kesintisiz elektrik gücü

kesintisiz elektrik gücü

Hızla gelişen kentleşme, kesintisiz elektrik gücü sağlayan jeneratör sektörünü de hareketlendiriyor...

Kovid-19 gayrimenkul alım gücünü etkiledi mi?

Gayrimenkul sektöründe alt gelir grubunun alım gücü yüzde 90 geriledi. Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Si-Ti Grup İnşaat Elektrik Gıda İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Si-Ti Grup İnşaat Elektrik Gıda İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fikret Deveci tarafından kuruldu.

Eminevim 300 milyon lira sermaye gücüyle uyum sürecine hazır!

TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen ve şirketlere 100 milyon Türk Lirası sermaye şartı getiren Tasarruf Finansman Kanunu’nun altı aylık uyum sürecine Eminevim 300 milyon TL sermaye gücüyle hazır olduğunu duyurdu.

Faizsiz konutta sermaye gücü olmayan şirketler hizmet verebilecek mi?

BDDK verilerine göre faizsiz tasarruf sisteminde faaliyette bulunan 34 firmanın, 372 bin üyesi olduğu ifade ediliyor. Piyasa verilerine bakıldığında ise, 300 kadar firmanın, 800 bin - 1 milyon arasında da üyesi bulunduğu öngörülüyor. Peki sermaye gücü olmayan şirketler hizmet verebilecek mi?

DASK'ın hasar ödeme gücü 40 milyar liraya yükseltildi!

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Türker Gürsoy, DASK'ın hasar ödeme gücü 40 milyar liraya yükseltildiğini söyledi.

Prof. Dr. Ahmet Ercan: İzmir'deki deprem 40 atom bombası gücünde!

Deprem Bilimci Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Seferihisar açıklarında yaşanan depremden çıkan enerjinin yaklaşık 40 atom bombası gücünde olduğunu, deprem odağında 2 metre 36 santim yamulma meydana  geldiğini belirtti. 

Bakan Varank: Finansal piyasalardaki dalgalanmalar Türkiye ekonomisinin üretim gücünden ve sanayisinden bağımsız

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, finansal piyasalardaki dalgalanmaların Türkiye ekonomisinin üretim gücünden ve sanayisinden bağımsız olduğunu belirtti.

Adil Karaismailoğlu: 5 yeni havalimanı projemiz havadaki gücümüzü artıracak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Elazığ Havalimanı 2. pistteki çalışmaları inceledi. Karaismailoğlu inceleme sonrası yaptığı açıklamada, "Yapımı devam eden 5 yeni havalimanı projemiz tamamlandığında havadaki gücümüz daha da artacaktır." dedi.

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erva Nakliye Elektrik Gıda İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Zana Kılıç tarafından kuruldu.

Fransa'nın Lübnan'ı yeniden imar etmek için maddi gücü yok!

Siyasi analist Tony Ebu Necm, Fransa'nın Akdeniz'de petrol ve gaz aramak için Lübnan topraklarındaki rolünü güçlendirmeye çalıştığına dikkat çekti ve Fransa'nın Lübnan'ı yeniden imar etmek için maddi gücü olmadığını belirtti...

Satınalma Gücü Paritesi 2019 yılı sonuçları açıklandı!

Türkiye'nin Satınalma Gücü Paritesi değerine göre kişi başına GSYH endeks değeri 2019 yılı için 61 olarak belirlendi.

Amerikan işgücü piyasası normalleşme sinyalini verdi!

ABD'de Kovid-19 salgınının etkili olmaya başladığı mart ayının ortalarından itibaren işsiz sayısı rekor seviyelere ulaşırken, iş gücü piyasasına ilişkin mayıs ayı verileri normalleşmeye başladığının sinyalini verdi.

Hakan Gedikli: Ülkemizin gücüne güveniyoruz!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına ilişkin açıklama yaptı. Gedikli, “Ülkemizin gücüne güveniyoruz, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz” dedi...

kesintisiz elektrik gücü Haberi

kesintisiz elektrik gücü
Hızla gelişen kentleşme, kesintisiz elektrik gücü sağlayan jeneratör sektörünü de hareketlendiriyor. Türkiye'de bugün 300 milyon dolarlık bir hacme sahip olan sektörün, önümüzdeki 5 yıl içinde en az iki kat büyümesi bekleniyor. Bu büyümenin, hem iç pazar hem de bölge ülkelerindeki ihtiyaçlardan kaynaklanacağı öngörülüyor. 


Dünyada 11.5 milyar dolar seviyesinde olduğu tahmin edilen jeneratör sektörü açısından Türkiye'de son dönemde güçlü bir hareketlilik sözkonusu. Artan enerji ihtiyacı, bu enerjinin kesintisiz olarak devam etmesi gerekliliği, lüks konutlar, kentsel dönüşüm ve artan sayıdaki konaklama tesisleri nedeniyle jeneratör sektörü, hayatın aksamaması açısından önemli bir işlev yükleniyor. Bugün Türkiye'de sektörün 300 milyon dolarlık bir hacmi söz konusu. iç pazardaki hareketliliğin yanı sıra özellikle çevre ülkelerdeki gelişmeler de Türk jeneratör pazarım büy ütüyor ve Türkiye'yi bu konuda bölgesel...