımların yüzde 70'i tamamlandı!

Adana Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ’Kent Meydanı Projesi’nde incelemelerde bulundu. Son yılların en büyük vizyon projesi olarak nitelendirilen proje kapsamında yıkımların yüzde 70 oranında tamamlandı.

Antalya'nın vizyon projeleri ticareti canlandıracak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Doğu Garajı, Nekropol, Balbey, Kent Müzesi projeleri ile Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Konyaaltı Sahili vizyon projelerinin esnafın ticaretini canlandıracağını söyledi.

Hatay'ın vizyon projelerinde son durum!

Hatay’ın projeleri, Antalya’daki EXPO 2016’da sergileniyor. Kent, EXPO 2021’i düzenlemek için de harekete geçti. Başkan Lütfü Savaş, Hatay'ın vizyon projelerindeki son durumu anlattı.

Şile Kent Meydanı'nın inşaatı başladı!

Şile Belediyesi'nin vizyon projelerinden olan Kent Meydanı ve Katlı Otopark projesimizin ilk fore kazıkları geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan bir törenle çakıldı.

Ereğli Kent Meydanı'nın inşaatı 2016'da başlayacak!

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kent Meydanı Projesi'nin 2016 yılında inşaat çalışmalarına başlanacağını belirtti.Uysal, yaptığı açıklamada, Ereğli'nin vizyon çalışmalarından biri olan projede, sürecin hızlı ilerlediğini söyledi.

Kent Palas 3 Konutları Beylikdüzü!

Kent Palas 3 Konutları Beylikdüzü İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde Kent Vizyon İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje 1+1 'den 3+1 'e kadar daire seçeneklerinden oluşuyor.

Kent Palas 3 Beylikdüzü iletişim bilgileri!

Kent Vizyon İnşaat imzası ile hayata geçirilen Kent Palas 3, 1 oda 1 salondan 3 oda 1 salona varan daire seçeneklerinden oluşuyor. Kent Palas 3 Beylikdüzü iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Kent Palas 3 Evleri!

İstanbul Beylikdüzü 'nde hayata geçirilen proje Beylikdüzü Kent Palas 3 Evleri Kent Vizyon İnşaat tarafından inşa ediliyor. Kent Palas 3 Haziran 2016'da teslim edilecek.

Bursa gerçek Kent Meydanı'na kavuşacak!

Osmangazi Belediyesi, Bursa'ya vizyon kazandıracak projelerden biri olan Kent Meydanı projesi için bölgede yer alan iş yeri ve konutları bir bir kamulaştırarak yıkımını gerçekleştiriyor.

Osmangazi Kent Meydanı için çalışmalar devam ediyor!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın seçim döneminde vaat ettiği 16 vizyon proje arasında yer alan Kent Meydanı projesini hayata geçirmek için yürütülen çalışmalar kapsamında kamulaştırılan bir iş yeri yıkıldı.

Osmangazi Yeni Kent Meydanı'nda çalışmalar sürüyor!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın seçim döneminde vaat ettiği 16 vizyon proje arasında yer alan Kent Meydanı projesini hayata geçirmek için yürütülen çalışmalar kapsamında kamulaştırılan bir iş yeri yıkıldı.

Hol Park daire fiyatları!

Kent Vizyon ve CY Architecture ortaklığında inşa edilen Hol Park Rezidans 2 blok halinde yükseliyor. Proje 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. İşte Hol Park daire fiyatları...

Esenyurt Holpark fiyatları!

Hol Park Evleri 199 tane konut ve 5 tane ticari birimden oluşuyor. Proje Kent Vizyon ve CY Architecture imzası taşıyor. İşte Esenyurt Holpark fiyatları...

kent vizyon

kent vizyon kent vizyon
Kent Vizyon AŞ´ye konut satışında görev alacak, tecrübeli bay veya bayan müşteri temsilcisi ve sekreter alınacak.

0212 854 24 24
0212 854 26 26

Melek Güner/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır....