kıbrıs mercure otel

kıbrıs mercure otel

İNŞAAT sektörünün önde gelen firması Akfen, Avrupa'nın en büyük otel zinciri Accor'la KKTC'de Mercure Oteli'ni inşaa etti.

Swissotel Kıbrıs'ta 2 yeni otel açacak!

Accor Grubu’nun isim hakkına sahip olduğu Swissotel, Kuzey ve Güney Kıbrıs’ta yeni otel açılışına hazırlanıyor. Swissotel’in 2019 sonu veya 2020’de açılacağı belirtildi.

İzzet Yıldızhan'ın Kıbrıs'taki otelinin temeli bitti!

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan, Kıbrıs'ta otel yatırımına soyundu. Yıldızhan, 300 yatak kapasiteli otelinin inşaatında incelemelerde bulundu.

Kuzey Kıbrıs'da kredi kartıyla ev sahibi olma imkanı!

Dünyanın en ünlü gayrimenkul geliştiricilerinden Evergreen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hayata geçirdiği dev konut ve otel projelerinden oluşan Aphrodite’te; benzersiz ödeme avantajını buluşturuyor. 

Concorde Luxury Resort Kıbrıs Haziran'da açılacak!

Concorde Hotels&Resorts Kıbrıs'ta otel yatırımı yaptı. Concorde Luxury Resort Kıbrıs Haziran'da kapılarını açacak...

Rafet El Roman Kıbrıs'ta otel açacak!

Türk Pop Müziği'nin romantik seslerinden biri olan Rafet El Roman  ticarete adım atmaya hazırlanıyor.

Kıbrıs Yavuz Çıkarma Plajı otel için kiralandı mı?

Kıbrıs’taki Yavuz Çıkarma Plajı için ihale konusu kapanmıyor. Plajın otel için kiralandığı iddia edildi.

Alarko Holding Kıbrıs'ta otel yapacak!

Alarko Holding, Kıbrıs'ta otel yatırımı yapmaya hazırlanıyor. Önceki gün KAP'a yapılan açıklamaya göre, Attaş Alarko Turistik Tesisler A.Ş; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Yeni Erenköy İskele Bölgesi'nde bir arazide otel inşaatı için ruhsat aldı

Kıbrıs'taki kumarhaneli otel inşaatı onay bekliyor!

Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği (ESKAD) üyesi İbrahim Davran da Hz. Ömer Türbesi'nin çevresine kumarhaneli otel inşaatının devam ettiğini belirterek inşaatı için de Bakanlar Kurulunda görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Kıbrıs'taki Sahabe Türbesi'nin yanına kumarhaneli otel yapılıyor!

KKTC'deki Sahabe Türbesi'nin yanında devam eden kumarhaneli otel inşaatı toplumun tepkisini çekmeye devam ediyor.

Kıbrıs Sahabe Türbesi yanındaki otel inşaatına tepki!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), Kıbrıs'ın fethi için bölgeye giden İslam kumandanlarından Hazreti Ömer ve altı silah arkadaşının mezarının bulunduğu Hz. Ömer Türbesi’nin (Sahabe Türbesi) yanında devam eden kumarhaneli otel inşaatı toplumun tepkisini çekmeye devam ediyor.

Geberit Türkiye bayileriyle buluştu Kıbrıs'ta buluştu!

Geberit Türkiye bayiler toplantısı Türkiye’nin her bölgesindeki bayilerin katılımı ile Kıbrıs’ta gerçekleşti. Girne'de yeni açılan Elexus Otel'de düzenlenen bayi toplantısının odak noktası sürdürülebilirlik oldu.

Prime İstanbul'da fiyatlar 495 bin liradan başlıyor!

Basın Ekspres Yolu'nda yer alan Prime İstanbul Residences 5 yıldızlı Pullman Otel, 4 yıldızlı Mercure Otel ve 5 bin kişi kapasiteli Convention Çenter'ı kapsayan bir proje.

Diler Holding Kıbrıs'ta otel açacak!

Diler Holding üçüncü otelini Kıbrıs'ta açmak için harekete geçti. Proje çalışmaları başlayan üçüncü otelin en uygun zamanda hizmete girmesi bekleniyor.

kıbrıs mercure otel

kıbrıs mercure otel kıbrıs mercure otel

 50 milyon dolarlık yatırımla gerçekleşen otel, KKTC'nin ilk uluslararası ve 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşıyor. Uluslararası bir otel zinciri olan Accor'u KKTC'ye ilk kez getiren Akfen, KKTC'ye uygulanan ekonomik amborgoyu da delmiş oldu. 299 oda ve 648 yatak kapasiteli otelde SPA-wellness bölümü, casino, farklı konseptlerde hazırlanan restoranlar ve Uzakdoğu mutfağının önemli adresi Sushico bulunuyor. 9'uncu restoranını Kıbrıs Mercure Otel'de açan Sushico, aynı zamanda adanın da tek susi restoranı. Mercure Otel'in bünyesinde bulunan bir başka restoran da The Steak House. The Steak House Amerikan tarzı et ağırlıklı mönüsünün yanında değişik balık ve deniz ürünlerine de yer veriyor.

SPA'SI ÖNE ÇIKIYOR

Girne Kalesi'nden esinlenerek tasarlanan otel,...